Увійти · Зареєструватися
 

Галереї

MP3

Кам'яний Гість Ти скажи мені, друже.. 12.62 Mb
Кам'яний Гість Під плач гітари моєї 8.39 Mb
Кам'яний Гість Знову день 11.01 Mb
Кам'яний Гість Якщо бачиш 8.39 Mb
Кам'яний Гість The Conversation 5,73 Mb
Кам'яний Гість Кувала зозулень 11,67 Mb
Потік Афіші Галереї MP3 Інформація

Автори / Кам'яний Гість / Цієї п'ятниці гурт «Кам’яний гість» презентує новий альбом «70/80» з українськими версіями світових рок-хітів 70-80-х років

Чи уявляєте ви, як звучали б світові рок-хіти, якби вони були написані в Україні? Наскільки інакшою була б легендарна пісня «Come Together» гурту «The Beatles», якби її авторами були не британці, а українці? Який настрій мали би пісні культового гурту «The Doors», якби були наділені мелодійністю української мови? Відповідь ви зможете знайти на концерті-презентації нового альбому «70/80» гурту «Кам’яний гість», що відбудеться 6 березня у київському клубі «Caribbean».

На платівці — українські версії пісень легендарних «The Beatles», «The Doors», «Queen, Genesis», «Slade», «Pink Floyd», Gary Moore, David Bowie та «Creedence Clearwater Revival». Композиціямвже понад тридцять років, а вони є актуальними тут і зараз — неначе автори писали про сьогодення нашої країни.

Більшість перекладів пісень є власним доробком гурту «Кам’яний Гість». Альбом унікальний ще й тим, що окрім близьких за змістом перекладів, він наповнений цілком новими аранжуваннями, у яких драйв класичного звучання поєднаний із мелодійністю української мови наповнює відомі пісні свіжим подихом.

Слід зауважити, що альбом є некомерційним. Його створення підтримали та профінансували доброчинці з різних куточків України, об’єднавшись у коло прихильників цього проекту за допомогою відомої краудфандингової платформи «Спільнокошт». Тож цього альбому нема в жодній музичній крамниці, але його можна буде отримати в подарунок на концертах гурту «Кам'яний Гість», а згодом — безкоштовно завантажити з офіційного сайту проекту.

На концерті, що триватиме понад дві години, гурт «Кам’яний гість» виконає не лише креативні кавер-версії, але і свої кращі пісні. Серед сюрпризів, які приготували для гостей, заплановано захоплюючий відео-супровід, благодійний аукціон та світло-тіньовий відеоряд від театру «Papasony», котрі є знаними майстрами у розкритті сюжетів засобами світла й пластики і творцями унікальних постановок, що занурюють глядача у космічні глибини буття.

Загальний концертний трек-лист класики року в українському стилі:

·         The Beatles — Come Together (Йдемо разом)

·         The Beatles — While My Guitar Gently Weeps (Під плач гітари моєї)

·         The Doors — Riders on the Storm (Вершники грози)

·         The Doors — People Are Strange (Люди дивні)

·         Queen — All Dead, All Dead (Світ зник, Світ зник)

·         Pink Floyd — Time (Час)

·         Slade — Coz I Luv U (Бо кохаю)

·         Slade — Far Far Away (Там, вдалині)

·         The Rolling Stones — Paint It Black (Зафарбую чорним)

·         Bob Dylan — Blowin’ in the Wind (Вітер десь носить)

·         Uriah Heep — Lady in Black (Леді в чорному)

·         Rainbow— The Temple of the King (Храм короля)

·         Genesis — Land of Confusion (Збентежений край)

·         Creedence Clearwater Revival — Run Through the Jungle (Тікаймо через джунглі)

·         David Bowie — The Man Who Sold the World (Той, хто Світ продав)

·         Janis Joplin — Mercedes Benz (Мерседес Бенц)

·         Gary Moore — Over the Hills and Far Away (За пагорбами, вдалині)

·         Jethro Tull— We Used to Know (Ми знали)

Отже, чекаємо на вас та ваших друзів на презентації платівки «70/80» 6 березня 2015 року в клубі «Caribbean» (вул. Симона Петлюри, 4, м. Київ). Початок о 20:00.

Акредитація журналістів та спілкування з пресою:

Online:

·         Офіційний сайт альбому «70/80»: http://7080.in.ua

·         Офіційний сайт групи «Кам’яний гість»: http://kg.org.ua

·         Сторінка проекту «70/80» у Facebook: https://www.facebook.com/7080.rock

·         Сайт «Caribbean Club»—http://caribbean.com.ua

 

Додаткова інформація:

«70/80» — вже другий альбом гурту «Кам’яний гість», де світові рок-хітизвучать українською мовою. У 2012 році музиканти презентували першу платівку «60/70». До неї увійшли українські версії пісень, написаних у 60-х та 70-х роках. Детальніше на сайті http://6070.in.ua.

Гурт «Кам'яний Гість» створений навесні 1998 року у м. Києві. Творчості гурту незмінно притаманні захоплюючі поетичні сюжети, поєднання етнічних мотивів і сучасного року та стилістична різноманітність, майстерне виконання та якісне звучання. Кожен концерт гурту — це майстерне виконання та якісне звучання, натхненна атмосфера та справжній драйв.

 

 
 

Додав stoneguest 03 березня 2015

Про автора

Група \"Камінний Гість\" утворилася навесні 1998 року в Києві. К.Г. багато виступає, організовує концерти, працює в студії. Музиканти постійно експериментують зі стилістикою і звучанням.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска