Увійти · Зареєструватися
 

Галереї

Потік Афіші Галереї Інформація

Автори / Культура / У місті Львів розпочався літературний марафон «Час читати!»

12 квітня в усіх школах Львова розпочався літературний марафон «Час читати!».

Марафон традиційно проводиться у загальноосвітніх навчальних закладах: усі учителі з 12 по 23 квітня залучатимуть до читання та обговорення українських книжок якнайбільшу кількість учнів.

Найголовніша подія літературного марафону — творчі зустрічі сучасних українських письменників зі школярами міста.

З 12 по 23 квітня у львівські школи завітають 45 поетів та письменників зі Львова, Києва та Тернополя. Серед них – Ігор Калинець, Остап Сливинський, Юрко Прохасько, Наталка Сняданко, Галина Вдовиченко, Ігор Павлюк, Юрко Кучерявий, Іван Лучук, Юрій Завадський та інші.

Бібліотекарі, класні керівники та батьки проводитимуть різні заходи у шкільних бібліотеках: конкурсне виразне читання уривків творів; майстер-класи «Подаруй життя українській книжці!»; майстер-класи з віршування, редагування, перекладу, аналітичного погляду на стиль газет, журналів і буклетів; учнівський конкурс проектів з реклами української книжки; конкурс костюмів літературних героїв, переможці якого візьмуть участь у фестивалі-параді літературних героїв, що відбудеться під час IV Фестивалю дитячого читання «Форум видавців – дітям» (28 квітня – 01 травня 2010р.).

Марафон організовує ГО «Форум видавців» спільно із Управлінням освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

 
 

Додав Art-Vertep 15 квітня 2010

Про автора

Розділ "Культура" містить інформацію, яка не може бути віднесена до конкретного Автора і стосується подій української культури.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска