Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Резиденція для молодих україномовних письменн «Станіславський феномен» / Презентація проекту Першої в Україні Резиденції для молодих україномовних письменників «Станіславський феномен» в Дніпропетровську та Харкові

9 квітня Мистецька аґенція "Арт-Вертеп" запрошує молодих письменників Дніпропетровщини
на презентацію проекту "Першої в Україні Резиденції для молодих україномовних письменників «Станіславський феномен»"
за участі Василя Карп'юка, одного з організаторів проекту, поета, журналіста, видавця.
В рамках презентації “Станіславського феномену” буде презентована книга “Євромайдан. Хроніка відчуттів”, що вийшла друком у видавництві DISCURSUS.

О 14:00 - презентація проекту в ДНУ ім. О.Гончара, кафедра української філології

О 18:00 - Початок презентації проекту "Станіславський феномен" в читальному залі Центральної міської бібліотеки (вул. Леніна, 23).
Вхід вільний!
Довідки: 050 361 62 82 (МА Арт-Вертеп)

До УВАГИ представників ЗМІ:
Прес-конференція з нагоди презентації проекту "Першої в Україні Резиденції для молодих україномовних письменників «Станіславський феномен»" за участі  Василя Карп'юка відбудеться в інформаційній аґенції "ПОСТ-Днепр" 9 квітня о 12:00 (вул. Леніна, 14)

10 квітня "Книгарня Є" у Харкові запрошує на презентацію проекту "Станіславський феномен" та книга “Євромайдан. Хроніка відчуттів” за адресою вул. Сумська, 3.
Представлятиме проект у Харкові Василь Карп'юк.
Початок о 18:00.
Вхід вільний!

Резиденція "Станіславський феномен" - проект літературної агенції "Discursus"

Резидент, що буде обраний за результатами конкурсу, стане учасником мистецьких експедицій в карпатські села, проведе уїк-енд в столиці сирних коників Брустурах, а також матиме чотири спільні трапези із знаковими письменниками з Івано-Франківська – Юрієм Андруховичем, Тарасом Прохаськом, Степаном Процюком та Іваном Ципердюком.

Увесь місяць, з 1 до 31 травня, резидент мешкатиме в місті Івано-Франківську. Проживання, дорогу та харчування повністю оплачує резиденція.

За підсумками кожного тижня резидент має писати есе розміром 3-5 тисяч знаків, які оперативно публікуватимуться на сайті Літературної агенції "Discursus", в івано-франківській газеті "Галицький кореспондент", на інтернет-порталі "Українська правда. Життя" та інших виданнях. Також ці тексти увійдуть до альманаху резиденції. Разом з тим резидент зобов´язаний періодично спілкуватися з місцевими журналістами для висвітлення подій навколо Резиденції.

Заявки та супровідні матеріали на участь приймаються до 15 квітня включно на електронну скриньку konkurs@fenomen.in.ua 
з позначкою «FENOMEN 2014» в темі листа. Аплікаційна форма доступна до заповнення он-лайн за наступним посиланням:
ЗАЯВКА «СТАНІСЛАВСЬКИЙ ФЕНОМЕН»

В заявці слід вказати короткі біографічні відомості, основні творчі здобутки (книги, публікації тощо), вмотивувати свою участь в Резиденції. Резидента визначатиме оргкомітет у складі Тараса Прохаська, Олега Солов'я, Василя Карп'юка та представника фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».

Заявки на участь у конкурсі розглядатимуть до 25 квітня. Усі аплікаційні форми та умови участі можна подивитися також на сайті літературної агенції.

Станіславський феномен

 
 

Додав ceny bab 09 квітня 2014

Про автора

Протягом місяця резидент мешкатиме в місті Івано-Франківську в хостелі «Феномен» із забезпеченням харчування в місцевих арт-кафе.

Автори пов'язані с новиною

Тарас Прохасько , Василь Карп’юк , Юрій Андрухович , Сергій Жадан , Степан Процюк , Мистецька аґенція Арт-Вертеп , Книгарня Є

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска