Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Esthetic Education Johnny Bardo. Don't Kill My Pony (2008 р.) 2,75 Mb
Esthetic Education Machine (Live 2006) 5.45 Mb
Esthetic Education Leave Us Alone 4.14 Mb
Esthetic Education Василь Васильців (2007 р.) 3.85 Mb
Потік Афіші MP3 Товари Інформація

Автори / Esthetic Education / Moloko Music Fest: конячка, Аліна

Про приїзд двадцятирічної литовської співачки AZH повідомив одним із перших, а тепер ми серед тих, хто найбільше розтягував задоволення відзвітуватися. Тож зануримось ще раз в атмосферу фесту, що відбувся минулої неділі в «Альта Експо». Резюмуючи передумови, нагадаємо, що дійство під назвою Moloko Music Fest сталося завдяки Esthetic Music та реанімованому журнальчику Молоко (тут мав би вистрибнути Василь Васильців і радісно вигукнути: «тепер на 100 сторінок!»). Сталося без підтримки спонсорів і потужних інформаційних розголосів. До останньої миті не було точної інформації про час та місце проведення, але молодих шанувальників інді прийшло багатенько.

Перед тим Естетіки заявляли: «…Хочемо зробити фестиваль, де будуть молоді і перспективні гурти, які зараз коштують дешево, але через рік коштуватимуть дуже дорого». Звісно, навряд чи йшлося про фестивального конферанс'є Василя Васильціва чи давньовідомих Крихітку Цахес та Щастя. А радше про Аліну Орлову.

Обговорюючи Аліну, люблять згадувати Регіну Спектор чи взагалі Торі Еймос, проводити якісь паралелі й доводити якісь дурниці. Обидві - рудоволосі, обидві грають на фортепіано… але, де була Торі в свої 19? Хвилюючу підшкірну музику Торі Еймос почала писати після пережитої травми: її зґвалтував «фан». Вони абсолютно різні. Наступні для порівняння – сестри С'єрра і Б'янка. В нещодавньому інтерв’ю для журналу «Афіша» Аліна зізнається, що «CocoRosie найбільш схожі. Ось я їх дійсно багато слухала, і вони мені подобаються. Але у нас трохи різна концепція. …CocoRosie явно прагнуть до оригінальності, до якоїсь цікавої альтернативи. У мене все простіше, тривіальніше, чи що. Природніше» - й надалі залишаючись скромною, підсумовує вона.

Фестиваль тривав більше шести годин. За цей час Василь Васильців устиг випити вдосталь молока, заспівати свої романси, відстрибати поряд із Джонні Бардо, почитати підручник з біології та шекспірівсько-а-ба-ба-га-ла-ма-гівського «Гамлета», погратись із картою зоряного неба, розмалювати фломастерами ватман, з десяток разів прокричати девіз фестивалю «Секс, Молоко і Рок-н-рол» й зібрати багато невдоволених вигуків на свою адресу з-під сцени.

П’ять годин фестивалю були схожі на довгий і різнобарвний розігрів. У повітрі явно відчувалось, що більшість присутніх чекає тільки на хедлайнерку вечора. І конячка на сцені також постійно нагадувала про це.

Перший розігрівав публіку іронічний та запальний Джонні Бардо. Альтер-его Луї Франка на сцену вийшов із двома бек-вокалістками, схожість однієї з них на Орлову дещо збила присутніх із пантелику й додала своєрідного шарму на початку. Містер Бардо і його помічниці настільки вміло виконали завдання, що виступи гуртів CoMaha та Прозорі після цього, здалось, публіку дещо охолоджували. А закривання-розсування завіс наприкінці виступу «Прозорих» смішило й обурювало. Кінець-кінцем завіса зламалась. Жар та емоції назад повернути вдалось гурту-сюрпризу, яким стала фюжн-фанк-реггі команда Sunsay, що була заснована колишнім учасником 5'nizza Андрієм Sun Запорожцем. Та найбажанішим сюрпризом стали Adam Beattie and The Consultants з Великобританії, запрошені на фестиваль Хусточкою. Адам Бітті та його музиканти з усіх куточків світу (The Consultants) створили в наметі Альта-центру мало не томвейтівську атмосферу. Після них виступив гурт Щастя: агресивні гітари трохи перенавантажували динаміки й через це важко було зрозуміти про що ж співає Остроушко. Потім на сцені радіоедіти виконувала Каша Сальцова із Крихіткою Цахес. А завершили розігрівний марафон Esthetic Education. Їм, щоб викластися на всі сто та зірвати максимальні овації публіки, не вистачило часу і музиканти передбачено поступились місцем на сцені основній зірці того вечора.

Багато пісень Аліни Орлової публіка впізнавала та зустрічала оплесками. На що вона, після виконання композиції, щоразу говорила «дякую». Більшу частину свого виступу Аліна не відривалась від фортепіано й лише під завісу концерту обхопила руками стійку мікрофона й можна було побачити наскільки сильно музика заволоділа нею.

Тарас Хімчак, «AZH»

 
 

Додав Art-Vertep 08 листопада 2008

Автори пов'язані с новиною

Василь Васильців , Крихітка , SunSay , Щастя , КоМаха

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска