Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Національний музей українського народного декоративного мистецтв / Концерт-реквієм до роковин Голодомору в Україні 1932-1933 років

27 листопада 2011 року о 15:00 вНаціональному музеї українського народного декоративного мистецтва, в рамках проекту "Вибрана музика", відбудеться концерт-реквієм до роковин Голодомору в Україні 1932-1933 років.

Організатори: Національний музей українського народного декоративного мистецтва, мистецьке об’єднання «Глечик» та мистецька агенція «Етнограунд»

Голодомор в Україні 1932-1933 років назавжди залишиться однією з найбільш трагічних сторінок не тільки  українського народу, а й всього світу! Тривалий час це питання замовчувалося, не вивчалося, однак масштаби цієї трагедії набули розголосу та привернули увагу великої кількості людства. Це вже зафіксовані події й факти, які не можна забувати, якщо ми прагнемо збудувати в Україні громадянське суспільство на засадах демократії й гуманізму. Про це говоритимемо із запрошеними гостями: Іваном Драчем, Борисом Олійником, Дмитром Степовиком, Лілією Григорович, Сергієм Пантюком, Віталієм Опанащуком та Сашком Лірником.

Також відбудуться виступи виконаців: Сергія Василюка (гурт «Тінь Сонця»), Олега Сухарєва, (гурт «Самі свої»), Тараса Компаніченка, гурту "Божичі", гурту "Царина", Тараса Силенка та " Млади".

Вхід вільний!

 
 

Додав Sh.Ocean 26 листопада 2011

Про автора

Національний музей українського народного декоративного мистецтва — один з найбільших художніх музеїв України.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска