Увійти · Зареєструватися

Афіша (Дніпро)

Шукаєш автора?

 
. A C E G J K N O R S V W
І А Б В Д З К М Н П Р С У Ф м н
 

Популярні автори

Культура

Розділ "Культура" містить інформацію, яка не може бути віднесена до конкретного Автора і стосується подій української культури.

Конкурс/ Конкурси

В розділі "Конкурси" публікується інформація про конкурси, що є актуальною для України та стосується безпосередньо української культури та мистецтва.

 

Фестиваль Ночі Русальні (Mermaids Nights in Ukraine)

Перший та єдиний в Україні проект етно-езотеричного мистецтва обрядової культури України за участі найкращих фольклорних гуртів Києва при співпраці зі Слободою народних майстрів та інших творчих об’єднань належних жанру «народне мистецтво».

 
Оксана Смерека-Малик

Оксана Смерека-Малик

«Ляльки роблю зовсім недавно, але створила вже понад півсотні, а ідей, які ще можна втілити, маю, мабуть, на півтисячі. Мені подобається робити ляльки циклами. Є вже „Карпатія“ з підтемами „Дівки“, „Газдині“ і „Молодиці“.

Національний музей історії Києва

Національний музей історії Києва

На сьогоднішній день частина колекції музею виставлена на 4 і 5-му поверхах Українського Дому. Оскільки цієї площі не вистачає для розміщення всієї колекції музею, його фонди також розміщені у приміщеннях Музею М. Булгакова та «Будиночку Петра I».

 
 

Новi автори

 

Brian Shipman Shipman

Online class services

namrathaseo namrathaseo

4Movierulz : In this article you will learn about 4Movierulz – Watch Telugu Movies, Hollywood Full Movies Online Free, movierulz.com is an unofficial website that provides all the latest movies and web series from across the world. They feature a selec

 

aidenryan22 Ryan22

I am a thesis writer.

Jennifer Jenny

Coinbase Wallet is a self-custody wallet that gives you complete control of your crypto.

 

Jennifer Jenny

Coinbase Wallet is a self-custody wallet that gives you complete control of your crypto.

Will Jordan

Hello, I am Will and i am associated with Assignment Help

 

Bill West

Writer

Тетяна Анохіна

Тетяна Анохіна

Основною метою діяльності є залучення молодого покоління до різних видів декоративно-прикладного мистецтва, поновлення традицій які існували в нашій культурі вже багато тисячоліть, але зараз зникають разом з майстрами. Відродити звичаї та обряди, відновит

 
 
 
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска