Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Друг Читача / Поетичний марафон «Віршень» та літературний портал «Друг Читача» скликають тезок та двійників Тараса Шевченка

Час: 10 березня 2012, субота, о 12.00
Місце: біля пам'ятника Т.Г. Шевченкові (сквер навпроти «червоного» корпусу КНУ)


Минулого року було втілено два знакові проекти, спрямовані на популяризацію творчості Тараса Шевченка. Це «Ім'я Тараса – дух його!», яких закликав до об’єднання та порозуміння повних або часткових тезок Кобзаря, та Перший всеукраїнський конкурс двійників Тараса Шевченка (http://vsiknygy.net.ua/reportage/14976/), який викликав справжній ажіотаж у ЗМІ. Цього року ці дві акції спробують об’єднатися, щоб І ТЕЗКИ, І ДВІЙНИКИ прочитали поезії свого духовного батька, поспілкувалися з сучасними письменниками і, врешті, між собою.

Отже, всі, хто – Тарас, Тарас Григорович і Тарас Григорович Шевченко, хто – просто Шевченко, і хто бачить щодня у дзеркалі людину, схожу на нашого великого Поета, хто з якихось причин не потрапив минулого року на наші заходи, ми на вас чекаємо!

«Віршень» – літературний мега-марафон, організатори якого оголосили березень Місяцем української поезії – «віршнем». «Українці – нація з поетичним світоглядом. Поезія глибинно вплелася у нашу ментальність. Невже ми забули про це? Якщо так, то добрим нагадуванням стане перший в українській історії літературний мега-марафон «Віршень», який триватиме у Києві та інших містах з 1 березня до 7 квітня 2012 року», – зазначають організатори марафону і планують начитати не менше 500 поетогодин!

Організатори «Віршня»: Національна спілка письменників України, «Сліва-фест», Максим Розумний, Сергій Пантюк
Контакти: 067-538-90-41, pantyuk@ukr.net (Сергій Пантюк)

 
 

Додав Chyzh 08 березня 2012

Про автора

Друг читача - книжковий інформаційний ресурс Ми знайомимо вас з книжковими новинами України на світу, з українськими та закордонними письменниками, новинами видавництв, допомогаємо зорієнтуватися у нових книжках.

Автори пов'язані с новиною

Брати Капранови , Сергій Пантюк

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска