Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Товари Статті Інформація

Автори / Остап Сливинський / Львівський поет став лауреатом престижної німецької премії

Львівський поет, перекладач і есеїст Остап Сливинський став лауреатом цьогорічної премії Губерта Бурди, яка присуджується молодим поетам зі Східної Європи. Вручення нагороди відбудеться 26 червня в німецькому місті Оффенбурзі.

Премія була заснована 1999 року німецьким меценатом Губертом Бурдою, видавцем понад 250 газет і журналів у різних країнах світу. До складу журі входять знані німецькомовні письменники, зокрема, всесвітньовідомий прозаїк Петер Гандке. У попередні роки лауреатами премії були Сергій Жадан (2006) та Галина Петросаняк (2007).

Двоє інших лауреатів цьогорічної нагороди – македонка Лідія Дімковська та румун Юліян Тинасе.

Остап Сливинський - автор поетичних книжок «Жертвоприношення великої риби» (1998), «Полуднева лінія» (2004), «М'яч у пітьмі» (2008). Учасник багатьох мистецьких подій в Україні і за кордоном.

У 2006-2007 роках координував Міжнародний літературний фестиваль в рамках Форуму видавців у Львові. Поезія та есеїстика перекладалися 11-ма мовами.

За матеріалами «Буквоїду»

 
 

Додав Art-Vertep 05 травня 2009

Про автора

Поет, перекладач, есеїст, мандрівник. Народився 1978 р. Автор поетичних книжок «Жертвоприношення великої риби» (1998), «Полуднева лінія» (2004).

 

Коментарi

Olenk@
06 травня 2009

Вітаємо Остапа))))))))))))))))))))))))))) !!!

maskafogo
06 травня 2009

остап - the best. а в голосі за кадром у "Bodyless lovers" він, взагалі, зробив серйозну претензію, яка, як бачимо, зараз вилилася у заслужені лаври)

06 травня 2009

Вiтаю, Остапе:)

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска