Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Степан Недериця Дивертисмент (Звуки танцюючих дітей) 5,98 Mb
Потік MP3 Товари Інформація

Автори / Степан Недериця / "Країна Сніговія". Унікальний музичний диск

Пропонуємо Вашій увазі новий диск із серії «Розумна дитина» Стефана Недериці  "Країна Сніговія".

Унікальне видання об’єднує класичну музику зі звуками природи і виконується професійним оркестром на найвищім рівні.

 

"На диску представлені 29 унікальних композицій, в яких гармонійно поєднується дитяча класична Музика зі звуками зими! Тут Ви почуєте звук льодовика, що тане, голос полярної птахи Гагари, радісний сміх дітлахів, що зустрічають Діда Мороза, завивання хуртовини і багато іншого." Степан Недериця

"Подорожуючи різними країнами, якось я потрапила у країну Сніговію. Там усе, окрім людей, було зроблено зі снігу. У тій країні дуже любили музику. Особливо любили її діти (адже вони завжди люблять усе найцікавіше!). Кожна людина грала на якомусь музичному інструменті. Та трудність полягала в тому, що музичні інструменти було також зроблено зі снігу. І коли музикант грав від щирого серця – після останнього акорду його інструмент танув і перетворювався на маленькі краплинки. А через те, що в цій країні завжди був сильний мороз, краплинки, поки долітали до землі, замерзали і ставали маленькими бурульками. І бурульками не простими, а у формі ноток і скрипкових ключів!.. Інколи музиканти їх брали і складали нові мелодії. Тож лишень уявіть, якою дивовижною була музика у тій країні!" Катерина Єгорушкіна, з книги "Країна Сніговія"

 
 

Додав Art-Vertep 02 квітня 2011

Про автора

Степан Сергеевич Недерица, родился 9 мая 1964 года в Молдове. С пеленок занимаюсь Музыкой. Закончил ДМШ в Кишиневе, Киевское музыкальное училище им. Глиэра, а Киевскую консерваторию им. П. И.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска