Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Олег Скрипка Славень України (2008 р.) 3,05 Mb
Олег Скрипка Велике місто (2009 р.) 5,49 Mb
Олег Скрипка Галю, приходь (live 2000 р.) 2,37 Mb
Олег Скрипка Не питай (український романс) 3.33 Mb

Дніпро / Етно-диско вечорниці на Дніпрі!

03 ЖОВТНЯ 18:00

Фестивальний причал
Вхід вільний

МА «Арт-Вертеп» за сприяння Святослава Олійника представляє:

Етно-диско вечорниці на Дніпрі!

Ярмарок народних майстрів з 13:00 до 18:00: кераміка, вишивка, різьбярство та безліч інших цікавинок!

Грають і співають:

  • Олег Скрипка та Ле Гранд Оркестр
  • Вертеп
  • Стелсі
  • Сонцекльош

Приходь в етнічному вбранні!

 

Партнери: Гуманітарний рух «Культурна Столиця» та фінансова група «Славутич-Капітал»

Про учасників:

 Le Grand Orchestre – ватага піснярів та музикантів, які легко і невимушено перетворюють давні українські народні співанки на сучасні танцювальні забійники, зрозумілі й старому, і малому, трударю і науковцю. Причому, роблять вони це вміло, вправно, і водночас надзвичайно обережно, наче археолог, що ніжно пензликом зчищає пил тисячоліть з рідкісної, дорогоцінної знахідки: фольк – справ тендітна.

Затійником і натхненником Le Grand Orchestre є чільник гурту ВВ – Олег Скрипка.

Дебют Оркестру відбувся у Києві на І-й Міжнародній народознавчій забаві «Країна Мрій» у 2004 році. За зізнанням вевешника, на початках планувалося, що цей ансамбль буде лише однією з привабинок, на які так багатий цей фестиваль, а опісля співці-гудці знову розійдуться кожен у свій гурт.

Однак не так сталося, як гадалося: Le Grand Orchestre виявився напрочуд стійким і життєспроможним утворенням. Неповторна і пізнавана манера Оркестру поєднувати традиційне і сучасне – коли корінні співи під деренчливий перебір цимбалів, підсилених контрабасом, бубеном, трубою, скрипкою та іншими «гудилами» (інструментами), природно перев’язуються з піснями та ритмами вже нашої доби – надзвичайно затребувана сьогоднішнім слухачем і в Україні, і у світі.

За заведеним в колах музичної критики розрізненням, стилістику Le Grand Orchestre відносять до Співів Світу (World Music) – стилю, який залишається на часі вже з третій десяток літ, і рік від року здобуває собі поширення все більше і більше, захоплюючи у свій вир дедалі розмаїтіші кола слухачів. Відтак, Le Grand Orchestre від миті свого заснування

встиг набути власних шанувальників, ряди яких без упину ростуть. Показово, що не лише в Україні, але й за кордоном: Оркестр вже став учасником низки міжнародних дійств в Канаді та Европі, і щороку географія його концертів шириться. 

Воно й не дивина: окрім того, що Le Grand Orchestre пропонує цілковито несподіваний підхід до, здавалося б, навіки припорошених народних пісень, у ватазі зібралися справжні знавці своєї справи. Олег Скрипка особливого представлення вітчизняному слухачеві не потребує, а разом з ним в один творчий загін зібралися піснярі, давно визнані у народоспівочій спільноті, кожен з яких є учасником відразу кількох гуртів, ансамблів, колективів народницького спрямування. «Сміливо, але не безпідставно вважаю, що Le Grand Orchestre об’єднав найкращих у своїй царині музикантів, – відгукується про соратників Олег Скрипка. – Принаймні, якщо не найліпших у цілій Україні, то в Києві – точно!»

Звідси, до речі, і назва ватаги: Le Grand Orchestre – так у міжнародній практиці прийнято називати зведений ансамбль, до складу якого входять постійні учасники якихось інших гуртів, оркестрів тощо, незалежно від роду виконуваної музики: чи це фольк, чи це джаз, ачи класика.

 Склад Le Grand Orchestre:

  •  Василь Полонюк – цимбали
  • Сергій Охримчук – скрипка
  • Костянтин Бушинський – барабанник
  • Вадик Губенко – контрабас
  • Іван Гриців – духові
  • Олег Опанасюк – духові

 Спів/підспівки – колектив «Божичі»:

  • Сусанна Кирпенко
  • Марія Кудрявцева
  • Ольга Карапата

Гурт «Вертеп»  заснований у 2001 році у м. Дніпропетровськ, також відомий як Гуррт Мандрівних Дяків. З сольними концертами гурт проїхав більшість концертних та фестивальних майданчиків України, гастролював у Польші. Дискографія гурту налічує три повноцінних альбоми,  окремі композиції можна почути на музичних збірках, зорема «Країна мрій», «День Незалежності з Махном», «Мазепа-фест». З 2007 року гурт працює в новому складі, новому стилі та над новою програмою. Тепер поезія Сергія Жадана, Юрія Андруховича, Олександра Ірванця, Вікторії Наріжної  та інших поетів сучасної української літератури змішана в оригінальному етно-ф’южні з елелементами джазу, реггі та інших музичних стилів. Також гурт «Вертеп» використовує народний пісенний матеріал та літературну класику, як-от поезію Т.Шевченка й Лесі Українки, в модерній музичній обробці. Поєднання world-music з українськими мотивами – ще один фірмовий ґандж гурту, безпрограшна комбінація, а у виконанні вертепівців все це виглядає дуже яскраво, смачно і драйвово.

Наразі гурт працює одразу над трьома новими альбомами.

Додатково до авторської програми, є ексклюзивні музично-поетичні проекти з С.Жаданом і Ю.Покальчуком. З останнім «Вертеп»  уже грав концерти 2007 р. на Львівському Форумі видавців та на літературно-музичному фесті «Харківська барикада». Крім того гурт презентує нову композицію на слова С.Жадана і музику всесвітньо відомого джазмена Пета Метені.

Склад гурту «Вертеп»:

  • Бондаренко Олексій - вокал, акустична гітара, губна гармошка, музика, тексти, та ін.
  • Константінов Микола (учасник багатьох джазових проектів, колективів, та міжнародних фестивалів) – ударні інструменти, вокал, музика, аранжування.
  • Сосницький Олексій - бас-гітара, музика;
  • Артем Кущ – клавішні інструменти, аранжування;
  • Олександр Бочкарьов – електрогітара, музика, аранжування;
  • Хом’як Тимофій - спів, дуди-сопілки, перкусія, музика, тексти, автор та керівник проекту.

 Гурт «Стелсі» - західноукраїнський електронний гурт, виник в 2000 році з метою пропаганди електронної музики українського зразка. Оскільки яскравих представників в сфері електронної музики в Україні не було, «Стелсі» не обминали жодної можливості зарепрезентувати для широкого загалу синтетичну сторону сучасної музики. За вісім років гурт має в доробку 7 альбомів. Один із них видавався в Німеччині та Нідерландах.

Гурт активно виступає у клубах та на відкритих майданчиках (зокрема фестивалі «Країна мрій» і «Рок-Січ») всієї України. Пісні в німецьких та голандських чартах декілька тижнів поспіль перебували в так званих «топ-тенах». Наразі гурт продовжує лінію електро-техно-фольку, завзято занурюючи молодь в нестримне енергетичне поле народної музики в сучасній електронній обгортці.

Також «Стелсі» першими у світі заснували Товариство з безмежною безвідповідальністю. Однак жодного із юридичних документів це «підприємство» не має. Насправді «Товариство з безмежною безвідповідальністю» – назва чергового альбому вищезгаданого гурту. Не встигла ця платівка з’явитися на світ, як одразу отримала схвальні відгуки провідних музичних критиків.  На їхню думку, із цим доробком колектив «Стелсі» приречений стати справжнім проривом 2008 року у сфері сучасної української етно-музики. Самі ж музиканти стверджують, що грають добротний електро-фольк. Тут конкурентів у них фактично немає.

Гурт «Сонцекльош» утворився у 2005 році. Першочергово гурт знаний своїм виконанням народних пісень в стилістиці ретро 20- 40-х років минулого століття. Стиль колективу самі музиканти визначають як етно-кабаре. Музика базується переважно на українських народних піснях, зібраних власноруч у численних фольклорних експедиціях. «Сонцекльош» - це нетривіальне, оригінальне поєднання народних мелодій та тексів з реггей, діксі, латиною, джазом та багатьма іншими жанрами та стилями.

Гурт має сінгл та два кліпи на пісні «Лєночка» та «На поточку», які тривалий час займали «топові» місця на провідних музичних телеканалах країни. А також численні виступи на найпопулярніших музичних фестивалях України.

Склад гурту «Сонцекльош»:

  • Марія Кудрявцева, Олена Грозовська – вокал
  • Костянтин Бушинський – гітара
  • Кирило Мачинський – контрабас, бас
  • Олексій Гмиря – барабани, перкусії
  • Сергій Топор – акордеон
  • Олександр Чаркін – тромбон
  • Володимир Молошенюк - труба

 

Про авторів

Олег Скрипка , Сонцекльош , Stelsi , Гурт мандрівних дяків Вертеп

Додав Art-Vertep 23 вересня 2008

Коментарi

23 вересня 2008

Ура, Олежка до нас завітає нарешті !

Apassionata
24 вересня 2008

а чому без Мандр??! ((((((((

Тім
24 вересня 2008

щільний концертний графік!)

26 вересня 2008

скажіть,чому така не справедливість.подібний концерт у Львові був платним від 50 та 80 грн.(без вишиванки).Ми говоримо про справедливість,про з"єднання сходу і заходу,а робиться навпаки.Чому?????????

Juki
26 вересня 2008

Відповідь шукати тут:
Партнери: Гуманітарний рух «Культурна Столиця» та фінансова група «Славутич-Капітал» :)
Зате у Львові знаходиться коштів на 2-3 літніх фестивалі щомісяця... Справедливість у тих, хто готовий бути щедрим заради "з"єднання сходу і заходу" :)

Apassionata
29 вересня 2008

А пресуха буде???!

Art-Vertep
29 вересня 2008

2Apassionata:
Звісно, що буде! Про час та місце буде повідомлено пізніше.

29 вересня 2008

У вас на мене якісь плани?

Art-Vertep
29 вересня 2008

2KARPYNETS:
у кого саме? :)

Apassionata
29 вересня 2008

Карпинець, "Олежка" - це не про тебе. Скрипку теж Олежкою звуть =))))

01 жовтня 2008

Всім на Фестивальний!!!

Art-Vertep
02 жовтня 2008

Прес-конференція фестивалю «Етно-Диско вечорниці на Дніпрі»

відбудеться 3 жовтня (п‘ятниця) о 16:00
в прес-центрі ІА «Новый Мост» (вул.. Комсомольська, 40-Б)

На питання журналістів дадуть відповіді:
• Засновник фестивалів «Країна мрій», фронтмен гурту ВВ Олег Скрипка
• Народний депутат України Святослав Олійник
• Директор Мистецької Агенції «Арт-Вертеп» Тимофій Хом‘як

З питання участі в прес-конференції звертайтеся за тел. 33-55-82

02 жовтня 2008

блин как достало все это ЭТНО

Apassionata
02 жовтня 2008

nemo, нема питань - рассийская папса крутіша! Всі на Алєгрову!! Дружними рядами!

03 жовтня 2008

2nemo:
ха-ха, так вам і треба! ми ще попсу і шансончік змусимо українською співати, а краще ще й патріотичних пісень! бугага ;)))

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска