Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Pinchuk ArtCentre / Поетичні читання під назвою «300 китайців» в рамках виставки «Китай Китай»

У середу, 4 вересня 2013 року, о 19:00 PinchukArtCentre та Міжнародна літературна корпорація Meridian Czernowitz запрошують на поетичні читання під назвою «300 китайців» в рамках виставки «Китай Китай». Метою акції є продовження діалогу між мистецтвом та літературою, демонстрація можливостей їхньої співгри та створення платформи для розгляду представлених робіт крізь нову незвичну «текстову» оптику. Літературні заходи арт-центру проходять із залученням відомих поетів і письменників. Вхід вільний.

Виставка «Китай Китай» - масштабний проект, який включає в себе роботи одинадцятьох китайських художників різних поколінь. Її основною темою є напруга між індивідуальним та колективним мисленням, котра не тільки простежується крізь всю китайську історію і безперервно формує сучасне суспільство, але також набуває великого значення на Заході. 

В рамках акції провідні автори України та Європи читатимуть поезію, органічно вписану в тематику та проблематику виставки «Китай Китай», поєднуючи тексти з перформансами та меседжами. Читання проходитимуть українською мовою та мовою оригіналу з перекладом.

Учасники читань: Амір Ор (Ізраїль), Олесь Ільченко (Україна), Світлана Поваляєа (Україна), Сергій Жадан (Україна), Міхаель Донгаузер (Австрія), Енн Коттен (Німеччина), Маріон Пошманн (Німеччина), Ганс Тіль (Німеччина), Ігор Померанцев (Велика Британія), Катерина Бабкіна (Україна), Маріанна Кіяновська (Україна), Ірина Вікирчак (Україна), Марк Бєлорусець (Україна), Нора Іуґа (Руминія), Е. А. Ріхтер (Австрія).

Куратор проекту - Катерина Бабкіна.

Розклад поетичних читань 4 вересня:

19:00, зала з роботою Сюй Чженя «Поле руху» 
«Шляхи невідступу» 
Ігор Померанцев

19:40, зала з роботою Чао Фей «Підводка для очей»
«Особистий простір світла та ніжності»
Маріанна Кіяновська, Катерина Бабкіна, Світлана Поваляєва

20:20, зала з роботою Сунь Юань та Пен Юй «Бачити недостатньо»
«Вогнепальні і ножові»
Сергій Жадан 

21:00, зала з роботою Сунь Юань та Пен Юй «Тінейджер Тінейджер» 
«Важкі елементи» 
Ганс Тіль та Енн Коттен, переклад – Сергій Жадан

21:40, зали з роботами Ай Вейвея «Казка» та «Викорчувані»
«Назустріч»
Міхаель Донгаузер, Е.А. Ріхтер, Амір Ор, Нора Іуга, переклад – Марк Белорусець, Ірина Вікирчак

22:20, зала з серіє робіт Чжао Яо «Дух понад усе»
«Шлях понад усе»
Олесь Ільченко, Ірина Вікирчак

Читання у PinchukArtCentre розпочнуть Міжнародне Поетичне Турне «Київ-Чернівці-Львів-Берлін-Бремен» - проект Міжнародної Літературної Корпорації Meridian Czernowitz, що проходить у партнерстві з рядом культурних організацій та за підтримки Kulturstiftung des Bundes. Турне, що триває з 4 по 25 вересня, включає літературні події у зазначених містах, а також в потягах Київ-Чернівці та Чернівці-Львів. 

Зважаючи на обмежену кількість місць, просимо попередньо зареєструватись за телефоном +38 044 590-08-58 або надіслати запит на e-mail: info@pinchukartcentre.org

 
 

Додав nady 29 серпня 2013

Про автора

PinchukArtCentre – це міжнародний центр сучасного мистецтва XXI сторіччя, відкрита платформа для митців, мистецтва та суспільства.

Автори пов'язані с новиною

Світлана Поваляєва , Сергій Жадан , Ігор Померанцев , Катерина Бабкіна , Маріанна Кіяновська ,

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска