Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Потік Афіші Галереї Інформація

Автори / Фестиваль Старе Місто / Попередній огляд

Одним з найцікавіших музичних дійств наступного року, як можна вже зараз зрозуміти, стане львівський фестиваль «Stare Misto 2011». За повідомленнями music.open.ua, фестиваль відбудеться 28 травня і свою участь у ньому вже підтвердили: RotFront, IAMX, Emir Kusturica & The No Smoking Orchestra та Poets of the Fall.

.

Rot front

Німецький за пропискою і космополітичний за суттю гурт, що грає на межі ска, реггі та східноєвропейських національних потивів. Описуючи Rot front поневолі задумуєшся, чи не переплутав ти їх з Gogol Bordello: така ж мішанина національностей у складі, мішанина стилів, замішана навколо балканських мотивів і виходець з України у якості фронтмену. Лишень замість Євгена Гудзя у Rot front Юрій Гуржий, крім якого склад гурту включає ще двох угорців, американця, австралійця та п’яти німців.

http://www.rotfront.com

.

IAMX

Кріс Корнер та його команда вже виступали у Львові на минулорічному фестивалі. Чи то публіка, чи то гонорари здалися британцям хорошими і тепер вони вирішили знову завітати на Stare Misto – виступити і підтримати свій новий альбом «Volatile Times», який вийде у березні.

В минулому Кріс Корнер був співзасновником тріп-хоп команди Sneaker Pimps, а IAMX – його сольний проект. Цього разу, до речі, у складі IAMX вже не буде живого ударника – замість нього гурт буде використовувати драм-машину Max.

http://www.iamx.eu/

.

Emir Kusturica & The No Smoking Orchestra

Колись Емір Кустуріца назвав The No Smoking Orchestra своєю найкращою інвестицією – просто приставивши до назви маловідомого за межами Сербії гурту своє ім’я, Кустуріца зумів поширити свій іменний бренд на сам гурт і тепер їздить з концертами по усьому світу, при цьому немало заробляючи. Власне, участь в банді відомого режисера і є найбільшою цікавинкою – їх музику вряд чи можна назвати оригінальною, хоча і виконується вона якісно. У кінці 2009-го гурт виступав на Balkanfestі в Києві.

http://www.thenosmokingorchestra.com

.

Poets of the Fall

Найвідоміший фінський гурт сучасності, який грає мелодичний альтернативний рок. Популярними хлопці стали після написання пісні «Late Goodbye», яка звучала в комп’ютерній грі Max Payne. Усього музиканти випустили 4 якісних альбоми, останній з яких, Twilight Theater, побачив світ трохи менше року тому.

http://www.poetsofthefall.com/

,

[Re.] mag продовжить публікувати інформацію про фестиваль Stare Misto 2011.

Сашко Кульчицький, music.open.ua

 
 

Додав Art-Vertep 18 лютого 2011

Про автора

.

 

Коментарi

18 лютого 2011

Цікаво чим організатори планують розбавити цей коктейль з сліз, занудного ска та псевдобалканських мотивів? Наразі вимальовується самий нудний з усіх "Старих міст".

21 лютого 2011

Чим би не розбавили, а ця программа цікава!

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска