Увійти · Зареєструватися
 

MP3

ManSound Не метелиця лугом стелиться (2009 р.) 11,94 Mb
ManSound Amore No • Non Voglio Mica La Luna • Susanna (2009 р.) 13,79 Mb
ManSound Tetri Rashi (Georgian song, 2009) 9,73 Mb
ManSound Yiddishe Mamme Hava Nagila (2009 p.) 16,62 Mb
ManSound Щедрик (2005 р.) 4.94 Mb
ManSound Триптих українських пісень 4.78 Mb
Потік Афіші Галереї MP3 Товари Інформація

Автори / ManSound / Чоловіче звучання на високій ноті

У Києві з успіхом пройшов ювілейний концерт вокального секстету ManSound. Публіка, що заповнила в цей вечір Міжнародний центр культури і мистецтв, з натхненням приймала артистів, які останнім часом стали досить рідкісними гостями в Україні.

До свого п'ятнадцятиріччя київський акапельний колектив, котрий по суті став вокальним брендом України, підготував досить строкату програму, основу якої склали варіації на теми знакових українських народних пісень і вокаліз з останнього на сьогодні альбому групи. Диск ManSound, що отримав назву Voyage, найточніше відображає сучасне «життя в русі» та творчу стилістику секстету. В альбомі об'єднані найвпізнаваніші пісні чотирнадцяти країн світу, свого часу заїжджені й запопсовані. Завданням ManSound стало очищення цих мелодій від загалпотребівських настроїв, з чим вони блискуче впоралися. В артистичному виконанні баритона В'ячеслава Рубеля, тенорів Володимира Сухіна, Юрія Роменського, Сергія Харченка, Володимир Трача та дивовижного баса Рубена Толмачова у заїжджених мелодій з'явилися несподівані й свіжі прочитання.

Як відомо, ManSound, як і більшість вокальних колективів, гурт взагалі-то не студійний і надає перевагу концертним виступам. Гармонійний стрій, бездоганне виконання, багата тембральна палітра, природність і емоційність - все це супроводжує успіх саме виступів наживо і робить ManSound улюбленим гуртом цінителів якісної вокальної музики у всьому світі. Цього дня віртуозне виконання творів різних жанрів, технічність і артистизм підтвердили високий статус ManSound, довівши, що вони як і раніше є одним із найяскравіших вокальних груп сучасності.

За реакцією залу, оплесками, якими зустріли вже сам вихід ManSound на сцену, було очевидно, що зустріч зі своїми улюбленцями затяті шанувальники секстету смакували давно. На ура приймалися всі речі, хоча, справедливості заради, слід зазначити, що публіці, що досить врівноважено ставиться до творчості гурту, не надто припала до душі сумбурність трек-листа й еклектична послідовність виконання пісень. Дійсно, при всьому бажанні одразу догодити всім музичним смакам, співаки немовби відкушували від різних пирогів, демонструючи мелодійную кухню різних країн і народів, часто перемежаючи українськими піснями. Так чи інакше, але в першому відділенні слухачі, серед яких були і зовсім юні, і літні, із захопленням сприймали все дійство, плескаючи, підтанцьовуючи й цілком грамотно підспівуючи в унісон.

Однак шоу досягло свого справжнього піку тільки в другій частині програми. Остаточно розпалений і заведений зал насолодився і запланованими сюрпризами у вигляді виходів зі своїми партіями Віктора Павліка, Тіни Кароль і ТНМК. Дещо відсторонившись від канонічної трактування знаменитого хіта Фредді Меркюрі, артисти запропонували своє прочитання Crazy Little Thing Called Love, а в італійському попурі, складеному з хітів 1970-х Amore No, Non Voglio Mica La Luna та Susanna занурили слухачів у ностальгічні настрої. Надзвичайний рівень майстерності володіння найтоншим інструментом на світі вокалісти продемонстрували і в ряді інших композицій, переповнених тонкими емоціями. Особливе місце серед них зайняла щемлива, пронизана сумним оптимізмом пісня Smile, в інтонаціях якої наживо постав образ Чарлі Чапліна.

Недоліком ювілейного концерту можна назвати практично незадіяну джазову частину репертуару секстету, але ж ще в 2005 р. ManSound удостоївся звання «Кращого джазового гурту України» за версією ShowBiz Award, гурт неодноразово брав участь у Lionel Hampton Jazz Festival в США. Всупереч очікуванням, слухачі не дочекалися виконання популярних джазових стандартів, госпелс і спірічуалс, напротивагу цінителям слов'янського фольклору кілька розчарованими залишилися і шанувальники мелодійної рок-музики. Втім, загалом ці обставини ложкою дьогтю в бочці меду не стали, а концерт, що завершився кульмінаційним виконанням національного гімну України, коли зал піднявся і заспівав у єдиному пориві.

За матеріалами «Економічних відомостей»

 
 

Додав Art-Vertep 10 травня 2010

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска