Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Товари Інформація

Автори / Театр одного актора Крик / Відкриття театрального сезону театру Крик


За словами Михайла Мельника, театральний сезон 2010 року був відкритий спектаклем «Табу». «Я радий, що перші спектаклі в цьому сезоні пройшли з аншлагами. Влітку я своїми руками зробив вентиляцію в залі, щоб глядачі не падали від спеки в непритомність. У цьому сезоні я збираюся порадувати глядачів музичним ввечером «Я люблю ...» Цей спектакль буде включати в себе соло на саксофоні, мої роздуми, білі вірші, прозу ... І все це буде об`єднано радістю з приводу того, що ми з моїми глядачами зустрілися. Ніяких інших прем'єр цього сезону не буде. Можливо, наступного року я підготую виставу за мотивами «Листи незнайомки» Цвейга », - сказав він.

Михайло Мельник розповів про курси акторської майстерності, які він буде проводити. «Компанія« Фіорі »вмовила мене відкрити курси акторської майстерності. Це тримісячні курси. Навчання на них буде коштувати 125 грн на годину. Навчається на них будуть до 30 осіб. Якщо охочих буде більше, доведеться проводити кастинг. Основне завдання курсів - повернути людини до самої себе, до свого Я », - сказав він.

ІА «НОВИЙ МІСТ»

 
 

Додав Chyzh 14 вересня 2010

Про автора

Український театр одного актора «Крик» заснований у 1989 році. Засновником і художнім керівником єдиного в Європі театру одного актора є актор і режисер Михайло мельник, заслужений артист України, перший лауреат Міжнаро

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска