Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Друг Читача / Народний кастинг еротичних поетів

Книжковий портал «Друг Читача» та видавництво «Зелений пес» оголошують Народнийкастинг еротичних поетів для другого видання популярної збірки «Ніч Еротичної Поезії».

Якщо Ви пишете еротичні вірші, якщо не соромитесь виставити їх на народний розсуд, якщо хочете стати зіркою еротичної поезії та увійти в історію ставши однією/одним із авторів збірки –цей кастинг для Вас!

Умови участі:

  1. Мова творів – українська.
  2. Прийом робіт триватиме до 14 лютого включно.
  3. До творів варто додати фото, на якому ви собі подобаєтеся.
  4. Надсилаючи роботи на кастинг Ви тим самим даєте згоду на їх публікацію на Інтернет-ресурсах та друкованих ЗМІ.
  5. Роботи не рецензуються та не повертаються.
  6. Нам достатньо двох-трьох віршів. Листи надсилайте на електронну пошту d_ch@skrynia.com.ua, в темі листа вказуйте «На народний кастинг еротичних поетів».
  7. Не забудьте вказати свої контакти.

Для художників-ілюстраторів, які хочуть прикрасити еротичну поезію своїми роботами, умови такі ж як для авторів. До розгляду приймаються малюнки олівцем, тушшю, ручкою – техніка не має значення, але в один кольор.

Народне голосування розпочнеться 14 лютого.

«Друг Читача» друкуватиме вірші претендентів, голоcування відбуватиметься на сайті та у Фейсбуку. Автори найкращих віршів будуть запрошенні на Ніч Еротичної Поезії, яка відбудеться під час весняного МЕДВІНу (6 чи 7 квітня), а згодом їхні вірші увійдуть до однойменної збірки.

За інформацією звертайтесь:Анна Богородіченко. 044 467 50 24, verlag3@gmail.com

 
 

Додав Chyzh 02 лютого 2012

Про автора

Друг читача - книжковий інформаційний ресурс Ми знайомимо вас з книжковими новинами України на світу, з українськими та закордонними письменниками, новинами видавництв, допомогаємо зорієнтуватися у нових книжках.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска