Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Потік Афіші Галереї Товари Статті Інформація

Автори / Ірен Роздобудько / 12 КВІТНЯ. Презентація нової книжки Ірен РОЗДОБУДЬКО «Мандрівки без сенсу і моралі» та нового диску Ігоря ЖУКА «Лист»

«Книгарня Є», видавництво «Нора-Друк», літературний конкурс «Коронація слова»
12 квітня 2011 р. о 18:00
запрошують Вас на презентацію
нової книжки Ірен РОЗДОБУДЬКО «Мандрівки без сенсу і моралі» та нового диску Ігоря ЖУКА «Лист»

 

 

Нова книжка Ірен Роздобудько продовжує серію «Мандри» видавництва «Нора-Друк», в якій вже виходили оповіді Максима Кідрука та Лесі Ворониної. Відома письменниця в своїй новій книзі переконує нас, що «світ малий», та пропонує змінити картинку і відкрити двері до іншої реальності.
Саме це є найпривабливішим у мандрах – перестрибувати часову прірву і потрапляти в невідоме. Варто налаштуватися на трансляційні хвилі, які охоплюють в кожній незнайомій місцевості, і тоді заговорить і каміння...
Автор понад трьохсот пісень, кіносценарист, художник та фізик Ігорь Жук зібрав разом 24 своїх пісні на новому диску, назву якому дала пісня-лауреат конкурсу «Коронація слова» 2010 року в номінації «Пісенна лірика про кохання».
На презентацію запрошені також письменники Лариса Денисенко, Максим Кідрук, Міла Іванцова, головний редактор журналу «Мандри» Леся Москаленко, натхненниця конкурсу «Коронація слова» Тетяна Логуш та директор видавництва «Нора-Друк» Елеонора Сімонова.

Вхід вільний.

Адреса книгарні: Київ, вул. Лисенка, 3 (М «Золоті Ворота»)

 
 

Додав Sh.Ocean 12 квітня 2011

Про автора

Народилася в Донецьку. Закінчила Київський Державний університет — факультет журналістики.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска