Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Потік Афіші Галереї Інформація

Автори / Магазин-музей Мамай / Відкриття магазину-музею "МАМАЙ"

Мистецька аґенція АртВертеп приготувала різдвяний подарунок для мешканців та гостей міста Дніпропетровськ – відкриття свого другого магазину подарунків та сувенірів ручної роботи під назвою «Магазин-музей МАМАЙ».

Приставка «музей» символізує не тільки розташування в приміщенні історичного музею ім. Д.І. Яворницького, але головним чином те, що в магазині постійно відбуватимуться виставки робіт найяскравіших майстрів України. Також, в зміст приставки «музей» ми вкладаємо й те, що саме в магазині «МАМАЙ» збирається колекція мистецьких творів, пов’язаних з козаком Мамаєм.

В крамниці підібрана ексклюзивна колекція авторських робіт митців Подніпров`я та всієї України. Ви зможете ознайомитися з мистецтвом майстрів Львова, Тернополя, Києва, Харкова, Дніпропетровська, Сімферополя. Львівське гутне скло, кераміка з Опішні, авторські прикраси та аксесуари зі Слов`янська, Запоріжжя, Херсона, традиційний та модерний одяг, ляльки та іграшки, інтер`єрні декори, а також придбати цікавий презент на Новорічні, родинні та інші свята від магазину-музею «МАМАЙ».

Відкриття магазину відбулось в найподарунковіший день року - 19 грудня на Миколая! А першим придбаним подарунком стала книжка Сергія Жадана «Ворошиловград». Це ще раз доводить, що книжка залишається кращим подарунком, а «Ворошиловград» пана Жадана - бестселером продажів!

Для своїх перших відвідувачів Арт-Вертеп приготував приємні подарунки в рамках акції «Поміняй Купон на знижку!» До речі, акція ще триває, тож, всі охочі отримати знижку на 2011 рік, читайте умови акції!

Тоді ж, 19 грудня, розпочав свою роботу інтернет-магазин www.MAMAY.info - унікальний проект, де мистецтво і подарунки невід’ємно  існують разом серед легенд та дум про головного героя Степової України козака Мамая.

Щодо магазина-первістка, «Білокнижник», - він отримав статус Арт-крамниці, бо відтепер серед його товарів формується відділ «hand-made». Шанувальників та постійних відвідувачів ех-Книжкового клубу «Білокнижник» тепер ми зможемо задовольнити не тільки цікавою книжкою або музикою, але й вибором творів мистецтва.

Тепер кожен, хто шукає новорічний подарунок, зможе придбати його в магазинах Мистецької агенції АртВертеп!

Адреси магазинів у Дніпропетровську:

Магазин-музей «МАМАЙ»:

пр. Карла Марса, 18, навпроти гірничої академії

(в адміністративній будівлі Історичного музею ім. Д.І. Яворницького,  приміщення Наукової бібліотеки).

тел.: +38 (0562) 463401

Арт-крамниця «Білокнижник»:

вул. Червона площа, 3

тел.:. +38 (0562) 335582

Символами обох магазинів, «Білокнижника» і «Мамая», стали зображення козаків з графічної серії дніпропетровського мамаєзнавця Григорія Іващенка «Мамай не у полі не воїн».

Запрошуємо до співпраці майстрів для організації виставок та реалізацій проектів продажу товарів!

Акція «Поміняй Купон на знижку!»

Для участі в акції необхідно роздрукувати електронний купон, заповнити його та принести з 19 грудня 2010 року до 14 січня 2011 року в магазин-музей «Мамай» для обміну на знижку. Розмір знижки ви зможете обрати самі, а користуватися нею можливо весь 2011 рік!

Тож, не зволікай, ставай учасником акції і користуйся різдвяним подарунком від магазину-музею «МАМАЙ» цілий рік!

Попереду Різдвяні Свята!

Товари магазину розраховують на те, щоб стати приємним Подарунком для тих, хто цінує оригінальність та неповторність речей! Різдвяні Свята – найкращий привід для оригінальності.

 
 

Додав Art-Vertep 26 грудня 2010

Про автора

Мистецька аґенція АртВертеп приготувала подарунок для мешканців та гостей міста Дніпропетровськ – відкриття свого другого магазину подарунків та сувенірів ручної роботи під назвою «Магазин-музей МАМАЙ».

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска