Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Фестиваль Пять озер / Озерні комуни

З 30 червня по 6 липня пройшов Всеукраїнський молодіжний мистецький фестиваль «П’ять озер», організатором якого виступила ХОО ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна».

Захід відбувався на території Золочівського району, навколо п’яти озер, які додавали шарму та екзотики всьому дійству.

За форматом «П’ять озер» став мульти-фестивалем, який складався з 5 напрямків, а саме: театральний, музичний, поетичний, експериментального мистецтва та Студентська комуна.

«П’ять озер» – це культурно-мистецький проект, спрямований на розвиток та популяризацію вітчизняної культури та естетики. Учасниками стали молодь зі всієї України. а також молодіжні гурти, театри, митці та поети, такі як гурт «4.А.Й.К.А.», «Lюк», театр «Котелок» та інші.

Фестиваль «П’ять озер» проходив у два етапи. Студентська комуна – з 30 червня по 6 липня, та мистецька частина фестивалю з 3 по 6 липня.

Студентська комуна стала особливістю фестивалю. Учасники змоделювали державу і систему прийняття рішень у суспільстві на власному прикладі, поділившись на 3 так звані «еліти»: представницьку, фінансову та виконавчу. Через проблеми прийняття консенсусу, через тайні зговори, через примхи деяких особистостей учасники комуни зрозуміли усю важкість розбудови держави.

Як зазначив Заступник Голови ради ВМГО “Молодіжний Союз Наша Україна” Ярослав Маркевич, - «Я бачу фестиваль як одну із можливостей реалізації молоді в політичній та мистецькій галузі. Коли кожна особистість обирає для себе ким вона буде, незалежно від соціального статусу чи рангу, адже тут всі рівні. І діяльність комуни, яка відбувалась в мистецькій атмосфері показує на скільки важко бути без лідера і досягти компромісу всередині «еліт». Молодим талантам надалась можливість повчитися у досвідчених митців, завдяки чому вони ставлять для себе вищу планку. Даний проект це не просто свято чи відпочинок, це – можливість поєднатися з природою, без зв’язків з навколишнім світом і спробувати подивитися на звичні речі під іншим кутом, щоб приїхавши додому сказати «Я це зміг чи змогла! І зможу робити це далі!».

Кожного дня відбувалися зміни, і не лише в житті комуни, де відбувалися палкі дискусії до ранку, з приводу глобальних і буденних проблем. «В одному місці, в один момент зібралися молоді люди, студенти з різних молодіжних громадських організацій. Перед ними не було завдання заробити грошей, здобути відмінну оцінку або комусь сподобатись. Вони не їхали туди обиратись, вони не їхали туди за славою чи титулом. Кожна молода людина на студентській комуні спробувала намалювати для себе те, заради чого вона живе в Україні і з якою вона хоче бачити Україну в майбутньому. З кожної такої думки – маленького пазлу ми малювали національну ідею України , тою, якою її бачить політична, мистецька, культурна еліта України» - зазначає Іванко Омелян.

Також з 3 по 5 липня молодь спостерігала за словесної битвою у Слемі, який відбувався у перемішку з багатогодинними виступами театрів, експериментального мистецтва та театру вогню «East Fire».

У фестивалі взяли участь понад 200 учасників з усієї України.

В ніч з 5 по 6 липня відбувся гала-концерт, на якому виступали відомі українські гути. Впродовж ночі вони доносили до нас свою творчість, заохочували до прекрасного, а ми милувалися їхніми виступами.

Напевно, ще довго на території дикої природи вітатимуть співатимуть мавки, адже як неочікувано ми увірвалися до них, так же швидко їх і покинули, не встигнувши попрощатися.

Анна Власенко

 
 

Додав Art-Vertep 09 липня 2008

Про автора

Фестиваль «П’ять озер» – це культурно-мистецькій проект, спрямований на розвиток та популяризацію вітчизняної молодіжної культури та естетики.

Автори пов'язані с новиною

4.А.Й.К.А , LЮК

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска