Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Міжнародний фестиваль Транскавказія / Фестиваль сучасних культур Кавказу «Транскавказія» вперше пройде в Україні

“Транскавказія” в Києві


1. АРТ-ПРОГУЛЯНКА Києвом “DepARTments” - це піший маршрут центральною частиною міста. Щодня 14-16 червня з 11.00 до 17.00 з точки А в точку Б будуть виходити кілька гостей, в них в руках буде мапа з місцями в які їм треба потрапити. На маршруті вони відкривають нові трактовки Кавказу митцями. Зареєструйтесь на прогулянку відправивши своє Прізвище, Ім"я та телефон на o.pravylo@gmail.com. ВХІД ВІЛЬНИЙ Старт з Грушевського 4б.


2. КОНЦЕРТ легендарного грузинського гурту “33A” та польського гурту “Volosi” 15 червня о 20:00, Маріїнський парк, Літня естрада (Ракушка). ВХІД ВІЛЬНИЙ

Детальніше:

14-16 червня 2013 у Києві відбудеться міжнародний фестиваль “Транскавказія”, який представить здобутки сучасних культур Кавказу в українському контексті, а також надасть можливість познайомитися з уявленнями українських митців про Кавказ. Цього року “Транскавказія” відбудеться у восьми країнах - Польща, Німеччина, Чехія, Австрія, Франція, Португалія, Великобританія, Швеція, Україна. В Україні проект буде реалізовано вперше.

1. “DepARTments”
Завдяки концептуальному поєднанню виставки фотографій, перформенсу, інсталяцій та інших оригінальних форм сучасного мистецтва, буде розкрита тема прогулянки “Транслітерація уявлень” – це втілення уявлень українських митців про Кавказ, їх вражень і думок про те, який він Кавказ, що вони відчувають і думають про країни по той бік моря. Будуть використані різноманітні художні форми фантазій і стереотипів про незвіданий, ймовірно, міфологічний край, з яким вони, здебільшого, не мають власного досвіду знайомства.
А от з митцями з інших країн відбувається дистанційований діалог як форма втілення їх концептів Кавказу в українському контексті.

Спеціально для проекту митці створять нові роботи. В проекті беруть участь українські митці Алевтина Кахідзе, Добриня Іванов, Андрій Єрмоленко, Пимін Давідов та інші. В рамках маршруту буде представлено нову перформативну роботу польської художниці Кароліни Брегули та виставковий проект від молодих митців із Вірменії. Також буде показано кілька різножанрових сучасних фільмів режисерів Аревік Мартіросян (Вірменія), Єлени Пагель (Німеччина), Ірини Правило (Україна). Всі фільми будуть показані на маршруті арт-прогулянки “depARTments”.

16 червня о 16.00 в рамках прогулянки буде представлено літературно-мистецький перформенс акторів театру “ДАХ”.

2. “Soundsgood music” – “33A” (Грузія) + “Volosi” (Польща)
Київ, 15 червня о 20.00, Маріїнський парк, Літня естрада (Ракушка)

“Soundsgood music” – невід’ємна складова “Транскавказії”, що ініціює музичний діалог, обмін набутками культури, співробітництво понад кордонами. У Києві буде представлено спільний проект гуртів “33A” (Грузія) + “Volosi” (Польща). Грузинська легендарна рок / фолк / реггі команда “33а” з відомим співаком Ніязом Діасамідзе і знаний польський народний струнний квінтет “Vo?osi” почали співпрацю 2011 року. У рамках “Транскавказії” комбіновані шоу обох груп будуть проведені в Польщі, Україні, Португалії, Великобританії, Чехії та Швеції.

Вхід на концерт вільний.

На прогулянку і перфоманс можна зареєструватись за адресою o.pravylo@gmail.com вказавши дату і час, у відповідь надійде підтвердження реєстрації.

 
 

Додав nady 09 червня 2013

Про автора

Фестиваль відбудеться в таких країнах, як Польща, Німеччина, Чехія, Австрія, Франція, Португалія, Великобританія, Швеція, Україна

Автори пов'язані с новиною

Гурт VOLOSI , Центр сучасного мистецтва Дах

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска