Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

 
 
Товари Інформація

Володимир Віхренко

Народився в селі Баланівка Бершадського району Вінницької області, де проживає і нині. У 1986 році закінчив Вінницький педагогічний інститут, музичний факультет. За спеціальністю вчитель музики та співів. Навчаючи дітей гри на народних інструментах, зіштовхнувся з проблемою відсутності якісних інструментів у школі. У 1990 році виготовив свою першу сопілку. Віхренко є керівником зразкового дитячого ансамблю сопілкарів «Жайвір», у якому навчається гри на сопілці понад 25 дітей.

Майстер виготовляє цілий ансамбль сопілок: сопілки денцівки-діатонічні та хроматичні, сопілки альт, тенор, бас, джоломиги (дводенцівки), телинки. Для виготовлення улюблених інструментів пан Володимир використовує майже усі породи дерева. Бувають у нього дубові та березові сопілки, хоча найбільше полюбляє грушу, калину та граб.

Також, окрім дерев'яних інструментів Володимир виготовляє ансамбль глиняних (керамічних) інструментів, які мають назву «окарина» (більш поширена назва в Україні — «зозуля»): окарина-пікало, окарина-прима, окарина-альт, окарина-тенор, окарина-бас.

 
 

Учасники

nady, Бо

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска