Увійти · Зареєструватися
Фотозвіт з OctoberFest-2012 в Дніпропетровську

Фотографiя 1 з 43

Організатори свята Ресторація Штрассе (Strasse) (вул. Карла Лібкнехта, 1) та Мистецька агенція «Арт-Вертеп» (вул.Червона 11) разом з дніпропетровцями та гостями міста відсвяткували «Octoberfest» в центральній частині Дніпропетровська просто неба на перехресті вулиць К.Лібкнехта та вул. Шевченка до останньої краплі пива в пабі Штрассе (Strasse).

Вперше Octoberfest відбувся 12 жовтня 1810 року на честь весілля кронпринца Людвіга (в майбутньому короля Людвіга I) і принцеси Терези Саксонської. Осіннє гуляння з частуваннями, піснями і танцями настільки сподобалось німцям, що стало щорічним.
Спеціально до свята вариться особливе пиво, яке можливо спробувати тільки в цей період року. Право варити таке пиво мають тільки вибрані пивоварні.

В Україні в цей же період святкують закінчення збору меду. 22 вересня, в день осіннього рівнодення, в одне з чотирьох найбільших прадавніх свят влаштовувались веселі святкування! Не дарма Бортництво («медівство») та  Броварство («пивоваріння») не тільки схожі в українських назвах, а й з давніх часів мали державну монополію та законодавчий захист, а Пиво називали Медом Натхнення!
Давні народи вважали пиво за дар богів, святий еліксир. В українських та багатьох інших європейських народних казках хеппіендом свята, як певне священне замовляння лунає: «Мед-Пиво пили, щоб щасливі були!»
Вважалось, що Питний Мед, так часто називали Пиво, дарує безсмертя та нагороджує сакральним знанням, відкриває в людині сховану поезію та музику!

Свято вийшло насиченим на події та видовища, сонячне та смачне!
Фото: Ірина Сарана

Додав Art-Vertep 10 жовтня 2012

 
Коментувати
 
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска