Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

 
 
Інформація

Спортивно-патріотична теренова гра Гурби-Антонівці

Гурби – це те місце, де ти можеш відчути себе дійсно живим, де відчуваєш всю повноту життя, втому, біль, знесилення, злість, а часом розчарування, а тоді – ейфорію від виграного бою, чи гри, братерський дух та адреналін.

На Гурбах головне - не гра і розвага, а саме вишкіл. Я особисто перевірив здобуті там навики. З листопада вибухнув Євромайдан та революція, що потягнула за собою сутички з міліцією та «беркутом». Тут стали в нагоді шикування в лави, прийоми висмикування противника зі строю, зосередженість в умовах надзвичайного галасу та штовханини, розуміння важливості зберігання щільності строю. Пам’ятаю, тоді на майдані не раз бачив людей, які були на Гурбах. Без сумніву, хто був на майдані 11 грудня, не міг не впізнати в штовханині з міліцією гурбівського «курінь-на-курінь». Це приклад, як активна гра з елементами вишколу підготовлює тебе до зустрічі з реальною небезпекою чи екстремальною ситуацією в житті.

Щоб відчути ті емоції, які протягом всього року переслідують кожного з учасників гри, щоб відчути смак перемоги, щоб зрозуміти – що ж таке «Гурби-Антонівці саме для Тебе -заповнюй анкету учасника на сайті gurby.org.ua.

 
 

Учасники

ceny bab

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска