Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Потік Галереї Товари Інформація

Автори / Ганна Астраханцева / Оновлення сторінки майстрині

Зверніть увагу на незвичайні та стильні аксесуари від київської майстрині Анни Астраханцевої.

Сумка-вишиванка-оригінальна еко-сумка виготовлена з натуральних матеріалів, що надзвичайно популярно та модно не тільки в Україні, але і за її межами. Основа сумки і підкладка виготовлені з 100% бавовни. Композиційним центром сумки є карман-вишиванка, що виготовлений в вигляді блузи-вишиванки, доповнений коміром-стійкою, застібкою.

На два бумбони, та прикрашений стилізованою українською вишивкою в техніці «хрестик». Така сумка є новинкою сучасної етно-моди, надзвичайно оригінальна, чудово прикрасить жінку любого віку , соціального статусу та тіло-будови, та чудово доповнить одяг  найрізноманітнішого стилю.

Розмір сумки 35х30см. Цікавим конструктивним елементом є трохи розширене дно, що надає виробу хорошу форму. Сумка розроблена в двох кольорах: чорний та молочний.

Ціна 225 грн.

 

Комплект: наплічник+чохол для мобільного.

Наплічник-грушеподібної форми, вишивка –стилізований геометричний орнамент, виконаний по центру  виробу,червоними нитками. Конструктивною особливістю виробу є подвійне дно, з виворітної сторони дно виготовлено з тканини основи, що значно поліпшує якість та зносостійкість виробу. Цікавим елементом є блочки-люверси, що виготовлені з нержавіючих матеріалів і не будуть залишати плям після прання. Доповненням даного комплекту є чохол для мобільного, виготовлений з матеріалу основи наплічника,та прикрашений вишивкою червоного кольору. Такі комплекти чудово пасують як жінкам, так і чоловікам, будь-якого віку,стилю одягу.

Ціна 225 грн.

 

Двусторонній чохол для мобільного телефону, окулярів, фотоапарату, або просто  пакування для невеличкого подарунка.  Особливістю даного виробу є поєднання двух чохлів в один. Виворітня сторона виготовлена також з сатину з вишивкою. Дві сторони виробу виготовлені з однії тканини, тільки різних кольорів.(Розроблені слідуючі кольорові поєднання: бордо та чорний, синій та чорний, коричневий та бежевий, бордовий та синій, чорний та бежевий). Також, з обох сторін виробу –різні вишивки в етно-стилі( вишивка хрестиком та гладдю). Крім того, кольори та вишивки в чохлах настільки універсальні, що чудово будуть пасувати як жінкам, так і чоловікам різної вікової групи.

Розмір виробу: 11х15 см.

Ціна 40 грн.

 
 

Додав Sh.Ocean 27 липня 2011

Про автора

.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска