Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Пальто Sorry Бенд Караван (2013 р.) 8.95 Mb
Пальто Sorry Бенд Шумы радиоэфира (2013 р.) 6.38 Mb
Пальто Sorry Бенд Альбом Дзен live (2011 р) 46.72 Mb
Пальто Sorry Бенд Сестра Сезария (2011) 5.20 Mb
Пальто Sorry Бенд Бомбейский блюз (2011) 4.70 Mb
 
 
Потік Афіші Галереї MP3 Товари Інформація

Пальто Sorry Бенд

Тому Пальто Sorry Бенд почався з віршів – спочатку занотованих до заповітного зошита, надрукованих пізніше в не менш заповітних самвидавовськіх збірках. З віршів, читаних пізніше зі сцени спершу по заповітній книжечці, а потім і без неї – напам'ять!

Але, як ми усі знаємо, читання віршів абияк – це повна лажа. Тому в солодкому 2009 року автор віршів Максим Бородін призвав читати вірші Симона Чорного. Симон артикулював і жестикулював, стало поцікавіше.

Але, як ми всі знаємо, читання віршів у тиші – це повна лажа. Тому спершу з'явилася електрогітара, на якій Бородін награвав усякі чудові мелодії. Це була вже інша справа – в залі серед глядачів часом почали лунати оплески.

Оплесків хотілося б більше, але як? Та просто – більше інструментів, більше аплодисменту. Але більше інструментів – це склад, а складові пристойно мати назву. Недовго думаючи, група назвалася «Пальту Sorry Бенд», і назва це на той момент дуже сильно відображало сутність групи – воістину пальто, воістину сорри, і воістину-таки бенд.

На величезне щастя новоявлених артистів до самозваному бенду приєднався відмінний гравець на губній гармошці Антон Бєлов. Саме його участь дозволила трійці за постійної

участі кожного разу нових музикантів досхочу пошвендяти по клубах Дніпропетровська із годинною програмою з одинадцяти номерів і при цьому жодного разу не бути битими.

Але справжній рух почався, коли осінню 2011 року музиканти зважилися записати декілька номерів на касету. Саме тоді до Пальто Sorry Бенд люб'язно приєдналися люди, які власне й сформували те, що ви можете чути сьогодні. Ці люди - чудовий джазовий барабанщик Антон Костильов, добре відомий публіці по фестивалях, прекрасна бас-гітаристка й перкусіоністка Юля Емельяновська та магічний етнофолковий музикант Рустам Ашрафі, що виконав на записі центральний номер альбому – композицію «Тайнопис». Рустам та Юля чудово відомі фестивальній публіці нашої сонячної республіки.

 
 

Учасники

Sh.Ocean, ceny bab, nady

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска