Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Flёur Теплые коты 9.66 Mb
Flёur Оборвалось. Памяти Анни Яблонськой (2012 р) 5.24 Mb
Flёur Человек 33 черты (2010) 9,50 Mb
Flёur Лунные лилии (2010) 8,38 Mb
Flёur Новое матное слово (2008 р.) 4.68 Mb
Flёur Голубые Мягкие Пластинки [Live] (2008 р.) 8,88 Mb
 
 
Потік Афіші Галереї MP3 Товари Інформація

Flёur

Група була заснована в лютому 2000, коли Ольга Пулатова (фортепіано, вокал, автор пісень) та Олена Войнаровська (гітара, вокал, автор пісень) почали проводити репетиції в домашніх умовах. Офіційно днем народження групи вважається 8 березня 2000, коли окрім Олі й Олени в групі з'явилася третя - Юлія Земляна (флейта).

Щодо назви групи — її трактують по різному: для одних слово Flёur — квітка в перекладі з французської, для інших — бодлерівські "Квіти зла", для третіх - музика... У російській мові у слова "Флёр" є ще одне значення — "покров потаємності".

Перший виступ Flёur відбувся 17 березня 2000 на вечорі програми "Атмосфера" в Одеському Домі Актора. В травні 2000 в складі Flёur з'явилася віолончелістка Катерина Сербіна, в серпні 2000 Олексій Ткачевський (перкусія), в січні 2001 Віталій Дідик (контрабас), а восени 2001 Олексій Довгальов (клавишні). Як склад групи змінився з такого до поточного історія замовчує.

Перший альбом (Prikosnovenie) було записано у жовтні 2002 року на французькому лейблі Prikosnovenie. Через місяць вийшло українське видання альбому під назвою «Прикосновение».

На даний момент є 5 офіційно виданих альбомів Flёur. На всіх офіційних альбомах, окрім «Всё вышло из-под контроля», під парними номерами знаходяться композиції, автором і виконавцем яких є Ольга Пулатова, а під непарними - відповідно Олена Войнаровська.

Пісня «Шелкопряд» з альбому «Всё вышло из-под контроля» потрапила у хіт-парад Чартова Дюжина і дійшла до першого місця. На першій церемонії вручення музикальної премії «Чартова Дюжина» Flёur отримали приз «Взлом чарта» як найкраща нова група 2007 року.

 

 
 

Учасники

a_lisa, Моллі, Cato Negro, ceny bab, nady

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска