Аватар

Увійти · Зареєструватися
 

Галереї

MP3

Гурт мандрівних дяків Вертеп А вчора-звечора (колядка 2017) 6.85 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп Ультрас Андрійко (2016) 6.46 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп Чучупака (Василь) (2015) 3.04 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп Осінь (На південь...)2015 8.89 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп Чучупака (василь). (2015) 7.62 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп Гайдамацька правдонька (2015) 8.35 Mb
 

Надія Вовк

26 років (народився 17 квітня 1991)

Дніпропетровськ,Україна

Автори

Stage Quintet, Музей Івана Гончара, Студія сучасного танцю Бомонд, Фестиваль Трипільське коло, АртПоле, Олександр Король, Stepan i Meduza, Діля (Едуард Приступа), SunSay, Серцевий напад, Гич Оркестр, Мар'яна Садовська, Фестиваль Як намалювати птаха, Ніна Матвієнко, Андрій Бондар, Форум видавців, Григорій Сковорода, Іван Франко, Сергій Жадан, Арт-кафе "Неизвестный Петровский", WELCOME TO UKRAINE, Остання Барикада, Lush Life, Алекс Фантаев, Фестиваль «Андріївський Узвіз», Борис Возницький, Юлія Рома, Олексій Боголюбов, Ірена Карпа, Фестиваль FortMissia, Закон про мову, Юрій Винничук, Культура, Родіон Іванов, Олена Романенко, Гайдамаки, Літературна премія імені Бориса Нечерди, Міжнародний фестиваль сучасної скульптури Kyiv Sculpture Project, Перкалаба, Пальто Sorry Бенд, Фестиваль Джаз Коктебель, Свято Івана Купала, Антін Мухарський, Фестиваль українського духу «Бандерштат», Літфест Літературний портал, Музей української домашньої ікони «Душа України», Мистецьке об'єднання Дзиґа, Молодіжний рух "Експеримент", Олена Рижих, Гурт АтмАсфера, Фестиваль Конотопська битва, Кому Вниз, Літературний клуб «МАРУСЯ», Лілія Студницька, Таня Малярчук, Арт-центр Квартира, Фестиваль Мастер-Джем, Фестивль "JAZZ-Dилижанс", Етно свято Олексіївська фортеця, Альбіна Позднякова, Щорічний міжнародний АНІМЕ-Фестиваль «ЦВЕТУЩАЯ САКУРА», Фестиваль «Республіка», Фестиваль «Live in Blue Bay», Гурт Їжак, Фестиваль Godskitchen, Фестиваль «Green Jazz Fest», Сорочинський ярмарок, Фестиваль Стародавній Меджибіж, OPEN AIR "Труба зовет", Гурт Серебрянная свадьба, Фестиваль «Горлиця», Юрко Зелений, Франко Фест, Друже Музико, Лідія Орел, Фонд сприяння розвитку мистецтв ., Гурт MUHA, Книгарня Є, Давид Бурлюк, Гумеля Петро Олексійович, Дзвінка Матіяш, Василь Кожелянко, Богдан Ступка, Одеський міжнародний кінофестиваль, ДахаБраха, Ян Твардовський, Олесь Барліг, Національний музей українського народного декоративного мистецтв, Фестиваль Млиноманія, Гурт Shopping Hour, Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ, Фестиваль сучасної драматургії «Драма.UA», Фестиваль ДженджурФист, Фестиваль Підкамінь, Творча платформа «ART-вибір», Кінофестиваль Молодість, Виктория Ланговая, Тарас Компаніченко, Марія Шунь, Мова, Девід Єллоп, Грегор Даллас, Кирило Галушко, Віда Огнєнович, Анатолій Василенко, Улюне Урте, Майкл Вінч, Мистецький Арсенал, Воплі Відоплясова, Роман Лубківський, Орест Круковський, Степан Пахолко, Гурт мандрівних дяків Вертеп, Музей народної архітектури та побуту у Львові, Фестиваль української середньовічної культури Ту Стань!, Проект Україна. Історія великого народу, Дніпропетровський художній музей, Фестиваль-ресторація "Диван", Ірина Стасів-Калинець, Антон Шаповал, Фестиваль Країна мрій, Оксана Забужко, Львівський будинок органної і камерної музики, Фестиваль Ніч у Львові, Ганна Криволап, Гурт Добрі люди, Антон Санченко, Проект В пошуках часу, Бруно Шульц, Галерея «Зелена канапа», Соня Сотник, Харківська муніципальна галерея, Етнокультурний фестиваль "Сяйво", Марко Кропивницький, Проект Тиждень актуального мистецтва, Г. В. Католик, Альфред Шклярський, Часопис Цитаделя, Фестиваль «Живий камінь», Фестиваль MONOFEST MMXII, FireMan Open Air, Проект Перфомативність, Петро Стецюк, Юрій Садловський, Валерій Грабовський, Помірко Р., Чума Б., Олійник Н. (упоряд.), Соломія Крушельницька, Завен Баболян, Конкурс Коронація слова, Михайло Хай, Д. В. Вєдєнєєв, Г. С. Биструхін, А. І. Семука, Букарня "БАБУЇН", Марія Маєрчик, Володимир Кулик, Моторролла, Гурт W.K.?, Гурт W.K.?, Фестиваль «Східницьке літо», Національний музей історії Києва, Міжнародний фестиваль ТЕАТР. ЧЕХОВ. ЯЛТА, Книжка року, Шувалова І., Позднякова А., О. Барліг (упоряд.), Фестиваль Трипільська Толока у Легедзине, Марія Бурмака, Єва Бахар, Юрко Мориквас, Григорій Гусейнов, Юлія Мельникова, Гюго Гамільтон, Мирослав Дочинець, Лариса Денисенко, Степан Процюк, Jungleman, Марія Шунь (упоряд.), Володимир Віхренко, Міжнародний театральний фестиваль Драбина, Сергій Бабкін, Миловидова Наталья, Національна Опера України, Друга ріка, Фестиваль «Бориницькі фестини», Роберт Маєр (під ред.), Піккардійська терція, Михайло Бриних, Гурт BAndurbaND, Сергій Параджанов, Фліт, Тарас Шевченко, Олег Скрипка, Юрій Андрухович, Міжнародний фестиваль класичної музики Chamber Music Session, Львівська Філармонія, Віра Річ, Володимир Даниленко, Андрій Пушкарьов, Арт-об`єднання ПіплGrad, Лі Бо, Редьярд Кіплінг, Косів Ганна, Чарлз Дарвін, Ґустав Майрінк, Богдан Мельничук, Олена Чернінька, Юлія Чернінька, Михайло Іллєнко, Володимир Шовкошитний, Любко Дереш, Євгенія Кононенко, Лариса Порцева, Underground Music Hall, Expression-фестиваль “Клякса”, Міжнародний фестиваль «Театральні конфронтації», Київський театр-студія МІСТ, Наталя Гузеєва, Наталя Курій-Максимів, Фестиваль UA/PL ALTERNATIVE MUSIC MEETINGS, Гурт Скрудж, Музей «Літературне Придніпров’я», Анти тіла, Йосип Бокшай, Юрій Завадський, Художньо-виставковий ценрт «АртДонбасс», Мистецька аґенція Арт-Вертеп, Міжнародний Гуцульський фестиваль, Анна Верещак, Фестиваль ГОГОЛЬFEST, Худ Рада, Юрко Прохасько, Павлов- фест, КиївМузик Фест, Руський клуб Культ Ра, Арт-кав'ярня Квартира 35, Михайло Кокін, Соловйов Олександр, Володимир Лобода, Добров Павло, Бельський Михайло, Ніколенко А. В., Юрій Горліс-Горський, Український музичний ярмарок, Гапочка, Гуцул Каліпсо, Qarpa, Фестивалі, Марина Цвєтаєва, Олесь Ульяненко, Гурт Астарта, Театр-студія Арабески, Олександр Довженко, Дмитро Гайдук, Бу-Ба-Бу, Володимир Цибулько, Андрій Козицький, Валерій Шевчук, Ot Vinta, Арт-центр Я Галерея, Кафе Риба Андрій, Гурт Дістіона, Ес Соя, Платформа Kультурних Ініціатив Ізоляція, Брати Гадюкіни, Йозеф Вінклер, Гурт Крапка, Лада Наконечна, Театр Гамаюн, Борис Херсонський, Театр одного актора Крик, Фестиваль Акумулятор, Ремонт Воды, Гурт Nesprosta, Арт-паб Бочка, Павло Коробчук, Фестиваль давньої музики, Конкурс/ Конкурси, В'ячеслав Чорновіл, Леонід Горлач, Роман Кісь, Видавництво Грані-Т, Stick Men, Оркестр Че, Pinchuk ArtCentre, Ігор Римарук, Владислав Краснощок, Дніпропетровський історичний музей, Фестиваль Одна маленька свічка, Казимир Малевич, Галерея Lenin, Фестиваль відеопоезії «CYCLOP», Тобіас Розенбергер, Олеся Мудрак, Random Reel, Jazz Lyre, Центр сучасного мистецтва Дах, Міжнародний джазовий фестиваль Jazz in Kiev, ТіК, Brazil Bossa Nova Quartet, Віктор Домонтович, Олена Суворова, Олег Криса, Олександр Гаврош, Лесь Курбас, Старостін В., Клейст В., Ред. Грибовський В. В., Серія листівок ПРОСПЕКТ, Петро Сорока, Руслан Нарушевич, Вироби з домотканої тканини, Пономаренко Марина, Віталій Михайловський, Андрій Кокотюха, Міжнародний фестиваль народної музики «Миколайки Фолькові», Мар’яна Савка, 4й БЛОК, Катерина Ткаченко, Пазли «Історія України в картинах», Гурт Kozak System, Андрій Любка, Книжковий Арсенал, Гурт Зарисовки, Андрій Кісь, Теогнід, або Феогнід, Одеський національний академічний театр опери та балету, Серія «Україна від Трипілля до сучасності», Серія «Україна і світ», Книга року ВВС, Бумбокс, Олег Лишега, Іван Драч, Віра Агеєва, Валерій Гарагуц, Роман Коляда, Галина Хмель-Дунай, Дмитро Чередниченко, Михайло Федорович Пушний, Орест Когут, Ксенофонт Афінський, Олдос Хакслі, Анна Багрій, Анатолій Можаровський, Еріх Фромм, Іван Чумак, Тарасенко В., Дніпрова Г., ТаРута, Імпульс Фест, Проза Міста, Проект «Перекладати в тандемі», Вольтбел ., Філатов Володимир Миколайович, Гудзикевич Антон, І. І. Манжура, Гурт DOK, Гурт Крематорій, Fun-cafe GRUSHA, Кіно, Георгій Матвіїв (Georgiy Matviyiv), Немного нервно, Гурт Шмели, Національний музей Тараса Шевченка, Вікторія Трофименко, Гурт Zapaska, Дмитро Черняєв, Іздрик, Богдан Стельмах, Джазовый продюсер Владимир Каминский, Андрій Курков, Митрополит Андрій Шептицький, Алба ГО Брах, Незалежний Театральний Журнал КОЗА, Hobo’T & Co, Видавництво А-ба-ба-га-ла-ма-га, Тетяна Павлик, Іван Георгій Пінзель, Євген Безніско, Театр російської драми ім. М. Горького, Ірен Роздобудько, Олег Коцарев, Скай, Кімната Гретхен, Тайна Третьей Планеты, Гурт Bahroma, O. Torvald, Паб Varenik's, Олексій Ревенко, Фестиваль Jazz Bez, Фестиваль ГА, Ойра, Pint of Stout, Валентин Старков, Сурганова і Оркестр, Ольга Арефьева, Гурт "Село і люди", Гражданин Топинамбур, Ірина Славінська, Марина Михайлошина, Віталій Власенко, Мандрівники (Жадан, Ойра, Кириченко), Валентин Терлецький, Тетяна Балбус, ФлайzZzа, Василь К., Куку-Шанель, Михайло Кримов, Ігор Закус, Гурт Pur:Pur, Mamanet, wE aRE, мЁртвые груши, Lviv Jazz Trio. Гнидин-Літвінюк-Кохан, Лесь Подерв’янський, Любомир Левицький, Клуб Бінго, Брати Капранови, Василь Симоненко, Павло Гудімов, Port Mone, Національний художній музей України, 100 фільмів за 100 хвилин, ДримбаДаДзига, Джазовий фестиваль Jubilee, Театр , Олексій Коган, Виставка-ярмарок «Книжкові контракти», Маріанна Кіяновська, Левко Різник, Світана Цисар, Крихітка, Ірися Ликович, Тартак, Театр на Чайной, Міжнародний книжковий ярмарок «Медвін», Катерина Білокур, Фестиваль Червона Рута, Іван Патриляк, Анна Чайковская, Антуан Де Сент-Екзюпері, Відзнака Золотий письменник України, Фестиваль фотографії Спалах, Ксенія Петухова, Гурт Веремій, Джаз, Володимир В'ятрович, Чеслав Мілош, Поетеса Мідна, Артанія, Фоззі, Василь Махно, Галузевий Державний архів Служби Безпеки України, Лев Падалка, Остапенко П. В., Карнацевич В. Л., Крикунов В. Г., Микола Арандаренко, І. Скорупський, Іван Білик, Літературно-мистецьке об’єднання Простір, Надія Гербіш, Он-лайн журнал Гречка, Юрій Буряк, Гурт ПНД, Максим Кідрук, Вікторія Черняхівська, Ярослав Грицак, Фестиваль ZixZixOne, Любомир Стрингалюк, Остап Сливинський, Yellow Submarine, Brazzaville (USA), Лірник Сашко (Олександр Власюк), Аліна Бачуріна, Іван Канівець, Микола Вінграновський, Cotton-bar, В. Борисенко (упоряд.), Л. С. Орлова, Тарас Прохасько, Іван Андрусяк, Андрій Содомора, Марія Микицей, Олексій Волков, Ігор Зарудко, Ольга Акасі, Юрій Шевельов, Оксана Цюпа, Літературна Україна, Микола Лукаш, Парамонов А.Ф., Рибальченко Р.К., Культурний центр Арт-Вертеп, Генадій Михайлюта, Стронґовський, Сашко Ушкалов, Володимир Яворівський, Іграшка ., Густав Радде, Умебаясі Масакі, Головко Олександр, Непомнящий А. А., Родионов А. М., Фестиваль Таврійські Ігри, Божичі, Богдан Бенюк, Галерея ABC-арт, Культурно-перекладацький проект Wordyssey, Очеретяний кіт, Анна Хома, Юрій Белойван, Степан Грицюк, Оксана Кришталева, Оксана Думанська, Любов Долик, Михайль Семенко, Сестри Тельнюк, Павло Вольвач, Українські барви, Театр імені Леся Курбаса, Лесь Танюк, Василь Ґабор, Різдвяний трамвай, Babooshki ., Борис Барський, Лев Дуров, Арсен Мірзоян, Марія Ткачівська, Зеленко С. М., Анохін В. А., Кутайсов В. А., Бовгиря А. (упоряд.), Руслана, Зубарь В.М., Сорочан С.Б., Зубарь В.М., Русяєва А. С., Зубарь В. М., А.В. Богомолов, С.И. Данилов, И.Н. Семиволос, Г.М. Яворская, Крюкова Ірина Вадимівна, Кулаковський Юліан, Марія Матіос, Кутайсов В.А., Кутайсова М.В., Мухин В.В, Кузнецов А.Я., Монтандон Ш., Сосногорова М. А., Караулов Г. Э., Вернер К. А., Головкинский Н. А, Інститут сходознавства ім. А. Кримського НАН України, Оссовський В.Л., Горбулін В.П., Бєлов О.Ф., Литвиненко О.В., За ред. Г. М. Перепелиці, Микола Сулима, Топчий В. Н., Олександр Григорович Нем'ятий, Вікторія Наріжна, Богдана Матіяш, Фестиваль вертепів Карпатія, Арт-кафе Агата, Театральний центр Слово і Голос, Гурт ShockolaD, Павло Табаков, Олесь Гончар, Олег Пінчук, Іра Цілик, Василь Стус, Сашко Положинський, Фестиваль Дикая мята, Олесь Санін, Марія Башкирцева, Flёur, Гурт Nameless, Дева Лей, Гурт МРФ, Георгій Бобаль, Гурт VOLOSI, Григорій Грабович, Тарас Чухліб, Юрій Тарнавський, Валентина Юрків, Роман Коваль, Ольга Слоньовська, Пауло Коельо, Григорій Семенчук, Мирослав Слабошпицький, Інна Завгородня, Театр Чорний квадрат, Троценко Олександра, Олександр Самарський, Котляренко Оксана, Антикварний український текстиль, Tex-Mex Company, Наталя Макарова, Святослав Вакарчук, Борис Ковтонюк, Володимир Хорунжий, Опанас Георгійович Сластіон, Дороги меняют цвет, Дмитро Богомазов, Василь Гавда, I, CULTURE Orchestra, Микита Кравцов, Табула Раса, Адисс Абеба, Зимовий фестиваль лендарту Міфогенез, Олександр Самійленко, Наталя Яковенко, Survival Kit 5, Михайло Слабошпицький, Валер`ян Підмогильний, Наталія Пірогова, Сокира Перуна, Юрій Герц, MadHeads, Анастасія Афанасьєва, Тінь сонця, Володимир Івасюк, Дом Грибоедова, Стефан Таранушенко, Сергій Василюк (Тінь Сонця), Валентин Васянович, Юрій Мушкетик, Танок На Майдані Конго, Дмитро Лазуткін, Влад Троїцький, Валентина Борисенко, Літературно-мистецький фестиваль Йогансен-fest, Фестиваль Флюгери Львова, Воанергес, Vasya Club, Тимофiй Хомяк, Юрій Шковира, Катерина Грушевська, Студія Ліра, Ольга Чайка, Іван Малкович, Ундервуд, Квітка Цісик, Лесь Белей, Ліна Костенко, Олександр Смик, Гурт Morj, Spiritual Seasons, Антикварні предмети побуту, Надійка Голка, В. П. Супруненко, Анатолій Шевченко, Броніслав Грищук, Раїса Недашківська, Гурт Недаремно, Володимир Лис, Ігор Бондар-Терещенко, Галина Крук, Вячеслав Вишневий, Серія Світло світогляду, Абашина Н. С., Відейко М. Ю., Владислав Климович, Харківський літературний музей, Проект Запасний вихід, Ольга Кобилянська, Золотий саксофон Одеси, Фестиваль Прикарпатська весна, Василь Попадюк, Фестиваль електроакустичної музики VOX ELECTRONICA, Росава, Галина Петросаняк, Наталка Сняданко, Михайло Коваль, Енвер Ізмайлов, Тетяна Гальська-Вяльцева, Тимофій Федорець, Максим Паленко, Віктор Неборак, Зеновій Красівський, Анастасія Самоткан, Наталія Лебедєва, Коло Хмар, Фестиваль писанок, Конончук Сергій, Гурт MGZAVREBI, Людмила Таран, Журнал "Litera_Dnepr", Гурт Фіолет, Іван Дзюба, Фестиваль Еконяка, Олександр Ірванець, Національний музей народної архітектури та побуту, Гурт Фолькнери, Дмитро Данілов, Фестиваль гітаристів ім. Володимира Молоткова, Єврокон ., Василь Шкляр, Олена Теліга, Галина Вдовиченко, Володимир Рутківський, Черемош фест, Кшиштоф Зануссі, Микола Жулинський, Микола Сом, небо на землі іконописна майстерня, Гурт Лос Колорадос, BALMORHEA («Балморей»), Автандил Гургенидзе, Сергій Грабар, Мирослав Попович, Анатолій Дністровий, Українське незалежне видавництво "Смолоскип", Манфред Хобот, Мандри, Історичний клуб Холодний Яр, Конструктор звуків, Театр 19, Сергій Комаров, Василь Чекіт, Маргарита Терещенко, Lama, Міхай Тимошенко, Музей книги та друкарства України, Ніна Денисова, Сергій Кузін, Гурт Napszyklat, Марія Дроздова, Міжнародний фестиваль молодіжних театрів РАМПА, Фестиваль Rock`n Sich, Сергій Пантюк, Історико-культорологічний фестиваль «Мамай-fest», Дарія Цвєк, Академічний фольклорно-хореографічний ансамбл «Славутич», Тарасик Малкович, Євген Положій, Фестиваль The Best City.UA, Йоган Штраус, Ольга Шпарага, Гурт Самі Свої, Фестиваль Старе Місто, Павло Маменко, Євгенія Чуприна, Pianoбой, Гарафина Маковій, Гриців Т. В., Людмила Опришко, Марія Комуницька, Павло Тичина, Валентин Стрикало, Гурт Du-блиN, Галерея «Софійська», Гурт DVA, Львівський міжнародний Дитячий фестиваль, Анжеліка Рудницька, Мистецький проект «Сакральний Простір», Фестиваль "Соседний мир", Квінтет Урмулі, Фестиваль Тарас Бульба, Фестиваль Рок’N’Січ, Микола Хвильовий, Юрко Позаяк, Олег Чорногуз, Володимир Гамалиця, Гіп Гагоорт, Людмила та Олексій Покусінські, Олесь Доній, Марина Креативна, Konstantin Ionenko Quintet, Віра Вовк, Олена Герасим’юк, Юрій Ковалів, Джордж В. Буш, Писанка, Юрій Кучерявий, Артем Полежака, Карпатський протяг, Ґордон Драйден, Джаннетт Вос, Василь Українець, Світлана Кічун, Андрій Кириченко, Борис Мар`янов, Наталія Вонітова, Ольга Горбач, Марія Васильчук, Володимир Калуський, Лариса Радченко, Kiev Art Spring, Vivienne Mort, Фестиваль відеопоезії Поезія в кадрі. Класика, Фотоклуб «Автор», Млада, День Батяра, Фестиваль Київські лаври, Молодіжний театр Віримо!, Віктор Пашник, Океан Ельзи, Наталка Доляк, Космополіт JAZZ Fest, Картинна галерея Wunjo-Art, Фестиавль дизайну «Корова», Казки, Київ, Полина Семенівна Албатова, Тетяна Шаповалова, Вікторія Кузнєцова, Світлана Мироненко, Проект «ДІМ», Хода Мегамарш у вишиванках, Cherry band, Народний художній колектив-студія «Килимарство», Володимир Винниченко, Етнічні Вівторки, Олена Шен, Гурт Symfomania, ATMASFERA 360, Karbido, Бурдон, Оксана Косміна, Марія Примаченко, Фестиваль Молодої української режисури ім. Леся Курбаса, Фестиваль Захід, Гурт 4FRONT, Фестиваль Rock'n'ball, Сергій Васильківський, Олександр Любченко, Роксолана Сьома, Тамара Гундорова, За ред. В. Райнберг, Є. Гессен, М. Забуга, О. Катічев, Олексiй Бондаренко, Міжнародний Культурний Фонд UART, Міжнародний фестиваль Транскавказія, Мультфільм, Аркадій Стрелов, Рубанівське Свято-Покровська церква, Сергій Злючий, Еко-етно-фест-село Стопудівка, Дінцен Дмитро, Етнодуховний фестиваль Обнова, Арт-клуб 44, Академічний хор ім. проф. Яна Широцького, Олена Онуфрів, Рутенія, Рок-фестиваль ВЕЛЕТ, Андрій Мединський, Green Grey, Таранушенко С. А., Мартинович П. Д., Осадча В. М., Зарудний Є. О., П. Д. Демуцький, Івент-кафе "Хундертвассер", Гурт Вермут, Коник О., Катерина Севрюкова, Андрєєв В.М., Підполковник А. Авчінніков, Гурт Hitarda, Фестиваль культур «Lviv International», Василь Легкий, Купало в Чубинському, Фестиваль «У храмі книг», Емма Андієвська, Центр культури та мистецтв м.Харків, Єгор Толкунов, Вишиванка Фест, Фестиваль Трипільські зорі, Міжнародний етнографічний фестиваль Жнива - Весілля, Міжнародний лицарський фестиваль "ФОРПОСТ", Літературна премія ім. О. Кравченко (Девіль), Олександр Божик, Олександр Глядєлов, Літня літературна школа, Фестиваль Франко. Місія, Павло Ігнатьєв, ТОК, Фестиваль Woodstock, Міжнародна книжкова виставка-ярмарок Зеленая Волна, Скажена Квітка, Фестиваль «Файне Місто», Антикваріат ., Майстерня «Тато Карло», Advanced smart media, Ольга Золота, Конкурс The Best Track in Ukraine, Фестиваль народних промислів Волинське Віче, Олександр та Олексій Карнаушенко, Марта Адамович, Незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus», Руді тексти ., Наталя Очкур, Грицько Чубай, Етновир Міжнародний фестиваль фольколору ві Львові, Валентина Передерій, Анатолій Якубець, Фестиваль «На Межі Тисячоліть», Фестиваль Wiz-Art, Ірина Жиленко, Анатолій Стародубов, Олег Соловей, Чарлі Сакума, Віктор Похиленко, Володимир Бублик, Богдан-Олег Горобчук, Павло Коробчук, Олег Коцарев, Тимофій Строганов, Юрко Покальчук, Олег Відєнін, Bardun Beat Experiment, Марія Яненко, Фестиваль «Золота осінь», Фестиваль Live in Blue Bay, Ірина Шувалова, Мертвий півень, Фестиваль «Переяславський ярмарок», Василь Хитрук, Темко Григорій, Василь Карп’юк, Гурт Golev, Олександр Дмитрук, Анонім ., Володимир Гулич, Фестиваль «Берегниня», Галерея "АтрибутЪ", Віктор Баранов, Олександр Літвінов, Театр Володимира Завальнюка «Перетворення», Ігор Білозір, Карпати KAPUKAFEST, Павло Щириця, Анатолій Паламаренко, Дмитро Лебедєв, Музичний велофестиваль Велорок, Chernihiv Jazz Open, Млин ., Дні Мистецтва Перфоманс у Львові, Фестиваль Партнерства, Микола Руденко, Кінофестиваль «Світло», Мирослав Скорик, Др.Антоній-Йосип Роллє, К.В.Завальнюк, Т.В.Стецюк, Віталій Нечитайло, Упор.: Малинська Н.А., Коваленко Н.Д., Васьків М.С., Солопчук М.С., Людмила Булгакова-Ситник, Ніла Підпала, Олег Рарицький, Колотило Т.І., Коваленко Н.Д., Щегельський В.В., Іван Гамольський, Молодий Театр, В.В. Селянін, Ярослав Фектістов, Державний український народний хор Григорія Верьовки, Художня галерея «АртСвіт», Дар'я Балова, Василь Джабрайлов, Фестиваль Sziget, Роман Мірошниченко, Сергій Козлов, Альфонс Кулаковський, Гурт TaPofig, Драматичний театр ім. Марії Заньковецької, Грицько Коваленко, Акунова Л.Ф., Приблуда С.З., Рачук Є., Подольчак Ігор, Фестиваль ОБЕРТОНІК, Дивосвіт Трипілля, Конкурс Самовидець, Поліна Рэспубліка, Куба Станкевич, Люко Дашвар, Анна Малігон, Петриківський розпис, Юрій Фоменко, Українська література, Юркова Г., Пустиннікова І., Мошак М, Осєтрова Г.О., Войталюк П.Б., Світлана Маховська, Київ Музик Фест, Фестиваль Контрасти, Ольга Кваша, В`ячеслав Фектістов, Анастасія Стефурак, Фестиваль Document, Кобзарський цех, Юрій Макаров, Центр літературної освіти, Art Meetings, Юрій Кох, Польський Інститут у Києві, Володимир Панченко, Тарас Петриненко, Покрова Пресвятої Богородиці, Центр сучасного мистецтва М17, Національна філармонія України, Фестиваль Срібна підкова, Катерина Диса, Антон Кістол, Коржикова Ідалія, Ірина Ігнатенко, Андрій Єрмоленко, Ольсич О., Шпитко Ф., Горда М., Стахів І., Кміт Я., Тризубий Стас, РОК-БАЙК -ФЕСТ, Інша Музика, Надія Болгова (Охотник), Нестор Махно, Міжнародний фестиваль «Відкриваємо Падеревського», Сергій Коляда, Всеукраїнського конкурсу творчої молоді «Літературна надія Дніпра», Ірина Вікирчак, Группа интеллектуальных позерофф Ступени, Сусанна Карпенко, Хорея Козацька, Видавництво Критика, Літературна премія «Великий Їжак», Картинна галерея TELEGA, Ірина Сарана, Геннадій Шпитальов, Часопис «Старожитності Південної України», Геннадій Хомич, Центр досліджень визвольного руху, Галерея «КалитаАртКлуб», Свято Танцю, Народний драматичний театр «З вулиці на сцену», Безкоштовні курси української мови, Фестиваль «СлОвія», Голодомор 1932-33 років, Тарас Чубай, Громадське радіо, Микола Вересень, Дмитро Собчук, Упор. Добровольський О. Б., Гурт Le Noir, Організація Події з МА Арт-Вертеп, Клуб історичного танцю Відлуння, Олександр Башта, Анна Сенік (Ladna Kobieta), Андрій Достлєв, П’єр Нора, Олександр Реєнт (упор.), Ян Балабан, Ляпис Трубецкой, Івахін А., Пригун П., Володимир Ушенко, Гурт Патроничі, Музей українського живопису, Василь Слонов, Ніно Катамадзе, Гурт «Аквариум», Галерея MyGallery, Українські солдатики, Богуміл Грабал, Ксенія Гнилицька, Віктор Морозов, Юрій Журавель, «Jazz-коло» Джазові вечори, Народні Свята, Іван Семесюк, Галина Пагутяк, Джаз-клуб Цепи, Людмила і Михайло Кримови, Макс Тавріческій, # Євромайдан, Скрябін, Сліва-фест ., Роман Віктюк, Саша Годяєва, Олександр Бойченко, Гурт Один в каное, Механічний Апельсин, Фредерік Бегбеде, Резиденція для молодих україномовних письменн «Станіславський феномен», Центр Української Культури та Мистецтва, Джамала, Гаражні Розпродажі у Львові, Галерея українського живопису Триптих, гурт TeЯReM (Теярем), Play Me, I’m Yours або «Зіграй на мені – я твоє», Вуличний Університет, Кінофестиваль Відкрита ніч, Освіта, Олександр Бригинець, Анатолій Птіцин, Катерина Бабкіна, Лілі Хайд, Божена Антоняк, Чак Палагнюк, Фестиваль Схід-Рок, GRANT UART, Силенко Тарас, Ukrainian Riot Clothing, Фестиваль КіноЛев, Міжнародний фестиваль документального кіно Docudays UA, Тарнаушенко Стефан, Волинець Л., Кононенко Н., Бушак Станіслав, Фестиваль Ше.Fest, Всеволод Нестайко, Олег Сенцов, Гурт Натоліч, Джем-фест Блюз за Україну, Гурт Свята Ватра, Гурт "Троє зілля", Українські мультфільми, Антологія, День Вуличної музики, Фестиваль Зашків, Анна Сенік (псевдонім Ladna Kobieta), Міжнародний фестиваль оповідання «Intermezzo» | Intermezzo Short Story Festival., Емір Кустуриця, Фестиваль "Артмісто"

 
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска