Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

 
 
Потік Афіші Інформація

Центр літературної освіти

Мета Центру — розвиток літературної та книжкової сфер шляхом створення освітньої платформи для обміну досвідом, професійного зростання та комунікації учасників культурного процесу.

Це неформальна літературна освіта, яка доступна усім, хто зацікавлений в отриманні якісних знань і професійному зростанні, незалежно від базової освіти, віку та місця проживання. Центр реалізовує освітні програми у формі тренінгів, лекцій, майстер-класів, авторських курсів, воркшопів тощо. Також ми проводимо школи, які об’єднують весь сучасний арсенал неформальної освіти.

Центр літературної освіти прагне вдосконалити методи й підвищити ефективність діяльності учасників книжково-літературного процесу України шляхом неформальної освіти і постійного підвищення кваліфікації.

Наші принципи:

- Центр поєднує теорію та практику, що дає найкращі практичні знання і навички;

- Наші навчальні програми ми завжди створюємо креативно та інноваційно, спираючись на потужний культурний досвід України та європейських колег;

- Ми усвідомлюємо літературну освіту як безперервний процес удосконалення знань і навичок;

- Ми враховуємо специфіку ринку літератури і мистецтва як сфери не лише товарів, послуг, організацій, а й ідей, концепцій, образів, особистостей та культурних продукцій;

- Центр запрошує лише найкращих лекторів, які є експертами у своїй темі та мають успішний досвід і знання, корисні для наших учасників.

Засновник проекту — Літературний клуб «Маруся».

 
 

Учасники

nady

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска