Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Біла Церква / Авторський вечір поетеси Мідною

10 БЕРЕЗНЯ 17:00

арт-клуб «Barсlay Perkins» (Торгова площа (БРУМ), вхід навпроти готелю «Київ»)
вхід вільний

10 березня о 17:00 у новому арт-клубі «Barklay Perkins», що у Білій Церкві відбудеться авторський вечір поетеси Мідної у рамках «Літературних посиденьок зі Світланою Варламовою»

Мідна – поетеса, культуртрегер, піар-спеціаліст у сфері концертного промоушну та промо артистів. Фіналістка проекту «Прогулянка з поетами» Міжнародного поетичного фестивалю «Meridian Czernowitz-2012». Переможиця конкурсу хайку Міжнародного фестивалю поезії «Spoke’n’Word on Tour» (кращий хайку було інстальовано у варшавському метро серед переможців з усього світу). Учасниця фестивалів «Ватерлінія», «Березневі коти», «De Libertate», «Трипільське літо», «Йогансен-фест», заходів порталу «Літфест», Львівського міжнародного літературного фестивалю у рамках «Форуму видавців у Львові» та фестивалю «Книжковий Арсенал». Член організаційної ради фестивалю відеопоезії «CYCLOP» і проекту «Поетична пошта». Ініціатор і куратор заходів за участю поетів, музикантів і акторів: «Сітар, табла і поети», «Високосна поезія», «Актори і музиканти читають дітям у Азбуковому Королівстві Магів та Янголів», вечора «Попіл і сніг» за мотивами фільму Грегорі Колберта. Куратор поетичної сцени «Мідний Гоголь» на «ГогольFest-2012». На поезію Мідної створює пісні проуз-панк гурт «Воцап». Перша публікація – у журналі «ШО» №7-8 (2012)

2011-й – рік народження Мідної, весна 2012 – презентація як автора (у квітні у київській кав’ярні-книгарні «Бабуїн» поезію молодої Мідної читали знані поети і актори).

  • Мідна – «білий слон» youtube.com/watch?v=vyMN09pdYGg
  • Мідна – «якби ти вийшла заміш за мене..» youtube.com/watch?v=r0Djr9xM2Uc
  • Мідна – «коли раптом відчуєш..» youtube.com/watch?v=ZQcedYWWWV0

 

Про авторів

Поетеса Мідна

Додав nady 05 березня 2013

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска