Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Статті Інформація

Автори / Центр Української Культури та Мистецтва / Виставка традиційних решетилівських гобеленів родини Пілюгіних

Виставка традиційних решетилівських гобеленів родини Пілюгіних

05  березня – 01 квітня 2014 року

 

Організатори виставки - Центр фольклору та етнографії, кафедра фольклористики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 Відома у всій Україні мистецька родина із Решетилівки творить килими у традиціях народного мистецтва Полтавщини.

У січні-лютому 2014 року цією виставкою гобеленів милувались у виставкових залах Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

  Решетилівка - один з найвідоміших сучасних центрів художніх промислів України. Талант і виконавська майстерність вишивальниць, килимарок зробили це невелике містечко відомим не лише за межами Полтавщини, а й за межами України. Вражають своєю красою  решетилівські килими, які ніби ввібрали в себе всю красу полтавської землі. Саме це селище славилося глибокими традиціями місцевого ткацтва.

Решетилівські килими завжди славилися пишними квітковими композиціями. Стилізовані гірлянди, букети квітів з фантастичними птахами - основні мотиви народних килимів.

 

Час роботи виставкового центру:

Пн.- Пт.  –  10:00 – 19:00

Сб.  –  10:00 – 18:00

Нд.  –  вихідний

 

З питань акредитації на відкриття виставки, стосовно отримання фотографій, відеоматеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів -  звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muzi4enko@yandex.ru

 
 

Додав nady 12 березня 2014

Про автора

З метою відродження національних звичаїв та традицій у 2005 році був заснований Центр Української Культури та Мистецтва.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска