Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

 
 
Інформація

Центр сучасного мистецтва М17

Центр сучасного мистецтва «М17» був створений у 2010 році як простір для проведення виставок сучасного мистецтва та культурно-масових заходів, пов’язаних з дизайном, кіно, модними показами, архітектурой, літературой і театром, так і зал для організації бізнес-заходів. Сьогодні “М17? прагне стати епіцентром сучасного культурного життя столиці.

Архітектура простору «М17» має елементи трансформації, що дозволяють створювати події будь-якої складності і типу: Ви можете провести в нас конференцію, презентацію, семінар, бізнес заходи для своєї компанії, вечірку, орендувати банкетний зал, провести будь-який концерт, кіно-, танцювальний або музичний вечір, показати театральну постановку й навіть побудувати подіум для fashion-показу. 5-метрова висота стелі основного залу дозволяє встановити світлове та звукове обладнання будь-якої конфігурації.

Майданчик «М17» має два поверхи: перший — 496 м2, другий — 294 м2. Крім того в нас є літній майданчик — 190 м2 та парковка від 10-ти паркоміст. Завдяки трансвормаціям основного залу першого поверху, Ви маєте можливість розмістити у нас 350 глядацьких місць та облаштувати приміщення для проведення семінарів, бізнес-заходів в Києві або запросити до 1 000 гостей на фуршет-вечірку. Наші білі стіни ідеально підійдуть для виставок, проведення аукционів, зйомок рекламних роликів або фотосесій. Також, спільно з кейтеринговою компанією, Ви можете влаштувати найкращю вечерю або обід в усьому Києві!

У ЦСМ «М17» — Вас завжди готова зустріти ініціативна Команда відповідальних і творчих людей, які підкажуть яким чином оперативно та професійно зробити будь-який ваш захід яскравим та особливим. До послуг Центру також входить арт-консалтинг та сучасне концептуальне проектування як архітектурних, так і інтер’єрних об’єктів. Ми формуємо нове креативне покоління українців – вільних, сміливих, інтелектуальних – крізь призму сучасної культури.

В «М17» ви можете відвідати затишне Арт-Кафе, випити філіжаночку ароматної кави або чаю, а крім того – провести ділову або дружню зустріч.

Ви можете ознайомитися з нашим простіром, прийшовши до нас в гості у будь-який робочий день, або передивившись основні технічні характеристики на сайті. Можлива як повна, так і часткова (у разі організації мистецьких виставок та арт-подій) оренда приміщення на заздалегідь оговорені дати або години. Вартість оренди залу в кожному випадку оговорюється з керівництвом Центру.

 
 

Учасники

ceny bab

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска