Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Pinchuk ArtCentre / У PinchukArtCentre покажуть авангардистскую стрічку Дзиги Вертова

У четвер, 24 липня, у PinchukArtCentre покажуть авангардистскую стрічку Дзиги Вертова - Одинадцятий, під акомпанемент Антона Байбакова.

У четвер, 24 липня, в 19:30 PinchukArtCentre, міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA та Національний центр Олександра Довженка запрошують на перегляд фільму Дзиги Вертова Одинадцятий, який буде супроводжуватися музикою Антона Байбакова. Подія відбудеться в рамках проекту SUMMERпропаганда.

Одинадцятий (1928) - перша з трьох авангардистських стрічок, знятих Дзигою Вертовим в Україні. Одинадцятий рік радянської влади - період індустріалізації, спорудження Дніпровської ГЕС і інших індустріальних гігантів. Режисер навмисно вирішив обійтися без "круглих дат", щоб уникнути зайвого шуму і офіційних урочистостей. Камера фокусується тільки на головному - на праці, невтомному будівництві нової соціалістичної дійсності в Україні. Вертов говорив, що Одинадцятий написаний безпосередньо кінокамерою, без посередництва сценарію, і камера замінила для нього перо письменника. Це дозволило режисерові стверджувати, що він винайшов чисту кінематографічну мову (одночасно глибоко соціалістичну), в якій камера безпосередньо фіксує сиру матерію життя.

Музичний супровід до фільму створений українським композитором Антоном Байбаков за підтримки Docodays UA. Антон Байбаков пише музику з 1998-го. Незалежний виконавець, співпрацює з відомими українськими музичними групами (ДахаБраха, Катя Chilly), працює як звукорежисер кіно. 2006 отримав нагороду на Всесвітньому фестивалі підводного зображення в Антіб (Франція) як звукорежисер фільму Портрет, написаний глибиною (реж. Леся Мацко). У 2011 році отримав дві нагороди за кращу звукову доріжку на Міжнародному кінофестивалі на Ібіці в Іспанії (Не скажу, реж. Ігор Копилов) і кінофестивалі " Відкрита ніч в Україні (Гойдалки, реж. Сергій Мироненко).

Після перегляду фільму глядачі зможуть долучитися до його обговорення за участю координатора позаконкурсної програми документального кіно про мистецтво Docudays UA DOCU / ART Ольги Бирзул, композитора Антона Байбакова і художника Микити Кадана.

Попередня реєстрація на подію за телефоном +380 (44) 590 08 58

 
 

Додав nady 23 липня 2014

Про автора

PinchukArtCentre – це міжнародний центр сучасного мистецтва XXI сторіччя, відкрита платформа для митців, мистецтва та суспільства.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска