Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Резиденція для молодих україномовних письменн «Станіславський феномен» / Жюрі обрало нових резидентів «Станіславського феномену»

З деяким відхиленням від графіка нарешті уповноважена команда у складі Тараса Прохаська, Василя Карп’юка, Олега Соловея та представника фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» добула одностайності у своєму рішенні.
Журі пропрацювало більше, ніж півсотні заявок.
Гостями-резидентами «Станіславського Феномену» на весняне покликання 2014 стануть Роман Чихарівський та Назарій Заноз.
Усім іншим учасникам відбору прохання не зупинятися у намірах співпрацювати з резиденцією і відслідковувати оголошення про конкурс на вже дуже близьке літнє покликання.

Чихарівський РоманРоман Чихарівський. Народився 4 жовтня 1995 р. на Тернопільщині, закінчив Теребовлянську гімназію. Випускник Малої академії наук України (секція «Літературна творчість», 2013 р). Свою першу книгу «Святі не вимовляють «р» написав і видав у 16 років. Зараз навчається у ЛНУ ім. І. Франка на відділенні філології.

 

Заноз НазарійНазарій Заноз. Народився 7 лютого 1988 року в м .Теребовля. Освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, філософський факультет, бакалавр політології. Магістерська програма журналістики Українського Католицького університету, гуманітарний факультет, магістр журналістики. Автор короткої прози, публіцистики, неримованої поезії, есеїстики. Автор музичних проектів Mystic Hero (8-bit, chiptune) та The Owlest (easy listening, neo-classical).

 
 

Додав nady 24 квітня 2014

Про автора

Протягом місяця резидент мешкатиме в місті Івано-Франківську в хостелі «Феномен» із забезпеченням харчування в місцевих арт-кафе.

Автори пов'язані с новиною

Тарас Прохасько , Василь Карп’юк

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска