Київ / Міжнародні стипендійні програми — останній шанс у цьому році
16 ГРУДНЯ 19:00
Кругозір, вул. Межигірська, 56, 19:00
129 грн.
«Кругозір» востаннє цього року проводить курс, присвячений стипендійним програмам. Адже кінцеві дати подання документів на більшість із них — у січні-лютому. Відтак, часу на зібрання документів лишилося не так вже й багато.
Ми пропонуємо об’єднаний подвійний курс: в першій його частині Вам розкажуть, як і де відшукати свою стипендій ну програму, в другій – як успішно заповнити всі аплікаційні документи.
Тож, не проґавте свій шанс навчатися закордоном уже в наступному навчальному році. Адже навчання за стипендійними програмами — це не можливість, а... цілий комплект шикарних можливостей. І цілком реально отримати їх безкоштовно – існує безліч безоплатних стипендійних і грантових програм для студентів, молодих науковців та викладачів (Ви вчитеся за кошт обраного ВНЗ, плюс — отримуєте стипендію, якої достатньо не тільки для оплатити харчування, житла, транспорту, але й для подорожей).
Знайти таку свою програму можна фактично у будь-якій країні світу. Просто слід знати, де та як шукати (інформацію про більшу частину з них чомусь дуже важко відшукати на україномовних та російськомовних Інтернет-ресурсах, відтак наші студенти навіть не здогадуються про левину долю своїх можливостей). На нашому ж курсі цією інформацію з Вами щедро поділяться.
Зокрема, Ви дізнаєтеся:
* для кого призначені міжнародні стипендійні програми;
* про поділ цільової аудиторії програм за віком, професією, рівнем освіти;
* які країни (університети, фонди) пропонують стипендійні освітні програми;
* на який період часу можна поїхати за програмою;
* які програми є популярними, які – не дуже і з чим це пов’язано;
* як і де шукати інформацію про програми;
* як вибрати для себе найоптимальнішу і хто вам в цьому може допомогти;
* звідки дізнаватися необхідну інформацію про міжнародні освітні програми;
* які саме документи треба зібрати для вдалого аплікаційного процесу (мотиваційного листа, рекомендацій, тестів).
Але знайти потрібну програму — це одна права, інша ж — таки потрапити на навчання за нею. Потрапите чи ні — залежить від того, наскільки грамотно Ви заповните необхідні для того документи — аплікаційну форму, мотиваційний лист, які та у кого рекомендації візьмете. Тому протягом другої частини курсу Вам пояснять: ·
* як правильно заповнити аплікаційну форму;
* що та як варто писати в мотиваційному листі;
* у кого просити рекомендації, і чи прийнятно писати рекомендаційні листи самостійно;
* як написати успішне академічне резюме, і як зробити «помітними» на перший погляд дуже «непомітні» речі;
* коли починати готуватися до тестів на знання англійської мови і де їх складати;
* як підготувати себе до дедлайнів, важливих для кожної програми.
Вам покажуть приклади успішних аплікацій (зокрема, мотиваційних листів та рекомендацій) на певні програми. І разом з викладачем, Тамарою Марценюк, Ви проаналізуєте, чому ці документи виявилися таки успішними, і за відсутністю в них яких, на перший погляд дрібниць, вони б успішними не стали.
Тамара і сама взяла участь у десятку стипендійних програм, а пізніше — була й серед викладачів, котрі відбирали кандидатів на навчання за подібними програмами. Тож процедура подання аплікацій знайома їй зі всіх можливих ракурсів.
Тривалість: 4 години
Замовлення квитків за тел. 223-88-97 або на сайті:
http://www.krugozir.com.ua/ukr/courses/115/1636
>Про авторів
Кругозір
Додав has 13 грудня 2010