Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Потік Афіші Галереї Товари Статті Інформація

Автори / Ірен Роздобудько / Пробачте Донбас, якщо зможете

Відома українська письменниця Ірен Роздобудько вибачилася перед українцями за те, що жителі Донбасу «референдумами» та антиукраїнськими мітингами накликали ворога на рідну землю.

Про це письменниця написала на своїй сторінці у Facebook.

«Я пишу мало «постів» – здебільшого переношу собі на сторінку те, з чим згодна, і те, що хочу запам’ятати… З лютого по сьогоднішній час ми з чоловіком об’їздили багато міст України від Одеси до Кам’янця-Подільського. І мушу сказати: як же я люблю Україну, як я люблю всіх вас.

І як безмежно страждаю від того, що земля, на якій я народилася – Донеччина – принесла стільки горя і страждань і собі, і всій Україні. Як боляче, що саме вона накликала туди ворога, і саме там тепер гинуть хлопці і чоловіки з усіх куточків нашої землі. А в тому числі і патріоти, котрих не мало і на Донбасі», – зазначила Ірен Роздобудько.

«І якщо немає і, можливо, довго не буде кому вибачитись за те (адже знаю настрої тих, хто зараз потерпає від війни і в своєму горі не усвідомлює, ЩО насправді заподіяне тими «референдумами», тими мітингами з криками «Рассєя, Путін!» і тим «мовчанням ягнят») – це зроблю я. Власне, що й роблю щоранку… Пробачте. Якщо зможете… Колись…», – додала письменниця.

Zik.ua

 
 

Додав nady 18 серпня 2014

Про автора

Народилася в Донецьку. Закінчила Київський Державний університет — факультет журналістики.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска