Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Сергій Жадан Інстаграм (2014 р.) 3.19 Mb
Сергій Жадан Закачати альбом "Зброя пролетаріату" (2012 р.) (zip-альбом) 75.91 Mb
Сергій Жадан Зброя Пролетаріату (2012 р.) 7.51 Mb
Сергій Жадан Білі люди (feat Ю.Єфремов, А.Кириченко) 2013 р. 5.93 Mb
Сергій Жадан Боксери (разом із "Собаками у космосі", 2008 р.) 4.13 Mb
Сергій Жадан Радість - це те, що дається з боєм (Жадан & Бабкин & Состояние души) (live in Черчіль, 2012) 5.23 Mb
Потік Афіші Галереї MP3 Товари Статті Інформація

Автори / Сергій Жадан / Obreey Store рекомендує книги «Фоліо»

 

Тиждень був насичений добрими новинами. Одна з них, впевнені, надихне всіх фанів якісної української літератури. Відтепер книги видавництва «Фоліо» доступні для завантаження в найпопулярніших текстових форматах.

Obreey Store рекомендує скористатися такою можливістю й почитати на вихідних таке.

  • «Депеш Мод», Сергій Жадан

Посилання на електронну книгу в онлайн-книгарні Obreey Store: http://goo.gl/mFyDX

Доступний формат завантаження: PDF

Роман Сергія Жадана «Депеш Мод» - чтиво не для нервових і не для «правильних». Це не причесана і жорстока історія входження в серйозне життя. Дія твору відбувається у червні  1993 року. Троє друзів мусять терміново знайти четвертого, який зник у невідомому напрямку, і повідомити його про самогубство вітчима. Вася Карбюратор повинен встигнути на похорон... Що це: пронизливий ліричний текст? стьоб? практичний довідник для нонконформіста і лівого терориста? релігійний роман? роман-знущання? «Депеш Мод» тільки з першого погляду скидається на галюцинацію напівголодного студентка, насправді це строкатий портрет перехідної доби і покоління, яке зависло в жорстокому міжчассі дев´яностих.

  • «Танго смерті», Юрій Винничук

Посилання на електронну книгу в онлайн-книгарні Obreey Store: http://goo.gl/FEbPC

Доступний формат завантаження: PDF

Події у новому романі Юрія Винничука «Танґо смерті» розгортаються у двох сюжетних зрізах. У довоєнному Львові і під час Другої світової четверо друзів - українець, поляк, німець і єврей, батьки яких були бійцями армії УНР і загинули у 1921 році під Базаром, - переживають різноманітні пригоди, закохуються, воюють, але за будь-яких катаклізмів не зраджують своєї дружби. Паралельно у наші дні відбуваються інші події з іншими героями. І не лише у Львові, але й у Туреччині. Проте яким чином обидві сюжетні лінії зійдуться докупи, довідаєтеся у несподіваному фіналі.

  • «Паморочливий запах джунглів», Юрко Покальчук

Посилання на електронну книгу в онлайн-книгарні Obreey Store: http://goo.gl/xXVm9

Доступні формати завантаження: PDF, EPUB, FB2, DOC

Юрко Покальчук - культовий письменник сучасності, улюбленець молоді, науковець, музикант, авантюрист, відомий ще й численними творами з гостроеротичною тематикою. Дивовижні пригоди у джунглях Азії і Латинської Америки, кохання і секс, гумор і війна, такі несхожі і часом дивовижні жінки в різних країнах і непогамовне бажання самого автора ускрізь спізнати «смак гріха» - ось що ховається за обкладинкою нової книжки Юрка Покальчука.

  • «Самум», Марина та Сергій Дяченки

Посилання на електронну книгу в онлайн-книгарні Obreey Store: http://goo.gl/DmXqC

Доступні формати завантаження: PDF, EPUB, FB2, RTF

Вона - сучасна відьма-авантюристка, ворожить і знімає причину та вроки, проте вірить тільки в гроші. Він - демон, що вселився в неї. Вона - одержима. Він - жорстокий хазяїн. Двоє ненавидять одне одного і пов"язані спільною місією. Варто хоч раз помилитися, спізнитися, схибити - і відьма, і демон опиняться в пеклі. Однак у такій важкій справі помилка - це тільки справа часу...

  • «Юрій Юрійович, улюбленець жінок», Євген Положій

Посилання на електронну книгу в онлайн-книгарні Obreey Store: http://goo.gl/1KKLd

Доступні формати завантаження: PDF, EPUB, FB2, RTF, HTML, TXT, ISIL, LIT, RB, MOBI, LRF

Юрій Юрійович, головний персонаж нової книжки Євгена Положія, абсолютний літературний антигерой нашого часу. Він нікого не вбив, не зґвалтував, не обдурив, він навіть нічого не вкрав, тобто якщо зважити на сучасну літературу, то писати про нього зайве. Він просто дуже добрий і щирий, іде б і ким Юрій Юрійович не працював - вожатим у піонерському таборі або головним редактором у газеті, - ані обставини, ані люди не змогли змінити його характер. У пошуках свого щастя, коханої жінки, досягши визнання чи проживаючи нестерпно важкі роки, Юрій Юрійович завжди залишається самим собою, в які б злі жарти не грала з ним доля. Це неймовірно смішна і захоплююча книга, можливо, найсмішніша з тих, що вам довелося читати останнім часом. Автор присвятив її всім українцям свого покоління, які живуть сьогодні не в Україні, виїхали за кордон нещодавно і залишилися там, щасливі.

  • «Киевские ведьмы. Рецепт мастера. Революция амазонок т.1», Лада Лузина

Посилання на електронну книгу в онлайн-книгарні Obreey Store: http://goo.gl/NcaZY

Доступні формати завантаження: PDF, EPUB, FB2, RTF

По воле судьбы три ведьмы поселились в Прошлом. Где одна стала миллионершей, другая, украв стихи у Анны Ахматовой, - известной поэтессой и пилоткой Изидой Киевской, а третья ушла в монастырь под именем Отрока Пустынского. Теперь, чтоб сохранить свое благосостояние. им нужно отменить Октябрьскую революцию. Для этого они похищают царскую семью. Но каковы будут последствия этой отмены? И кто устроил революцию на самом деле?

  • «Пикник на льду», Андрей Курков

Посилання на електронну книгу в онлайн-книгарні Obreey Store: http://goo.gl/gbtuY

Доступний формат завантаження: PDF

Герой романа «Пикник на льду» журналист Виктор Золотарев получает необычное задание от крупной газеты: писать нек­рологи на видных влиятельных людей, хотя все они пока еще живы. Постепенно он понимает, что стал участником крупной игры теневых структур, выйти из которой живым оказывается почти нереальной задачей.

  • «Немного тьмы (на краю света)», Любко Дереш

Посилання на електронну книгу в онлайн-книгарні Obreey Store: http://goo.gl/rWb1D

Доступні формати завантаження: PDF, EPUB, FB2, DOC

Роман «Немного тьмы» рассказывает о совершенно фантасмагорическом событии - фестивале самоубийц в Карпатах, правда, неудавшихся самоубийц. Люди, приехавшие на этот фестиваль, абсолютно не похожи друг на друга, но их объединяет страстное желание что-то понять в своей жизни: в прошлом, настоящем и, конечно, будущем. Ибо если этого не произойдет, то и будущего не будет.

Зичимо вам добрих вихідних і комфортного читання в улюбленому форматі.

Буквоїд

 
 

Додав nady 08 лютого 2013

Про автора

Сергій Жадан (народився 1974 р.) — поет, прозаїк, перекладач, есеїст, органзіатор літературних фестивалів, рок-концертів, театралізованих перфоменсів та акцій громадянської непокори. Автор кількох книжок віршів та прози. Живе і працює в&nb

Автори пов'язані с новиною

Сергій Жадан , Юрій Винничук , Юрко Покальчук , Лада Лузіна , Андрій Курков , Євген Положій , Любко Дереш

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска