Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Інформація

Автори / Громадське радіо / Думайте. Слухайте. Підтримуйте

Громадське радіо – єдине в Україні справді незалежне «розмовне» радіо, не підпорядковане владі, бізнесменам чи політикам.

Його мета - дати кожному з вас можливість щодня отримувати свіжу якісну інформацію, щоби на її основі приймати свої, самостійні рішення.

Громадське радіо творимо ми - незалежні журналісти. Ми хочемо подавати нашим слухачам новини і аналіз поточних подій, які б, на відміну від інших мас-медіа, не були би профільтровані через інтереси власників – політичні чи грошові.

Кожен із нас свого часу відмовився закривати очі на цензуру, нечесну «редакційну політику» чи непрозорі схеми власності медіа.

Кожен із наших слухачів уже звернув увагу, що отримує від багатьох засобів масової інформації неякісну, несвіжу і навіть свідомо спотворену картину дня.

Тепер ми намагаємося розірвати це ганебне коло. У нас уже звучать голоси тих, кого варто слухати і почути.

Програми «Громадського радіо»

«Якщо» Наталки Соколенко і Андрія Куликова програма про головні події в політиці, економіці і суспільстві

«Кабінет» Сергія Андрушка – довірливі кабінетні тет-а-тет із найцікавішими публічними особами

У своєму «Генплані» Настя Станко обговорює, як має розвиватися сучасне місто, з тими, кого варто про це розпитати.

«Філософський барабан» Олега Шинкаренка – абсолютно «неформатні» інтерв’ю з відомими інтелектуалами про філософів.

«Антена» Ірини Славінської – розмова про українські культури, в множині.

Низка нових програм перебуває у процесі запуску. Можливо, коли ви це читатимете, деякі з них уже будуть на нашому сайті.

Юрій Макаров готує «Чайник». Це інтерв’ю зі справжніми фахівцями своєї справи, експертна розмова про справді важливі проблеми, від адронного колайдера до конфліктів на Близькому Сході.

Леся Сакада планує запуск «Культурних провокацій», такої собі спроби познайомити світ власників рахунків із багатьма нуликами зі світом тих, хто творить цікаві культурні ініціативи.

Наталка Соколенко готує проект «Читаємо Угоду про Асоціацію з ЄС» - це переклад простою мовою складного міжнародного документу, що може змінити долю України.

Іще будуть авторський радіоблог Ольги Герасим'юк «Радіокрапка»та її ж проект «Люди і предмети», де в ракурсі справді цікава, знакова, соціальна, культурна історія.

І нарешті «Європейська нота» Андрія Куликова – це програма про взаємовпливи в рок-музиці країн ЄС і не лише.

Для чого ми збираємо гроші

Зараз Громадське радіо існує як подкастер – на сайті hromadskeradio.org майже щодня з’являються нові епізоди програм, що доступні також на Sound Cloud, стежити за ними можна також на нашій facebook-сторінці

Ми працюємо як віртуальна редакція: зустрічаємося раз на тиждень для оперативних нарад, готуємо програми вдома і записуємо подкасти в кількох дружніх студіях звукозапису, котрі допомагають нам безкоштовно.

Цієї зими ми плануємо перейти від нерегулярної публікації подкастів до щоденної, збільшивши кількість програм майже удвічі.

Крім того ми зможемо створити мобільну версію сайту і найняти кількох професіоналів, для яких Громадське радіо стане основним місцем роботи.

Ваша участь у розвитку Громадського радіо та фінансова підтримка дозволять нам це зробити.

Громадське радіо. Слухайте. Думайте. Підтримайте.

 

 

Підтримайте Громадське радіо на сайті Великий Ідей.

 
 

Додав nady 19 листопада 2013

Про автора

Мета - дати кожному з вас можливість щодня отримувати свіжу якісну інформацію, щоби на її основі приймати свої, самостійні рішення. Громадське радіо творимо ми - незалежні журналісти.

Автори пов'язані с новиною

Ірина Славінська , Юрій Макаров

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска