Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Товари Інформація

Автори / Андрій Любка / "Спати з жінками": нова книга Андрія Любки

Поет Андрій Любка вже наприкінці березня вирушить у великий презентаційний тур містами України.

Видає книгу міжнародна літературна корпорація "MERIDIAN CZERNOWITZ " та видавництво "Книги-ХХІ". До видання увійде 50 есеїв та ліричних колонок автора. Назву до книги обрали самі читачі. У листопаді минулого року у соціальних мережах провели опитування. До голосування було визначено 5 різних  варіантів: "Смерть і ще тисяча приводів для любові", "Тут жив хтось до нас", "Серце, серце",  "Люби мене навіть по смерті" та "Спати з жінками". Проголосувало понад 1,5 тисячі людей.

Анотація до видання: "Виявляється, Йоган Вольфґанґ Ґьоте втратив незайманість у 38 років, наслідком чого в літературі стала поява циклу його "Римських елегій". Минуло кілька століть, і теперішнім поетам для творчості вже не конче потрібні аж такі сплески і струси, їх задовільняє й просто сон, який часом може бути реалістичнішим за саме життя. Книжка "Спати з жінками" – саме про такий сон, з якого то хочеться якнайшвидше прокинутися, а то засинати глибше й надовше. Відверто й лірично автор пише про себе, свою й чужі країни, свої любові й своє кохання, улюблені книжки і напої. П’ятдесят історій, жодна з яких не є останньою, бо з них усе тільки починається".

Президент Міжнародної літературної корпорації "MERIDIAN CZERNOWITZ" Святослав Померанцев каже, що "Спати з жінками" – це вже друга книжка Андрія Любки, яку презентує видавництво.

– Андрій є постійним гостем нашого фестивалю і належить до його робочої команди. Наразі вже маємо попередню домовленість з автором про наступні книжки – переклад з польської репортажу "Акварелі" Лідії Осталовської та новий роман з робочою назвою "Тунель", – каже Святослав Померанцев.

Varosh

 

 
 

Додав nady 04 березня 2014

Про автора

Есеїст, перекладач, найбільше – поет. Автор двох поетичних збірок - «Вісім місяців шизофренії» (2007) та «Тероризм» (2008). Живе в Ужгороді, студіює філологію. Має 21 і досить успіху, а ще таланту, вітру, дощу, скандальності

Автори пов'язані с новиною

Ігор Померанцев

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска