Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Потік Афіші Галереї Товари Інформація

Автори / Остання Барикада / Олесь Доній: Відступати українській культурі більше немає куди - слід переходити в наступ!

«Відступати українській культурі більше немає куди. Слід переходити в наступ», – каже Олександр Доній і запускає по вівторках ТБ-програму про українську культуру! 28 квітня в ефір вийшов перший випуск передачі «Остання барикада».

В українському телевізійному просторі з’явилася нова культурницька програма: «Остання Барикада». Автор та ведучий – Олександр Доній. Концепція програми включає обговорення проблем та успіхів української культури із запрошеними гостями, а це: відомі українські митці, журналісти, актори, музиканти, художники, культурологи та усі хто залучений до творення та поширення української культури. Програма створена силами Мистецького Об’єднання «Остання Барикада», яке вже багато років спеціалізується на проведенні різноманітних літературно-музичних акцій, при співпраці з «Центральним каналом».

Остання барикадаПерший «пілотний» випуск відбувся 28 квітня у якому взяли участь: Микола Вересень, Володимир Горянський, Анна Заклецька та Вахтанг Кіпіані. Програма складається із декількох рубрик: «Подія», «Скандал», «Вечірка», «Пісня», які спрямовують гостей до обговорення яскравих явищ та діячів сучасної української культури. Також у рубрику «Персона» запрошуються знакові постаті української культури, яких ведучий розкриває окремо у відвертих розгорнутих інтерв’ю. Гостею цієї рубрики у першій програмі стала відома телевізійна та театральна акторка - Ірма Вітовська. У кінці програми планується анонсувати майбутні цікаві події, які варто відвідати.

Другий випуск «Останньої Барикади» вийде 5 травня. Запрошені гості: Віталій і Дмитро  Капранови,  Світлана Поваляєва, Олекса Негребецький, та у рубриці «Персона» - Сергій Жадан. З 12 травня програма виходитиме у прямому ефірі щотижня по вівторкам о 19:00 на «Центральному каналі» (КДРТРК). Повтор програми - по середах о 12.30. У записі програму можна переглянути на ютубканалі МО "Остання барикада".

 

Пропонуємо подивитись перший випуск програми:

Головне завдання, яке ставить перед собою команда «Останньої Барикади» - це викликати зацікавленість глядачів до сучасної якісної української культури. За українську культуру потрібно боротися – це наша «Остання Барикада».

До зустрічі на барикадах!

 
 

Додав ceny bab 30 квітня 2015

Автори пов'язані с новиною

Олесь Доній

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска