Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

 
 
Потік Афіші Галереї Товари Статті Інформація

Богдан-Олег Горобчук

Богдан-Олег Горобчук Горобчук Богдан-Олег - поет, художник, формувальник залізобетонних виробів 2 розряду, студент. 1986 р. н. 

З 2002 року - учасник Мистецької ґільдії «Nеабищо»

Як художник мав 1 виставку в м. Житомирі, 2 виставки в м. Києві. Також ілюстрував ряд поетичних і прозових книг - як самвидавчих, так і видавництв «Зелений Пес» і «Факт».

Як поет:

Автор 1 самвидавчої збірки («Книга Дослідів»(2002)) і 24 самвидавчих міні-збірок текстів і графіки (2002–2006).

В 2007 році публікуються 2 збірки: «Місто В Моєму Тілі» (в-во «Смолоскип») і «Я Застудив Серце» (в книзі «Цілодобово!», написаній спільно з О.Коцаревим і П.Коробчуком, - в-во «Факт»).

Тексти публікувалися в антологіях («Nеабищо the best» (2003), «Зустріч» (2003), «Бозна640» (2006), «Digital Романтизм» (2006) та ін.), альманахах («ZEX» (2006), «Альманах до 1-го міжнародного літературного фестивалю» (Львів, 2006) та ін.), журналах («Кур’єр Кривбасу», «Химери Бруківки», «РЕЦ», готуються публікації в журналах «Березіль», «Кальміюс», «Сучасність», «Київська Русь»).

Лауреат конкурсу в-ва «Смолоскип» (2 премія, 2006 р.), конкурсу «Неосфера» (2006) та низки регіональних конкурсів поезії

Учасник численних поетичних фестивалів, групових та індивідуальних виступів в багатьох містах України (Київ, Житомир, Харків, Львів та ін.) та Москві, а також - низки міжнародних поетичних акцій (україно-російська в Москві (2006), україно-литовська в Києві («Відеопоезія», 2006), міжнародного фестивалю «Київські Лаври» (2006), 1-го міжнародного літературного фестивалю в рамках Форуму Видавців (Львів, 2006) та ін. Організатор поетичних дійств «Міцна Чоловіча Поезія» (Київ, 2006) і «Slam\Calm» (Київ, 2007).

Тексти перекладались польською, російською, литовською, іспанською та англійською мовами.

+ вислови звьозд про Горобчука:

«Думаю, якби Богдан-Олег був архітектором, він будував би свій персональний Будинок Держпрому» (Сергій Жадан)

«На перший погляд - поезія Богдана-Олега Горобчука близька до номіналістичного розпаду. Але при уважному читанні заворожуєшся пульсацією «глибин» тривоги й органічною єдністю його експериментальної художньої матриці. Парадоксально, але він знає «що» і «як» писати. Це поєднання робить його до крові сучасним і водночас уважним до метафізичних традицій. Поза сумнівом, Горобчук - один із лідерів свого поетичного покоління" (Анатолій Дністровий)

 
 

Учасники

Кап, pasichnyk1

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска