Увійти · Зареєструватися
Потік Афіші Галереї Товари Статті Інформація

Автори / Аліна і Каріна Гаєві / Chinese party у Бекіра

Святкування Нового року, виявляється, не закінчується 1 січня, чи можливо навіть пізніше (у кого на скільки вистачає здоровя), тому що 7 лютого на все вільне товариство чекає китайський Новий рік, з його найкращими традиціями! Святкування китайського Нового Року, власне, і відбулося у кав`ярні Бекіра! Декілька слів про традиції: ялинкою китайці звикли вважати мандаринове дерево, яке вони до речі, не прикрашають різнокольоровими кульками чи блисками, Діда Мороза, звичне діло, теж не мають, натомість мають чудову йому заміну – китайського дракона, який виконує роль вісника і на своєму хвості приносить рік новий, проганяючи старий полумям з пащі!!! Дракон, котрий був створений дизайнерами Аліною і Каріною Гаєвими, відповідає усим традиціям далекого сходу. Основні атрибути були присутніми – отже, китайський Новий рік наступив і на широтах Дніпропетровщини. Усі китайці можуть бути спокійними і висловлювати свої подяки особисто Бекіру і мистецькій агенції Арт-Вертеп.

Та це ще не все, якби б китайці знали, як українська спільнота святкує китайський Новий рік, то всі подяки організатори могли би почути особисто, дивлячись в очі вдячних китайців.Тож усі присутні в цей незабутній вечір змогли помилуватись загадковими танцями гейш з віялами, навчитися правильно заварювати справжній китайський чай «Колодязь Дракона», лікбез провів Андрій Ковтун, він же Джамшут, а також отримати у подарунок китайський чай – пуер (хто не знає – це один з видів чорного китайського чаю, який за технологією, після збирання, довгий час зберігається в землі, і має свій специфічний земляний аромат і приємний насичений смак). До того ж глядачі змогли оцінити роботу театральної групи «Білий шум», виступи яких дивували і змушували замислитись. Гурт Аяуяска виявився ланцюжком, який поєднував все своїм барабанним ритмом. Всім цим дійством керував Сергій Манько. Отже, підводячи підсумок можна сказати, що китайський Новий рік увірвався червоним драконом під яскравими феєрверками, веселими оплесками, радісними вигуками, тож будемо сподіватися так само святково провести рік поточний і зустріти наступний не гірше!!!

Фотозвіт від Сергія Пальохи

 
 

Додав sestry-gaievi 11 лютого 2008

Про автора

Отже декілька слів про себе. Народились ми 2 листопада 1986 року на широтах і просторах нашої кольорової України. Потім пішли до дитсадка… Потім - до школи… Наступним закладом була Придніпровська Державна Ак

 

Коментарi

13 лютого 2008

Було супер, правда забагато якихось дивних людей...

sestry-gaievi
15 лютого 2008

Про людей, то точно!!!

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска