Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Дніпро / Концерт грузинського рок-гурту з провокаційною назвою «Порно-поэзия»

19 ВЕРЕСНЯ 19:00

арт-центр "Квартира" (вул. Червона Площа, 3-1)
60 грн. - передпродаж , 80 грн. - в день концерту.

А ось що таке грузинський рок ?
 
19 вересня в Дніпропетровськ прилітає грузинська рок- група з провокаційною назвою «Порно - поезія» .
 
У себе на Батьківщині п'ятеро молодих хлопців вже встигли завоювати широку аудиторію своєю щирістю , ентузіазмом , дивовижною музикальністю в рамках пост- панк року .
 
Втім, «Порно - поети» не дають своєї творчості - яку стилістичну, жанрову характеристику, вважаючи, що головна відмінна риса рок- музики - це пристрасність, емоційність, вміння «запалити аудиторію», передати драйв.
 
І що ще важливіше для рок від «Порно- поезії» - це провокаційна актуальність, вміння розкрити важливі психологічні, соціальні травму не стільки людини, скільки суспільства. І сьогодні «ПП» стали відомі в Тбілісі, насамперед, гостротою текстів, самовираження, дивовижною і в деякому роді «інтернаціональної» ритмікою грузинської мови .
 
«Поетам» притаманне вміння дуже точно з'єднати звук, ритм і ідею. Саме це якість і привернуло до «Порно- поезії» кращих кліпмейкерів, фотографів і креативників Тбілісі.
 
В Україні «Порно- поезія» хоче познайомити слухача з тим, що ж являє собою справжній грузинський рок . Рок-напрям країни, здавна відомої своїми унікальними музичними, співочими рішеннями. Яке воно ?
 
Нам надається можливість дізнатися про це особисто, познайомившись з групою з п'яти молодих грузинських музикантів, які (окрім іншого, визнаються «поети» пошепки) жадають побачити хвалену красу українських жінок.
Цей маленький секрет неможливо приховати. Адже неодружені грузинські хлопці , яким немає ще 30 , шукають натхнення в кожному новому враженні.
І, звичайно, в зачарування прекрасної половини світу .
 
Ось чому їх приїзд збігся настанням самої романтичної пори року в Україні, осені!
 
Арт- Квартира продовжує знайомити вас з особливостями національної кухні різних країн світу, завдяки нашим широким міжнародним зв'язкам!
 
І в цей вечір вас чекає одне з традиційних грузинських частувань (Не шашлик!)
 
Кількість місць обмежена , придбайте квитки заздалегідь!
Довідки :
050 42 11 304
056371 45 22

 

Про авторів

Арт-центр Квартира

Додав nady 01 вересня 2013

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска