Увійти · Зареєструватися
 

Галереї

Потік Афіші Галереї Інформація

Автори / Культура / У приміщенні Києво-Могилянської академії відновили книгарню

До київських книгарень, яких наразі можна перерахувати по пальцях, 29 січня додалася ще одна – «Могилянська книгарня» у приміщенні Києво-Могилянської академії.

Після тривалої перерви вона була «реанімована» завдяки підтримці Міністерства освіти, науки, молоді та спорту, а також спільним зусиллям президента видавничої організації «Юрінком Інтер» та Києвомогилянки. Київське міське управління Фонду держмайна України посприяло оформленню договору оренди на приміщення за адресою Контрактова площа, 4 у відповідності з чинним законодавством саме для відкриття книжкової крамниці, хоча бажаючих заволодіти ним задля інших цілей було вдосталь. Віце-президент відомого навчального закладу Людмила Денисенко разом із президентом видавничої організації Юрінком Інтер Віктором Ковальським та віце-президентом Асоціації книговидавців України Василем Теремком урочисто відкрили «Могилянську книгарню», яку освятив ігумен Церкви Благовіщення Божої Матері отець Богдан. У відновленій книгарні наразі можна придбати юридичну літературу найбільшого на України юридичного видавництва Юрінком Інтер та ще близько 7 тисяч книг більше 20-ти українських видавництв з будь-яких напрямків юриспруденції, або замовити її за спеціальними каталогами.

УНІАН

 
 

Додав nady 31 січня 2013

Про автора

Розділ "Культура" містить інформацію, яка не може бути віднесена до конкретного Автора і стосується подій української культури.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска