Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Мистецький Арсенал / До Дня Незалежності в Мистецькому Арсеналі стартує проект «Український ландшафт. По той бік відчаю…»

21 серпня у Мистецькому Арсеналі до Дня Незалежності України відкривається проект «УКРАЇНСЬКИЙ ЛАНДШАФТ. ПО ТОЙ БІК ВІДЧАЮ…», що представить сучасну фотографію, живопис, графіку в рамках кількох виставок.

Можна буде побачити масштабну виставку художніх робіт у жанрі пейзажу,  фотопортрети українських солдатів, які були  поранені у ході АТО, та мирних людей  із визволених регіонів, а відомі українські художники відтворять своє бачення найближчого майбутнього України в дванадцяти журнальних обкладинках.

Мистецький проект УКРАЇНСЬКИЙ ПЕЙЗАЖ

живопис, графіка, інсталяція

Спільний проект НКММК «Мистецький Арсенал» та Karas Gallery

Виставка об'єднує 100 авторів і понад 300 художніх робіт. Серед учасників проекту – як визнані митці, так і молоді перспективні художники. До експозиції увійшли роботи  Анатолія Криволапа, Андрія Сагайдаковського, Олександра Бабака, Артема Волокітіна, Олександра Ройтбурда, Максима Мамсікова, Олександра Сухоліта, Олега Тістола, Миколи Маценка, Марини Скугарєвої, Тиберія Сільваші,  Даниїла Галкіна, Юрія Пікуля та інших. 

Масштабна виставка художніх робіт у жанрі пейзажу покликана продемонструвати унікальність українського природного та культурного ландшафту, показати, що навіть традиційний пейзаж стає контрапунктом до трагічної картини театру воєнних дій, що сколихнули нашу країну. Адже територія, ландшафт — це те, що об'єднує державу, і саме візуальний образ краєвиду спадає на гадку у більшості випадків, коли людина думає про Батьківщину.

Нова Україна, нові відчуття, нові мрії, нові образи, нова свідомість...

Куратор: Євген Карась

СПРАВЖНЯ СВОБОДА ПОЧИНАЄТЬСЯ ПО ТОЙ БІК ВІДЧАЮ…

Фотопроект на підтримку постраждалих учасників АТО

Організатор: НКММК «Мистецький Арсенал»

Партнер: ГО «Волонтерська сотня Доброволя»

Фото: Олександр Чекменьов

Проект було створено задля солідаризування якнайширших кіл громадськості у допомозі постраждалим  учасникам  АТО, а також підтримці вимушеним переселенцям зі Сходу України. Проект  покликаний познайомити глядачів з історіями героїв новітнього українського східного фронту – з людьми, що віддали своє здоров’я за цілісність, свободу та незалежність нашої країни. Ми, хто залишається в тилу, маємо обов’язок справно робити свою щоденну роботу, і завдячуємо цією можливістю саме їм.  Зараз бійці потребують нашої допомоги, і відповідальність за повернення їх до нормального життя лежить на усіх нас. Експозиція представить фотопортрети українських солдатів, які були  поранені у ході АТО та надасть інформацію, яким чином їм можна допомогти.

В експозиції буде також представлено інший бік війни – історії мирних людей  із визволених регіонів, а саме зі Слов’янська та околиць міста. Це ще одна дуже велика людська тема, що апелює до толерантності, милосердя, солідарності та «дорослості» нашого суспільства. Війна принесла руйнування домівок і понівечила долі людей, які після визволення отримали надію на спокійне життя без зброї і насильства, та також потребують допомоги, підтримки і розуміння. У ситуації, що склалася, наше суспільство здає екзамен на відповідальність, зрілість і гуманізм, вміння пробачати і вести діалог, дослухатися один до одного, відгукуватися на біду, що приходить до людей у дім. 

Куратор: Мар’яна Мусій

Благодійна акція АРСЕНАЛ ДОБРИХ СПРАВ

Організатори: НКММК «Мистецький Арсенал»

                            Благодійний фонд «Мистецький Арсенал»

                            Ініціативна волонтерська група «Київ-Схід-Діти»

Партнер: Мала Академія Наук 

Мистецький Арсенал та БФ «Мистецький Арсенал» оголошують благодійну акцію «Арсенал добрих справ» з метою надати допомогу у підготовці до школи дітей вимушених переселенців зі Сходу України, якими опікується Ініціативна волонтерська група «Київ-Схід-Діти». Загальна кількість дітей шкільного віку, зареєстрованих у базі волонтерської групи «Київ-Схід-Діти» ( у т.ч. діти «ВОСТОК-СОС», поселення «Міжгір’я») – майже 250, і щодня до них приєднуються по 2 - 5 новоприбулих дітей.

В експозиції Мистецького Арсеналу з 21 серпня до 7 вересня працюватиме пункт збору, де всі охочі зможуть залишити корисні речі для дітей.

Щодня у Мистецькому Арсеналі впродовж роботи проекту УКРАЇНСЬКИЙ ЛАНДШАФТ. ПО ТОЙ БІК ВІДЧАЮ… відбуватимуться цікаві мистецькі та освітні заняття для дітей.

Арт-проект БАТЬКІВЩИНА

Організатор: Журнал Фокус

Партнер: НКММК «Мистецький Арсенал»

До експозиції увійдуть понад 40 творів сучасного мистецтва. Сімейні династії українських художників і скульпторів різних поколінь представлять свої роздуми на тему, що сьогодні стає найбільш актуальною для кожного українця.

Що означає Батьківщина для кожного з нас? Що змушує виходити на барикади за ту чи іншу ідею і все частіше і частіше промовляти слова гімну в ті моменти, коли більше вже нема на що сподіватися?

В рамках проекту спеціально для тижневика «Фокус» відомі українські художники відтворять своє бачення найближчого майбутнього України в дванадцяти журнальних обкладинках. Учасники проекту: Олег Тістол, Анатолій Криволап, Ігор Гусєв, Іван Семесюк, Олексій Сай, Микола Маценко, Андрій Зелінський, Віктор Сидоренко, Ілля Чичкан та інші. 

Куратор: Юлія Нужина

КІНОПРАВДА – еволюція транс-естетики від Симфонії Донбасу до АТО

По ту сторону добра і зла

Спецпроект від каналу 1+1

Відео-АРТ Олександра Шапіро

Робота будується на внутрішніх співвідношеннях новинного ландшафту, сформованих з фільму Дзиги Вертова  (прабатька телевізійного новинного дискурсу), "Симфонія Донбасу" (1930р.) і випусків новин ТСН, канал 1+1 (2014р).

Інформація для ЗМІ:

Прес-конференція  відбудеться 21 серпня о 16:00 (акредитація обов’язкова)

ПРЕС-СЛУЖБА МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ:

pressa@artarsenal.in.ua (для акредитації)

Тел.: +380 44 288 52 26

Довідкова інформація:

Організатор: Мистецький Арсенал

Дати: 21.08 – 7.09

ГОДИНИ РОБОТИ:

11:00 – 20:00

 

 
 

Додав nady 18 серпня 2014

Про автора

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс "Мистецький Арсенал" сьогодні є одним з найбільш перспективних проектів у галузі культури України, а у майбутньому має стати одним із найпотужніших світових музейно-виставкових комп

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска