Увійти · Зареєструватися
 

Потік Афіші Інформація

Автори / Львівський міжнародний Дитячий фестиваль / Підсумки Львівського міжнародного Дитячого фестивалю

Фестиваль динамічно розвивається: 67 майстрів провели 140 безкоштовних майстер-класів з 60 різних видів творчості, мистецтва, ігор та видів спорту загальною тривалістю 293 годин; 33 дитячих письменника й художника з України, Великої Британії, Польщі, Німеччини, Білорусі, Литви, Чехії та Швеції спілкувалися із відвідувачами фестивалю на зустрічах та автограф-сесіях. За три дні фестивалю відбулося близько 300 заходів. Фестиваль відвідали організовано лише 3218 учнів з 89-ти загальноосвітніх шкіл Львова, тобто лише один з 10 учнів відповідного віку. Натомість загальна кількість дітей, що зареєструвалися для участі в грі і отримали слоників – 6058. Якщо до цього додати близько 3 тисяч маленьких дітей, які не реєструвалися, та стільки ж батьків, – загальну кількість відвідувачів можна оцінити в 10-12 тисяч.
 
Президент Форуму видавців Олександра Коваль каже: «Фестиваль був розрахований на 15 тисяч відвідувачів – з огляду на кількість місць на заходах і насиченість програми. Відвідали його  7-8 тисяч дітей і 3 тисяч дорослих. Наші іноземні гості говорили, що це гарний показник, але мені здається, що цього замало, адже у Львові понад 50 тисяч учнів і принаймні третина з них могла б відвідати фестиваль. А область! Не так вже й багато можливостей для розвитку і розваги мають діти з сіл та малих міст. Але з області так ніхто й не приїхав, принаймні, ніхто не зареєструвався».
 
Дитячий фестиваль у Львові розпочався ПАРАДОМ ЛІТЕРАТУРНИХ ГЕРОЇВ
 
Це найвидовищніша подія Дитячого фестивалю. Парад відбувся 17 травня і відкрив фестиваль. У грандіозній вуличній ході взяли участь понад 1500 дітей з шкіл Львова у костюмах казкових персонажів. Їм склали компанію найкращі читачі України з усіх регіонів України, які перемогли у Всеукраїнському конкурсі дитячого читання і приїхали до Львова на Фестиваль дитячого читання «Книгоманія», спортсмени, танцювальні й театральні дитячі колективи міста у супроводі ростових ляльок, гурту барабанщиць та духового оркестру. Кольоровий веселий натовп крокував центральною частиною міста до Палацу мистецтв. Організатор – Управління освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ЛЬВІВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО ДИТЯЧОГО ФЕСТИВАЛЮ відбулося 17 травня перед Палацом мистецтв. З привітаннями виступали майбутні міський голова Львова, губернатор Львівської області, президент України, нобелівський лауреат та олімпійський чемпіон, всі – учасники дитячого телевізійного театру «Юрашки».
Фестиваль відвідали офіційні особи Львова і області, серед яких були помічені голова ЛОДА Віктор Шемчук, голова ЛОР Петро Колодій, заступник міського голови Львова Василь Косів, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Олег Березюк та інші.
 
Акція «Книжка від зірки» – це читання книжок дітям зірками спорту, шоу-бізнесу, радіо й телебачення.
Участь в акції взяли:
Назар Савко, фіналіст конкурсу «Голос країни-2»
Яна Шемякіна, олімпійська чемпіонка, шпажистка
Маріанна Фіртка, ведуча улюбленого радіо «Львівська Хвиля»
Юрко Добрий, ведучий улюбленого радіо «Львівська Хвиля»
Яніна Соколова, телеведуча 5 каналу
Христина Соловій, фіналістка шоу «Голос країни-3»
Ірина Шубінець, кореспондент 24 каналу
Олександр Божик, скрипаль, фіналіст шоу «Україна має талант - 2»
Гурт «Шосте Чуття»
Наталка Карпа та продюсерський центр Karparation.
 
На сцені виступили: дитячий телевізійний театр «Юрашки», школа танцю «Re-start», продюсерський центр «Brava», продюсерський центр KARPARATION (керівник Юля Карпа), мистецький центр «Фора», дитячий ансамбль «Козачок», дитячий телевізійний центр «Кадрики», танцювальний колектив «Данс-клуб», танцювальний колектив «Крок вперед», ансамбль танцю «Тенча», студія культури та мистецтв «Спірограф», танцювальна школа «SIRIUS».
 
Дитячий фестиваль відбувався у формі гри-квесту «Збирай слонів». За відвідування різних заходів фестивалю учасники гри отримували наліпку-слона.

Діти, котрі хотіли взяти участь у грі, реєструвалися на вході, отримували буклети із завданнями. Впродовж фестивальних днів вони відвідували різноманітні заходи: виставки, майстер-класи, зустрічі з письменниками, акції тощо. За участь в тому чи іншому заході гравці отримували наліпки-слони. Їх клеїли у буклети. Потім за зібраних слонів отримували найрізноманітніші призи.
 
Під час фестивалю 6058 учасників гри вполювали 61852 слонів.
 
Кожен слон збільшував шанси виграти один з 6000 призів від партнерів, а також головний приз – цифровий пристій для читання PocketBook Touch від партнера фестивалю – компанії PocketBook. Його виграв семкиласник Андрій зі школи №63, що на вул. Личаківській.
 
Також були розіграні 3 пристрої для читання PocketBook611. «Ми обрали саме цю модель, бо вона дуже зручна та проста у використанні. Сподіваємось, що завдяки цьому вона стане надійним другом молодого читача на шляху любові до книги. Суперпризом буде справжня перлина колекції PocketBook, модель PocketBook Touch, яка є володарем незліченних премій та міжнародних нагород, – зазначають наші партнери. – Цієї весни компанія PocketBook, світовий виробник E Ink рідерів та Android планшетів, уже презентувала свої нові моделі у Києві та Москві. Широкому загалові були показані абсолютно нові пристрої: перший у світі кольоровий E Ink рідер з підсвіткою – PocketBookColour Lux, нащадок всесвітнього бестселеру PocketBook Touch Lux та новий потужний Android планшет – PocketBook SURFpad 2. Останні ми презентували шановним львівським поціновувачам читання 17-19 травня на Дитячому фестивалі».
 
 
ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ «КНИГОМАНІЯ»
Головна складова Дитячого фестивалю у Львові
 
Відбувся підсумковий етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України-2013» (конкурс проводиться з 2002 року) та Урочиста церемонія нагородження переможців. На фестивалі підведено підсумки Конкурсу, що відбувся в усіх регіонах України, переможцям вручено дипломи і подарунки від видавництв-партнерів.
 

Президент Форуму видавців Олександра Коваль привітала обдарованих дітей. Перепитала, чи не втомилися. Чи назбирали слонів і чи бачили живих письменників. Вона сказала:
«Наше життя схоже на дві шальки терезів. Одна з них наповнена зернинками не дуже хороших справ, за які нам буває соромно. І друга шалька – це те добре, що ми зробили. Ці терези дуже часто знаходяться майже у рівновазі. Мені здається, що кожна прочитана книжка додає одну зернинку до шальки хороших справ. І я вірю в це – так наше життя стає добрішим і веселішим».
 
Найкращі читачі України: Назар Акімов з с. Гришківці Житомирської обл., Тетяна Безпальчук з м. Токмак Запорізької області, Юлія Березовська з с. Харківка Черкаської обл., Марина Біленька з с. Слобідка Чернігівської обл., Феодосія Бобкова з с. Біла Криниця Чернівецької обл., Анна Бойченко з м. Суми, Дарина Гоч з Тернополя, Анастасія Гребенець з м. Кролевець Сумської обл., Дев'ятко Денис з с.Подібна Черкаської обл., Єлизавета Демченко з м. Татарбунари Одеської обл., Юлія Дереш з смт Ярмолинці Хмельницької обл., Анна Дзюба з с. Наумівка Чернігівської обл., Марія Дмитрик зі Львова, Катерина Душкова з с. Дмитрівка Кіровоградської обл., Олександр Дядечко з м. Новий Буг Миколаївської обл., Юлія Євсюкова з м.Орджонікідзе Дніпропетровської обл., Мар'яна Залецька з с. Поточище Івано-Франківської обл., Марія Кір'якова з м. Макіївка Донецька обл., Вікторія Климчук з с. Крилів Рівненської обл., Вікторія Коваленко з м. Дзержинськ Донецької обл., Оксана Комар з с. Нижній Струтень Івано-Франківської обл., Зорина Корнієць з м. Бобринець Кіровоградська обл., Дарія Косвінцева зі Львова, Роман Крук з м. Дубно Рівненської обл., Олександра Кулібаба з с. Великі Лучки Закарпатської обл., Марія Маймескул з м. Вознесенськ Миколаївської обл., Ірина Мартиняк з м. Золочів Львівської обл., Антон Мацишин з с. Чечелеве Полтавської обл., Микола Мельничук з Чернівців, Діана Нечитайло з с. Шоломки Житомирської обл., Вікторія Нікітенко з м. Комсомольськ Полтавської обл., Карина Онишко з м. Балаклія Харківської обл., Олександр Паладій з с. Дмитрівка Одеської обл., Єгор Петрик з с. Семенівка Дніпропетровської обл., Павло Прохоров з Херсону, Наталя Расторгуєва з смт. Нова Водолага Харківської обл., Анастасія Савенко з м. Каховка Херсонської області, Наталія Савич з с. Накваша Львівська обл., Валентин Синенок з Луцька, Анастасія Смоленко з с. Софіївка Одеської обл., Яна Токарз м. Хмельницький, Марія Унтілова з смт Сарата Одеської обл., Юрій Уршанський з м. Виноградів Закарпатської обл., Вероніка Філюк з смт Стара Вижівка Волинської обл., Владислав Шкода з Луцька.
 
Впродовж трьох днів у Львові на переможців-книгоманів чекала насичена програма – участь у Параді літературних героїв, різноманітних майстер-класах, зустрічах з сучасними дитячими письменниками з України та Почесним гостем з Великої Британії – Іаном Уайброу. Чудово відбулись й розважальні заходи – танцювальний майстер-клас від студії соціальних латиноамериканських танців «Adrenalina», участь у грі «Збирай слонів».
На найкращих читачів також чекав мозковий штурм «Одна фраза – тисячі послідовників», де вони вигадували ідеї для рекламних кампаній по залученню дітей до читання. Наставниками дітей у пошуку влучних фраз були письменники Тетяна Щербаченко, Лариса Денисенко, Галина Вдовиченко, Андрій Курков, телеведуча і літературний критик Ірина Славінська, координаторка конкурсу «Книгоманія» Неллі Клос і президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль, а керував процесом відомий львівський піарник Роман Матис. Найкращою визнали фразу «Навіть Азаров читає, а тобі слабо?». Також усім переможцям було запропоновано взяти участь у міні фото-конкурсі на тему «Україна читає» за підтримки Українського інформаційного фотоагентства LUFA. За підсумками було обрано найкращі фото, три автори яких повернулись додому зі спеціальними заохочувальними призами – флеш-картами пам’яті від партнера фестивалю – Компанії «Комп’ютерний Всесвіт».
Однією з найяскравіших подій для учасників фестивалю став Літературний квест від Компанії «Кока-Кола». Окрім відповідей на питання квесту, діти повинні були зорієнтуватись на місцевості, продемонструвати знання української та світової літератури. Всі учасники квесту отримали футболки та напої від «Кока-Коли», а команди-переможці – книжки від партнера фестивалю – Національного видавництва дитячої літератури «Веселка». Серед учасників квесту було розіграно головний приз – планшет від партнера фестивалю Компанії «Комп’ютерний Всесвіт». Його щасливою володаркою стала найкращий читач з Львівської області – Наталя Савич, учениця 6 класу з села Накваша Бродівського району.
Всі переможці конкурс отримали книжки від видавництв «Апріорі» і «Свічадо» (Львів), Навчальна книга «Богдан» (Тернопіль), «Теза» (Вінниця), «Веселка» (Київ).
 
Основною частиною Дитячого фестивалю у Львові є ЛІТЕРАТУРНА ПРОГРАМА, яку відвідали 5473 дитини (за кількістю зібраних слоників).
 
Протягом усього фестивалю нон-стоп тривали літературні читання та автограф-сесії авторів з України, Польщі, Білорусі, Великої Британії та Швеції: серед яких: Іан Уайброу (Велика Британія), Йоана Яґелло (Польща), Галина Вдовиченко, Наталя Гузєєва (Україна/Німеччина), Лариса Денисенко, Оксана Думанська, Наталя Дьомова, Олександр Есаулов, Максим Кідрук, Андрій Курков, Дара Корній, Марія Людкевич, Олег Майборода, Галина Малик, Зірка Мензатюк, Катерина Міхаліцина, Дмітрій Плакс (Білорусь/Швеція), Мар’яна Савка, Антон Санченко, Марія Чумарна, Тетяна Щербаченко, Роман Гамада, Іван Лучук, Ірина Славінська, Марія Ткачівська, Дмитро Шостак, Надія Гуменюк, Богдан Мельничук, Галина Шулим.
 
Почесний гість Фестивалю – Іан Вайбрoу – автор повістей про Малого Вовчика. Партнер – «Видавництво Старого Лева». Він мав автограф-сесії та зустрічі з читачами, які загалом відвідало близько 700 дітей.
 
«Вражений Україною, а саме – її маленькими читачами, – говорить британський письменник. – Вони такі емоційні, активні, не бояться запитувати те, що їх цікавить. Коли переступив поріг території, де проходить Дитячий фестиваль, у якому беру участь, був підкорений барвами, які розгорталися навколо. Діти, одягнені у костюми улюблених літературних персонажів, ходять повз стенди, на яких сотні і сотні прекрасних книжок. Це – чудово. Мені сподобалася атмосфера, яка панує на цьому святі. Багато мандрую країнами, часто відвідую літературні фестивалі по всьому світу і щоразу захоплююся, на скільки різними є діти і їхнє ставлення до письменників, зустрічей з ними, книжок. Українські читачі знайомі лише з моїм Вовчиком, книги про якого видає «Видавництво Старого Лева». І мені було приємно, що вони люблять мого героя і хочуть познайомитися з персонажами з інших моїх книг». 
 
Спеціальний гість Фестивалю – Йоанна Ягелло (Польща). Партнер – Польський інститут у Києві. Йоанна мала зустрічі з читачами та невтомно підписувала книжечки довгій вервечці вірних читачів. Вона пише модну сучасну підліткову літературу. «Хотіла б, щоб книжка стала не лише підлітковою, а й сімейною. Щоб проблеми, які там порушуються, обговорювались між батьками і дітьми», – каже польська письменниця про літературу і проблеми дітей та баиьків. 
 
 
ЯРМАРОК ДИТЯЧИХ КНИЖОК проходив усі три дні фестивалю на першому поверсі Палацу мистецтв та представив 40 учасників.
 
Учасниками ярмарку були видавництва дитячих книжок, книготорговельні підприємства, представники виробників дитячих розвиваючих ігор та іграшок: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, Агенція іноземних мов Наталії Дячук РУНА, Ангелятко, Апріорі, БАО, Буквоїд, Веселка, Видавництво Старого Лева, Грані-Т, Дитячий міжнародний журнал «Пізнайко», Довіра, Дрім Мейкерс, Євросвіт, Егмонт Україна, Забавка, Країна мрій, Майстер-клас, Махаон-Україна, Навчальна книга – Богдан, Ранок, Розумна дитина, Світ дитини, Свічадо, Скриня, Смірна, Теза, Торсінг Плюс, Урбіно, Фактор Пелікан, Хелен Дорон Рання Англійська, Яблунька.
 
Протягом трьох днів фестивалю у видавців купили не менше, ніж 1917 книжок, про що свідчать слони, які були роздані видавцями учасникам гри.
 
Дитяча книжкова премія «Левеня» – перша незалежна премія в галузі дитячої літератури, лауреати якої отримували нагороди на престижних міжнародних книжкових виставках.
 
3668 дітей взяли участь в голосуванні за найкращі книжки фестивалю.
А оцінювало книжки журі в складі 14 бібліотекарів з різних областей України.
 
Премія в різних номінаціях буде вручена на 20 Форумі видавців у Львові.
 
ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ ТА РУКОДІЛЛЯ
 
Творчі майстерні: відбулося 140 майстер-класів 60 видів загальною тривалістю 293 годин. Участь в майстер-класах для дітей була безкоштовною, оскільки матеріали були закуплені за кошти організаторів і партнерів, а всі майстри працювали безоплатно.
 
Важливою на фестивалі була екологічна складова. Зокрема, екологічні воркшопи з мистецтва up cycling та re-cycling – перетворення старих і непотрібних речей та упакувань на нові й оригінальні декоративні вироби, прикраси, сувеніри. Також – виставка «Вшанування пластикових пляшок» та майстер-клас від всесвітньо відомої чеської художниці Вероніки Ріхтерової з виготовлення арт-об’єктів з пластикових пляшок. Партнер – Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові.
 
На Фестивалі настільних ігор «Ігрова сфера» були представлені провідні видавництва настільних ігор з України та Росії: Belleville (Україна), BRAIN GAMES (Латвія), Бомбат Гейм (Україна), МІР ХОББІ (Україна), IGAMES (Україна), Магеллан (Росія), Правильные игры (Росія), Zvezda (Росія), МосИгра (Росія). Протягом фестивалю постійно функціонувала ігротека, де всі охочі могли пограти у настільні ігри та безпосередньо поспілкуватися з їх розробниками.
 
За участь в настільних іграх було роздано 8611 слонів.
 
СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ протягом трьох днів проводили УДЮМКи м. Львова за сприяння Управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР. Були організовані майстер-класи для дітей від професійних футболістів, інших відомих спортсменів, а також ігри та змагання на свіжому повітрі.
Під час фестивалю відбувся дводенний інтерактивний СЕМІНАР З ПРОМОЦІЇ ЧИТАННЯ, на якому бібліотекарі з України, Грузії та Вірменії ділилися різними техніками промоції читання серед дітей та підлітків. Семінар реалізований у партнерстві з фондом «Next Page» (Болгарія) у межах проекту Book Platform. У семінарі взяли участь 30 фахівців з промоції читання, бібліотекарів, серед яких найкращі координатори конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України-2013», а також учасники з Грузії і Вірменії. У ролі спікерів виступили програмний директор Фундації «АВСХХІ – Уся Польща читає дітям» Ельжбєта Ольшевська, менеджер проектів Фонду Читання в Майнці д-р Сігрід Фарер, менеджер тренінгових центрів програми «Бібліоміст» Олена Башун та завідувач проблемно-аналітичного відділу Луганської обласної бібліотеки для юнацтва Олена Люблянська.
«Я захоплена тим, як багато людей в Україні працюють заради популяризації читання серед дітей і молоді, який в них творчий і креативний підхід, які в них гарні ідеї для виховання майбутніх читачів. Найголовніше – це взаємодія, адже всі учасники можуть разом зробити набагато більше, ніж кожен поодинці» – зазначила Ельжбєта Ольшевська.
 
 
Ексклюзивні заходи:
 
Майстер-клас «Чорноморська скринька», який провели тренери з Товариства Лева для дітей з різних куточків України, що стали переможцями Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія». Організатор – Компанія «Кока-Кола Україна». Захід спрямований на виховання екологічної свідомості дітей. Входить до складу однойменного освітнього проекту, який розробили ПРООН в Україні та Компанія «Кока-Кола Україна». Це інноваційний навчальний набір, що включає інтерактивні матеріали, посібник для вчителя, плакати, буклети та ігри, пов’язані з тематикою Чорного моря, що потерпає від забруднення.
 
Ігрові квести «Безпечний інтернет» з Офіційним партнером – провідним українським телеком-оператором «Київстар». Діти у форматі гри отримали навички з безпечної поведінки в інтернеті, навчились визначати онлайн-загрози, уникати інтернет-шахраїв, знайшли відповіді на запитання з історії створення та розвитку інтернету та соціальних мереж, обговорили позитивні та негативні сторони присутності у соціальних мережах. До цієї важливої тематики також було привернуто увагу батьків. Завдяки цій грі діти змогли усвідомити загальні правила користування інтернетом, визначити їхню важливість для безпеки та зрозуміють, що потрібно ділитися з дорослими всім, що їх турбує в Інтернеті.
 
На Дитячому фестивалі вперше працював Пункт завантаження безкоштовних ліцензійних е-книжок: кожен відвідувач міг завантажити на свій ґаджет електронні книжки. Організатор – Obreey Store.
 
«Одного разу виникло життя, або як розмовляє пісок»: майстер-клас із створення пісочної анімації та пісочних картин. Проводить Іван Білобоцький (студія «Гра світла», м. Київ)

Це справжня містика – спостерігати, як з-під пальців автора народжуються персонажі та історії. Як вони зникають і замінюються іншими. Учасники майстер-класу самі зможуть освоїти ази цієї магії.
 
Гра у слова «Що сорока на хвості принесла». Дитячий фестиваль, серед іншого, має на меті розвиток української мови. Допоміг у цьому фразеолог Тарас Береза. Він проведе майстер-клас з володіння фразеологізмами. Наче японські самураї мечами, учасники заходу вправлятимуться з прислів’ями і приказками, яких пребагато в українських казках. Є ціла низка фразеологізмів, які ми вживаємо у щоденному житті мимохіть. Сприймаємо їх як належне. Хоча в дитинстві нам ці вислови стали зрозумілі і звичні завдяки казкам. Наприклад, «піти світ за очі», «як рак на горі свисне», «сорока на хвості принесла», «знову за рибу гроші». Про значення цих та інших висловів і розповідатиме Тарас Береза учасникам фестивалю.
 
ВИСТАВКИ
 
10380 слонів було роздано дітям, котрі відвідали еко-виставку, виставку ілюстрацій до дитячих книжок та виставку плакатів «Калякі-Малякі».
 
Це, зокрема, виставка ПЕТ-арту «Шанування пластикових пляшок». Автор – сучасна чеська художниця Вероніка Ріхтерова. Організатор – Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові. Вероніка Ріхтерова збирає порожні пластикові пляшки і робить з них масштабні інсталяції, скульптури квітів і дивовижних звірів. Її найкращі роботи експонуються у музеях Праги. Сама художниця теж приїде на Дитячий фестиваль і під час майстер-класів покаже, як перетворити непотріб на фантастичні contemporary-art об’єкти.
 
«Я намагаюся уникати слова «екологічний». Передусім, я – митець , і пляшки мене цікавлять із точки зору мистецтва, як матеріал для нього,– каже Вероніка Ріхтерова. – Мої інсталяції вчать дітей творити. Діти бачать цю пляшку і мають зрозуміти, що це не просто сміття, а річ, з якої можна зробити щось гарне. Таким чином міняється їхнє ставлення до речей».
 
Виставка ілюстрацій до дитячих книг: відбулася у форматі відео інсталяції.
 
556 книжок було здано на благодійну акцію «ПОДАРУЙ ДИТИНІ КНИЖКУ». Зібрані книжки, а також книжки, що надійшли на здобуття книжкової премії «Левеня» будуть передані в Гадячський дитячий будинок Полтавської області.
 
За свою активність діти отримали 20790 різноманітних подарунків, серед яких 2400 пляшок напоїв від нашого генерального партнера – компанії «Кока-Кола Україна», 2000 значків, 4000 магнітів, 10000 наклейок, 200 фрісбі, 60 футболок з емблемою Дитячого фестивалю, 1000 журналів «Кенгуру» від АртКомплексу, 150 купонів від кав’ярні «Штука», 200 квитків на Чудо-поїзд від туристичної компанії «Чудо-тур», 200 квитків від Державного природничого музею, 35 квитків від аквапарку «Пляж», 20 сертифікатів від Карвінг-студії DREAM, 30 квитків від мережі дитячих розважальних центрів «Леопарк», 30 квитків від центру сучасної хореографії «SIRIUS», 224 сертифікатів на солодкі роли від мережа суші-барів ЯпонаХата, 104 сертифікати на солодку несподіванку від кафе «Cafe BestOf», 20 сертифікатів від студії культури та мистецтв «Спірограф», 20 кружок із сертифікатами на знижку на навчання від міжнародної мережі навчальних центрів «Англійська Хелен Дорон», 10 квитків від кінотеатру «Кінопалац», спортивні пов’язки та шапки від магазину «Пан Спортсмен», нагрудні гаманці та сумки від магазину туристичного спорядження «Gorgany.com», 11 ігор від учасників Фестивалю «Ігрова сфера», 3 путівки від еко-курорту Закарпаття «Izki», 1 крісло-пуф від Пуф-Пуф, планшет від партнера фестивалю – компанії «Комп’ютерний всесвіт», 3 електронні книжки PocketBook Basic та головний приз PocketBook Touch від офіційного партнера – компанії «PocketBook».
 
 
Всі фотографії з фестивалю можна знайти на наших офіційних сторінках в соціальних мережах:
https://www.facebook.com/lviv.bookforum
http://vk.com/lviv.bookforum
Наші відео: https://vimeo.com/lvivbookforum

 

 

 
 

Додав nady 24 травня 2013

Про автора

Львівський міжнародний дитячий фестиваль - різноманітні події програми фестивалю спрямовані на всебічний розвиток дітей та підлітків.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска