Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Інформація

Автори / Гурт Go-A / Уперше в історії україномовна пісня потрапила в чарт Billboard!

Пісня українського гурту Go_A SHUM дебютувала на 80-ому місці в чарті Billboard Global 200 excl US. Музиканти стали першими українцями, яким вдалося потрапити до престижного рейтингу.
 
Про це повідомили на офіційному сайті журналу.
 
«Це техно-переосмислення веснянки, традиційної пісні, яку співають під час весняних народних обрядів», – зауважили у виданні.
 
Так, SHUM – це перша україномовна пісня в історії, якій вдалося потрапити в чарти Billboard. Відповідний список було опубліковано на офіційному сайті журналу.
 
За основу пісні було взято українську гру-веснянку «Зелений шум» — це і відзначили представники рейтингу. Цікаво, що цю веснянку вперше було записано етнографами 1856 року.
 
Також, як писало закордонне видання The Guardian, Україна представила пісню з «безсумнівно швидким ритмом на Євробаченні».
 
SHUM продовжує підкорювати й музичні сервіси:
  • iTunes
Трек увійшов TOP 10 у категорії Worldwide Songs і зараз займає 8 сходинку. 
А в категорії European Songs він входить TOP 5 
  • Spotify
ШУМ - перша україномовна пісня, що потрапила у глобальний чарт Spotify TOP 1
Go-A продовжує ШУМіти! 
 
До того ж наша країна стала єдиною, представники якої завжди ставали фіналістами конкурсу. Зараз загальна кількість потраплянь українців із півфіналу у фінал – 16 разів. І цей рекорд точно не буде побито у найближчі 17 років.
 
Нагадаємо, відбулося Євробачення-2021, переможцями якого став італійський рок-гурт Maneskin з піснею Zitti e buoni (замовкніть і будьте чемними — ред.). Український же гурт Go_A посів п’яте місце. Україну випередили Франція, Швейцарія та Ісландія.

 
 

Додав ceny bab 06 червня 2021

Про автора

«Go_A» (укр. Ґоу_Ей) — український електро-фольк гурт. Представники України на пісенному конкурсі «Євробачення-2021» із піснею «Шум», що посіла 5 місце у фіналі і 1 місце у світовому чарті Spotify.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска