Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Гурт Астарта Янки (2012 р.) 10.87 Mb
Гурт Астарта Харизматична особистість (2012 р.) 7.79 Mb
Гурт Астарта Бариня (2012 р.) 7.79 Mb
Потік Афіші MP3 Товари Інформація

Автори / Гурт Астарта / Презентація дебютного альбому «Перший Національний»

27 вересня 2012 року етно-гурт АСТАРТА випускає свій дебютний альбом під назвою "Перший національний" та вирушає з концертами та презентацією нової платівки до Німеччини!!!

Деякі пісні з альбому вже лунали в цьому році на фестивалях Джаз-Коктебель, Країна Мрій, Підкамінь та ін. І ось тепер гурт зможуть почути в Берліні, у Франкфурті та на міжнародному фесті у Нойштадті "Viele Kulturen-eine Stadt" (“Багато культур — одне місто”)!!!.

Більшість композицій на платівціі - сучасні обробки стародавніх українських пісень, яки дівчата збирали у етнографічних експедиціяїх, безумовно є і авторськи твори, в яких також присутня фольклорна складова... Запис та зведення матеріалу музиканти робили на київських студіях IzumrudSound та EP home studio. Учасники гурту намагалися досягнути максимально природнього звучання, тому використовувили так би мовити "вінтажну" технологію запису... Коли всі музиканти грають і записуються одночасно! 

Композитором і саунд-продюсером альбому виступив відомий український музикант Едуард Діля Приступа, знаний своїми проектами в напрямках hip-hop, rock, indie та pop-музиці.

“...- Працювати над проектом було надзвичайно цікаво, тому що музичний матеріал для альбому збирався на території України і Порубіжжя, в ньому є пісні українською, болгарською і старослов”янською мовами. І мушу сказати, що вкласти справжню, чисту і первинну етніку в, скажімо, "чотирьохдольний" тактовий розмір досить нелегко і при цьому зробити це в жанрі сучасної пісні,” - розповів продюсер проекту.

В Україні презентація "Першого національного" запланована на 18 жовтня і відбудеться у Києві в Арт-Пабі Бочка на Подолі... Саме в цей день гурт АСТАРТА представлять новий матеріал та платівку українським слухачам.

Отже незабаром диск можна буде придбати у музичних крамницях, на концертах гурту або замовити електронний реліз через iTunes або Amazon.

  

 

 
 

Додав nady 18 жовтня 2012

Про автора

Своїм днем народженням етно-поп-рок гурт АСТАРТА вважає 23 вересня 2009 року. Саме цього дня відбулася офіційна презентація колективу. АСТАРТА добре зарекомендувала себе як потужний та драйвовий колектив.

Автори пов'язані с новиною

Діля (Едуард Приступа)

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска