Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

MP3

Гурт мандрівних дяків Вертеп Похороночка 4.76 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп Отче (2019) 6,79 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп А вчора-звечора (колядка 2017) 6.85 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп Ультрас Андрійко (2016) 6.46 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп Чучупака (Василь) (2015) 3.04 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп Осінь (На південь...)2015 8.89 Mb
 
 
Потік Афіші Галереї MP3 Товари Статті Інформація

Гурт мандрівних дяків Вертеп

ВЕРТЕП
(Гурт мандрівних Дяків)

Заснований 8-го березня 2001 року в м. Дніпропертровськ. 

В репертуарі гурту більше сотні композицій в різноманітних музичних стилях і напрямках. Джаз-рок та етно-фюжн, пісні на вірші сучасних і хрестоматійних українських поетів, найвідоміші народні пісні та відшукані перлини обрядового фолькльору, гайдамацька/козацька та весільна програми. Різнопланові програми гурту актуальні як для клубів, так і для великих open-air; як для державних, народних чи приватних свят, так і для літературних фестивалів або показів мод. 

Природній та органічний синтез танцювальних українських та балканських мелодій, музична лірика сходу і заходу, латино-американські та афро-азійські ритми, джазові стандарти та різновиди рок-музики в контексті європейського шансону, американської естради та слов’янського фольку разом з фірмовим вертепівським багатоголоссям і традиційними інструментами – це безпрограшна комбінація! Справжній world-music з українськими мотивами - яскраво, смачно і драйвово!

Музики гурту «Вертеп» сьогодні:

  • Тимофій Хом’як - спів, дуди-сопілки, перкусія, музика, тексти, автор та керівник проекту
  • Олексій Бондаренко - вокал, гітари, губна гармошка, музика, вірші, та ін.
  • Олена Калиняк – вокал, музика.
  • Микола Константінов – ударні інструменти, вокал, музика, аранжування.
  • Віктор Чорнокнижний (Петрович) - баян, вокал, музика, аранжування;
  • Андрій Попов (Jungleman): гітари та інші струнні і щипкові, музика, аранжування.
  • Губа Володимир –бас-гітара;

В дискографії гурту 7 офіційних альбомів, кількасот клубних та фестивальних виступів, концертів в храмах, лікарнях, офісах, музеях або просто неба. З сольними та фестивальними виступами гурт проїхав більшість концертних та фестивальних майданчиків України, гастролював у Польші. 

Дискографія: 

Повна назва максимально розкриває внутрішню (та й зовнішню) філософію учасників бенду по аналогії з середньовічними студентами, які йшли до людей "Розважати і повчати"! Сповідуючи заповіді мандрівного філософа Григорія Сковороди, ми перебуваємо в постійній праці, дорозі та пошуці!) 

Поетично, крім авторських та народних текстів, «Вертеп» виконує пісні на слова сучасних українських поетів (С.Жадан, Ю.Покальчук, М.Савки та ін.), що відкарбувалось в альбомі «Віршоспіви» (2009).

Гурт є відкритим проектом і, відповідно, склад музик гурту "Вертеп" часто є несподіваним не тільки для слухачів, а й для самих вертеповців. Незмінними залишаються  професійність та артистизм, щирість і оригінальність.

В різний час до «Вертепу» приєднуються й інші цікаві та самобутні музиканти. Список наших друзів та колег що грали і творили у Вертепі за більше ніж 10 років досить великий. «Найяскравіші» «вертепники» різних періодів, що лишили свій музичний слід у творчості гурту та яких можна почути на записах, а можливо і майбутніх концертах: Олена Завгородня, Олексій Сосницький, Роман Яцун, Ігор Любченко, Артем Кущ, Дмитро Соловйов, Федір Бугай, Максим Паленко, Сергій Супрун, Оксана Бондар, Андрій Карачун, Влад Лисан, Сергій Причисленко, Юрій Литвиненко та інші. 

Г. М. Д. Вертеп - складова частина Мистецької Агенції «Арт-Вертеп»*

      Прослухати мр3:

Веснянка (разом з гуртом "ДахаБраха"), Катран (народна), Куля ("Батько Отаман"), Зельоно (колядка), Йтим через поле (колядка), Ой чорна я си чорна (весільна,  народна), Їхали козаки (народна), Славень (Гімн України), Пливе човен (козацька), Місяць на небі (народна), Будда (вірш Сергія Жадана), Мова (вірш Олександра Ірванця), Ванеса (вірш Мар'яни Савки), Махновська, Тернопіль ("Якби не мороз", весільна, народна)

Відео:

Деякі фестивалі:  «Ульот» (Крим, м. Красноперекопськ), «Культурні Герої» (м.Київ), «Вертеп на Вертепі» (м.Дніпропетровськ) , «Пульс Асфальту» (м.Київ),  «Тарас Бульба» (м.Дубно, Рівенської обл.), «Флюгери Львова» (м. Львів),  ХІІІ «Таврійські ігри» (м. Каховка), «Фортеця» (м. Білгород-Дністровський), «Шешори» - Фестиваль етнічної музики та ленд-арту (с. Шешори, Івано-Франківська обл.), Фестиваль «ДніпРок» (м.Дніпропетровськ), «Нашатир» (м.Дніпропетровськ), Фестиваль «МаZeпа Фест» (м. Полтава), «День Незалежності з Махном» (м. Гуляйполе), Фестиваль Вертепів (м. Івано-Франківськ), «Етноеволюція» (с. Космач, Івано-Франківська обл.), «Етно-диско вечорниці» (м. Дніпропетровськ), «Київські Лаври» (м. Київ), ГОГОЛЬfest 2008, Київський форум видавців, Львівський форум видавців, «Майjazz» (м.Дніпропетровськ), «Рок-Січ» (Київ) тощо.

Наголошується: проект є відкритим; протягом свого існування Гуррт створив ватажні твори з різними музикантами, поетами, танцювальними колективами, цирком, театром, кіно, ТБ тощо.

Крім того, гурт традиційно відтворює різдвяний вертеп, пише композиції для радіо та телебачення, саундреки до книжок, регулярно бере участь в різних мистецьких акціях, телепроектах та фестивалях.

На рівні з рідною автентикою, яку пропагує «Вертеп», радо вітаються музичні й поетичні візерунки різного етнічного походження.

«Вертеп» завше радий співпрацювати з творчими людьми, не зважаючи на колір шкіри, національність чи конфесійну належність.

Співпраця: Тимофій Хомяк: Skype: tim.homyak

+38 (066) 272 26 24; +38 (050) 361-62-82
mail@artvertep.dp.ua, artvertep@gmail.com

Вертеп у Facebook

 

Народний ТОП пісень гурту ВЕРТЕП (2001 - 2011 рр.)

                                                                                                                                                          

"АльбомQнет" 2001 Альбом "АльбомQнет". Гурт Вертеп

Пес
Жорж
Наречена

"Підпілля" 2003 Альбом Підпілля Володар
Зимова чумацька
Олекса Теплий
Шевченко Молодий
Тернопіль

 
"Бучалчин ґанж" 2006 Альбом "Бучалчин ґандж". Гурт Вертеп Гіта
Дівиця
Горицвіт
Поп-мелодія
Різдвяний фокстрот
"Віршоспіви" 2009 Альбом "Віршоспіви". Гурт Вертеп Ключ
Мова
Ванеса
Нечаста
Крила
Крек
Румунка

 
"Співаник" 2010 Альбом "Співаник". Гурт Вертеп

Пливе човен
Їхали козаки
Місяць на небі
Горіла сосна
Ой чорна я си чорна
Славень (гімн України)

Іетернет-сингл "Гайдамаки ще сплять"
з альбому «Гайдамацькі пісні» (невидане)

2005 -
2011
Іетернет-сингл «Гайдамаки ще сплять» з альбому «Гайдамацькі пісні» (невидане)

Махновська
Могила
Проводжала дівчинонька
Чучупака

"Зельоно.
Приворотні пісні"
2011

Веснянка (разом з ДахаБраха)
Служила Настя
Тернопіль
Катран
Батько отаман (Ось куля просвистіла)

 
"Мамай.
Гайдамацькі пісні"
2015 Альбом гурту Вертеп "Мамай. Гайдамацькі пісні"  

«Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike»

 
 

Учасники

Apassionata, Одаліска, ceny_bab, mashuga, Тім, andriy д.м., Art-Vertep, Олександр Кузьмюк, sestry-gaievi, GrgSky, ceny bab, Chyzh, pickmaster24, nady, oleenkka, oj, Настічка, Ірина Сарана, Gotcha

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска