Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Товари Інформація

Автори / Юрій Макаров / Юрій Макаров презентуватиме книжку

Сьогодні, 24 лютого, о 17.00 в арт-холі "Кайрос"  громадськість та журналісти зберуться, щоб поговорити про «старий Київ» та шляхи його збереження для наступних поколінь. В рамках вечора відбудеться презентація книги Юрія Макарова (письменника, журналіста, ведучого програм на каналі ТВі) "Геній місця". Книги не тільки із надзвичайним сюжетом, але й долею. Видавництво, що взялося за друк книжки раптово збанкрутувало та зникло практично з усім тиражем. Тепер у планах Юрія Макарова донести свій твій до широкого читача за допомогою Інтернет-мережі.

"Юрій Макаров написав дуже київську книжку. Вона нагадала мені минулорічного фіналіста "Книги року Бі-Бі-Сі" - книгу Олеся Ільченка "Місто з химерами", де так само переплелися детективний сюжет, київська архітектура і шарм цього міста.

В романі є алюзії й на рейдерство, і на плівки Мельниченка, і на інші реалії сучасної України. Наївний монархізм героїв переплітається з побутовими деталями київського сьогодення", - так коротко охарактеризувала книгу адміністратор премії "Книга року Бі-Бі-Сі" Світлана Пиркало.

В арт-холі «Кайрос» також можна буде побачити картини Світлани Фесенко. Родзинкою полотен є те, що на них зображені історичні пам’ятки та старі будівлі Києва за мить до їх знесення.

Цілком вписуватиметься у тематику вечора і "розмова за чаєм" в ході якої можна буде обмінятися думками з приводу збереження для нащадків "старого Києва" та ролі в цьому процесі громадськості та інтелігенції.

Серед учасників вечора - Вахтанг Кіпіані, Сергій Руденко, Арсеній Фінберг, Марія Старожицька, Єгор Соболєв та інші журналісти й громадські діячі для яких тема Києва не байдужа.

ПРО

 
 

Додав Chyzh 27 лютого 2012

Про автора

Народився 1955 року в Болгарії в сім’ї емігрантів. З 1961 року в Києві. Закінчив Київський університет імені Т. Шевченка. За фахом перекладач з французької мови.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска