Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Київ / Шостий форум сучасного мистецтва ART-KYIV contemporary

01-13 ЛИСТОПАДА

Мистецький Арсенал, вул.Лаврська, 12

1 листопада у «Мистецькому Арсеналі» відкриється шостий форум сучасного мистецтва ART-KYIV Contemporary. Цьогоріч свої експонати представлять близько 40 галерей сучасного мистецтва з Києва, Москви, Відня, Лондона, Парижу, Берліна, Одеси, Харкова та Львова. Професійний відбір творів здійснює Експертна рада, яку очолює мистецтвознавець і куратор Олександр Соловйов, повідомили в прес-службі "Мистецького Арсеналу". Після рекордної кількості відвідувачів у 2010 році – близько 35 тисяч осіб – цьогорічний ART-KYIV планується з акцентом на збагачення досвіду й знань відвідувачів про сучасні мистецькі процеси. Окрім ярмаркової програми, ART-KYIV Contemporary значну увагу приділяє паралельній програмі. На шостому ART-KYIV Contemporary зросла кількість спецпроектів, які цього року створено у співпраці з авторитетними мистецькими інституціями Японії, Німеччини, Франції та Польщі.

Серед анонсованих сенсацій шостого ART-KYIV Contemporary, зокрема, Японська платформа – унікальна ретроспективна виставка шести японських художників. Крім того, відомий польський куратор Моніка Шевчик та Польський Інститут в Києві презентують продовження проекту «Подорож на Схід».

Учасницею ART-KYIV Contemporary стане перспективна французька відеохудожниця Марі Рене, яка представить фото українських моряків з корабельного судна Marfret в Марселі.

Куратор «Мистецького Арсеналу» Олександр Соловйов презентує спецпроект Unlimited («Без обмежень»), який є своєрідним тестом-дослідженням кордонів виставкового простору. Unlimited – це виставкова платформа, яка не обмежує свободу художників як з формальної, так і з концептуальної точки зору.

У програмі ярмарку очікуються лекції та освітні програми для дорослих і наймолодших відвідувачів, серія перформансів від українських та японських художників, покази фільмів про мистецтво, семінари від українських галеристів та експертів сфери мистецтва.

 

Про авторів

Мистецький Арсенал

Додав Sh.Ocean 12 жовтня 2011

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска