Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Потік Афіші Галереї Товари Статті Інформація

Автори / Ірен Роздобудько / Психологічна проза про підлітків від Ірен Роздобудько

Ірен Роздобудько. Арсен. - К.:Вид-во «Грані-Т», 2012 г.
Ви сумніваєтеся, чи в сучасній українській літературі є по-справжньому цікаві твори для підлітків? Причому не фентезі, а талановита психологічна проза, яка жваво й цікаво «проговорює» реальні проблеми й вимальовує «живі» характери?
Ми розвіємо ваші сумніви!
Щойно у видавництві «Грані-Т» побачила світ перша «підліткова» повість однієї з найпопулярніших сучасних українських письменниць Ірен Роздобудько. «Арсен» – так, за іменем головного героя, зветься ця книжка, в якій мовиться про дорослішання, життєво важливі трансформації в свідомості й пошук моральних орієнтирів у житті.
Арсен піклується про маму сам, адже тато їх давно покинув. Однак хлопець вірить, що мама ще знайде надійного й порядного чоловіка. А найбільше він мріє про мандри, пригоди і таємниці, бо сидіти всеньке літо за компом у київській квартирі — це, погодьтеся, годі назвати незабутніми канікулами. Тому Арсен і зважився гайнути в село, до бабці з дідом, яких не бачив після розлучення батьків. І там багато про що Арсенові довелося поміркувати — особливо про те, що він має бути справжнім чоловіком; чимало здолати — образу на тата, відчуття своєї непотрібності в татовій родині та ревнощі до маленької зведеної сестрички, яка «забрала» в нього тата; чимало дізнатись — адже історія його роду стала «візитівкою» цілого села. А головне — Арсен закохався. Вперше і, можливо, назавжди…
Відкриваючи родинні таємниці, герой повісті Ірен Роздобудько насправді відкриває себе – і кожен із нас може скористатися його досвідом.

 

джерело - Укр.Літ

 
 

Додав biloknyzhnyk_katya 31 жовтня 2012

Про автора

Народилася в Донецьку. Закінчила Київський Державний університет — факультет журналістики.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска